خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 26, 2019
 
کد خبر: 916439
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰
ضرغامی : توبه به اعلان از تریبون‌ها نیاز ندارد بلکه راههای دیگری هم هست
ضرغامی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به فرصت سوزی برخی از سیاسیون در برنگاه‌های تاریخی، ابراز داشت که توبه به صدای بلند و اعلان از تریبون‌ها نیاز ندارد و راههای دیگری هم هست.
ضرغامی ضرغامی : توبه به اعلان از تریبون‌ها نیاز ندارد بلکه راههای دیگری هم هست
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز،   سید عزت‌اللّه ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به فرصت سوزی برخی از سیاسیون در برنگاه‌های تاریخی، ابراز داشت که توبه و پشیمانی از گذشته به صدای بلند و اعلان از تریبون‌ها نیاز ندارد و راههای دیگری هم هست.

 

ضرغامی در اینستاگرام خود نوشت:

"فرصت!این آقا ابوالفضل (نوه) ما که در تاسوعای ۹۵ چیزی حالیش نبود ، امسال در تاسوعای ۹۷ ، خیلی چیزها حالیشه!جدا دوست داره که در عزای حسینی یه کاری بکنه !بعضی آدمها برای تنظیم شدن، فقط فرصت میخوان، همین!حر بن یزید ریاحی اولین کسی بود که مقابل امام ایستاد و راه را بر او و اهل بیتش بست. ولی فرصت توبه یافت و اول کسی بود که در راه حق و ایمان به شهادت رسید.

 

*پی نوشت*

توبه و پشیمانی از گذشته به صدای بلند و اعلان از تریبون‌ها نیاز ندارد. راههای دیگری هم هست.فرصت تغییر و جبران انحراف، اگر حق آحاد جامعه نباشد، حداقل انتظار عقلانی و مصلحت بینانه از تصمیم سازان و تصمیم گیران است.برخی که استاد فرصت سوزی در بزنگاه‌های تاریخی هستند، در این گونه موارد، برخورد بی ملاحظه و قهری را فرصت‌های تاریخی برای خود می دانند!"

 

 

خبرنگاران جوان

2025

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top