خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 26, 2019
 
کد خبر: 916554
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱
اجاره قاتل در تهران فقط با ۳ میلیون تومان!
دختر جوان مرد خلافکاری را به مبلغ ۳‌ میلیون تومان اجیر کرده‌ بود تا خواهر کوچکترش را به قتل برساند.
متهم اجاره قاتل در تهران فقط با ۳ میلیون تومان!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، ساعت ‌۱۴ روز دوشنبه ‌۲۶ شهریور‌ماه قاضی مدیر روستا، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران پلیس از قتل دختر‌ جوانی در خانه مجردی‌اش حوالی منطقه خلیج فارس در جنوب تهران با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.


تیم جنایی در محل حادثه با جسد دختر جوانی روبه‌رو شد که پلاستیک پاره‌ای روی صورتش کشیده شده بود و مشخص بود بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن به قتل رسیده است.
نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول که جزو رتبه‌های برتر کنکور بوده، همراه خواهرش در این خانه به صورت مجردی زندگی می‌کرده است. همچنین مشخص شد مقتول در زمینه شعر و ادبیات هم فعالیت داشته به طوریکه تقدیر نامه‌های زیادی دریافت کرده است.


ماموران ابتدا برادر مقتول را که موضوع را به ماموران خبر داده بود مورد تحقیق قرار دادند.
وی در بازجویی‌ها گفت: دو خواهرم در خانه پدری‌ام به صورت مجردی زندگی می‌کردند. دقایقی قبل خواهر بزرگم با من تماس گرفت و گفت که خواهر کوچکم در خانه تنها است و هر چقدر زنگ خانه را می‌زند او در را باز نمی‌کند و نگران شده است. پس از این بلافاصله به خانه پدری‌ام آمدم و از آنجایی که احتمال می‌دادم اتفاقی افتاده است، قفل فرمان را برداشتم و همراه خواهرم وارد خانه شدیم که با صحنه هولناکی روبه‌رو شدیم. خواهر کوچکم در حالی که نایلونی روی سرش کشیده شده بود روی زمین افتاده بود و نفس نمی‌کشید که به سرعت نایلون را پاره کردم تا هوا به او برسد و نجاتش بدهم، اما دیر شده بود و او فوت کرده بود که موضوع را به ماموران پلیس خبر دادم.


خواهر مقتول هم در بازجویی‌ها گفت: من و خواهرم با هم زندگی می‌کردیم. او رتبه برتر کنکور بود و مدتی هم در بازار مبل کار می‌کرد، اما بعداً بیکار شد. روز حادثه ما با هم مشاجره لفظی داشتیم که به من فحاشی کرد. لحظاتی بعد از درگیری او مرا از خانه بیرون کرد و در خانه را هم قفل کرد. خیلی ناراحت بودم و به همین خاطر به خانه یکی از همسایه‌ها رفتم تا کمی با او حرف بزنم و آرام شوم. ساعتی بعد دوباره به خانه برگشتم، اما هر چقدر در زدم او در را باز نکرد که نگران شدم و به برادرم خبر دادم. ماموران در ادامه با توجه به حرف‌های ضد و نقیض خواهر و برادر مقتول هر دوی آن‌ها را به دستور قاضی مدیر روستا بازداشت کردند و در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار دادند. بدین ترتیب کارآگاهان خواهر و برادر مقتول را مورد بازجویی فنی قرار دادند تا اینکه یک روز بعد از حادثه دختر جوان به جنایت هولناکی اعتراف کرد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی گفت: مدتی بود خواهرم موادمخدر مصرف می‌کرد به همین سبب همیشه با هم مشاجره لفظی داشتیم. من خیلی سعی کردم او را از مصرف مواد منصرف کنم، اما فایده‌ای نداشت و او همیشه عصبانی می‌شد و مرا کتک می‌زد تا اینکه نقشه قتل او را طراحی کردم.


خواهر مقتول ادامه داد: درگیری‌های ما روز به روز بیشتر می‌شد تا اینکه مبلغ ۳‌ میلیون تومان به یکی از خلافکاران محل به نام بهمن که مواد‌فروش است، دادم و از او خواستم خواهرم را به قتل برساند. روز حادثه بهمن به خانه ما رفت و خواهرم را به قتل رساند و تلفنی موضوع را به من خبر داد.


پس از اعتراف متهم، ماموران بهمن را بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها به قتل دختر جوان اعتراف کرد و گفت: خواهر مقتول من را به مبلغ ۳‌میلیون تومان اجیر کرد تا خواهرش را به قتل برسانم. وی گفت: روز حادثه خواهر مقتول در خانه را روی من باز کرد و من در مقابل چشمان او خواهرش را به قتل رساندم.

تحقیقات از متهمان تا روشن شدن زوایای پنهان حادثه و مشخص شدن ادعا‌های آن‌ها ادامه دارد.
 

0 نظر
کلیدواژه ها:
اجاره  |  قاتل  |  جام نیوز  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top