خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 26, 2019
 
کد خبر: 916003
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۲
پسر بچه ننه برای همسرش هوو آورد
زن جوان در دادگاه گفت: شوهرم به همراه مادر و یک زن دیگر از من خواستند تا خانه را ترک کنم، زیرا منصور می خواست با همسر دومش زندگی را در آنجا آغاز کند.
زن پسر بچه ننه برای همسرش هوو آورد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، نرگس، زن 36 ساله با حضور در دادگاه خانواده گفت: وقتی مادر شوهرم، از من خواستگاری کرد تازه فهمیدم که پسرش، منصور شش سال از من کوچک تر است آن روز چگونه تحت تاثیر حرف های مادر منصور قرار گرفتم و به موضوع اختلاف سنی اهمیتی ندادم.

 

این زن ادامه داد: هنوز چند ماه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که دخالت های آشکار و پنهان مادرشوهرم شروع شد. او اعتقاد داشت مدیریت زندگی و دخل و خرج آن باید به عهده مرد باشد و با همین بهانه حقوق هر ماه مرا یک جا می گرفتند و با نظر یکدیگر خرج می کردند. این زن بیان کرد: وقتی به مادرشوهرم اعتراض می کردم با توهین و فحاشی های او روبه رو می شدم به طوری که تا مدت ها اجازه نمی داد منصور به خانه و زندگی اش برگردد و من باید تنها زیر یک سقف می‌ماندم.

 

مشکلات زندگی ما به حدی رسید که وقتی خانواده همسرم به مسافرت می رفتند تنها منصور را با خودشان می بردند و به جای من کارت عابر بانکم را سوار خودرو می کردند تا هنگام مسافرت بتوانند حقوق مرا برداشت کنند.

 

وی افزود: شرایط همین گونه ادامه داشت تا اینکه روزی منصور همراه مادر و یک زن دیگر به خانه آمدند و از من خواستند تا آنجا را ترک کنم زیرا منصور می خواست با همسر دومش زندگی را در آنجا آغاز کند زمانی که به این رفتار اعتراض کردم سه نفری به سمت من هجوم آوردند و پس از اینکه مرا به باد کتک گرفتند از خانه بدون حجاب بیرونم کردند. بنابراین گزارش قاضی دستور احضار منصور را صادر کرد.

رکنا

0 نظر
کلیدواژه ها:
زن جوان  |  هوو  |  همسر  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top