خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
 
کد خبر: 909764
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۰:۳۶
تماس پرسپولیسی‌ها با سازمان لیگ
قبل از ماه محرم جام‌مان را بدهید!
سرپرست باشگاه پرسپولیس با دو مسئول سازمان لیگ صحبت کرده و به آن‌ها گفته: «کاپ سوپرجام را کی می‌دهید؟ قبل از ماه محرم جام‌مان را بدهید که بتوانیم جشن بگیریم.
کاپ سوپر جام قبل از ماه محرم جام‌مان را بدهید!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، پرونده سوپرجام هنوز بسته نشده است. اگر بازی برگزار می‌شد، شاید تا همین حالا به دست فراموشی سپرده می‌شد و دیگر هیچ روزنامه‌ای درباره اش مطلب نمی‌نوشت و هیچ مسئولی درباره‌اش حرف نمی‌زد، اما همین برگزار نشدن مسابقه، باعث شد تا این سوژه داغ بماند. امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال تهران دیروز به خبرورزشی گفت: سازمان لیگ حق ندارد کاپ سوپرجام را به پرسپولیس بدهد.»


این اظهارنظر مدیرعامل پرسپولیس دوباره سوپرجام را سر زبان‌ها انداخت. جالب اینجاست که باشگاه استقلال هیچ مدرکی برای دفاع از خود به سازمان لیگ ارائه نداده است و مسئولان این باشگاه تنها در حرف، چنین چیز‌هایی می‌گویند. ماجرا این است که باشگاه از سوی هواداران تحت فشار قرار گرفته و مسئولان یک‌جور‌هایی برای آنکه فشار را از روی خود بردارند، از این می‌گویند که در فدراسیون و سازمان لیگ، پیگیر پرونده بوده‌اند. در عمل، اما خبری از پیگیری نیست. از سویی پرسپولیسی‌ها برای گرفتن جام قهرمانی سازمان لیگ را تحت فشار گذاشته‌اند. ابتدا اعلام شد روز یک‌شنبه (دیروز) سازمان لیگ جام را برای باشگاه پرسپولیس ارسال خواهد کرد تا آن‌ها به کلکسیون خود اضافه کنند ولی دیروز مسئولان سازمان لیگ چنین مسئله‌ای را اعلام نکردند. وقتی از سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ هم در این‌باره سؤال کردیم، پاسخ داد: «من درباره سوپرجام صحبت نمی‌کنم. از صبح تا حالا هرکسی تماس گرفته فقط درباره سوپرجام از ما پرسیده. خسته شدیم بس که در این‌باره حرف زدیم. چند روز یک بار سوپرجام سوژه مطبوعات می‌شود.»


سعید فتاحی ترجیح داد حرف اضافه‌تری نزند. در همین حال خبر می‌رسد باشگاه پرسپولیس از دیروز، پس از آنکه جام را دریافت نکرد، سازمان لیگ را تحت فشار گذاشت تا آن را بگیرد. در روز‌های اخیر حتی گرشاسبی سرپرست باشگاه با دو مسئول سازمان لیگ صحبت کرده و به آن‌ها گفته: «کاپ سوپرجام را کی می‌دهید؟ قبل از ماه محرم جام‌مان را بدهید که بتوانیم جشن بگیریم، چون در این ماه عزیز نمی‌شود.» یعنی سازمان لیگ هم از طرف پرسپولیس تحت فشار است و هم از سوی استقلال. نکته اینجاست که قهرمانی قرمز‌ها از نظر سازمان لیگ در سوپرجام قطعی است و اول و آخر این جام به پرسپولیسی‌ها اهدا خواهد شد. باید دید در صورتی که این اتفاق رخ دهد، واکنش باشگاه استقلال چه خواهد شد. فعلاً بحث سوپرجام داغ است و قطعاً با شروع دوباره لیگ، این تب می‌خوابد. فتاحی هم با خنده می‌گوید: «دقیقاً. تا لیگ شروع می‌شود سوپرجام از یاد همه می‌رود. دو روز بعد از بازی‌های لیگ، دوباره همه سوژه ندارند و سروقت سوپرجام می‌روند.»

منبع: خبرورزشی

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top