خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ الأربعاء ١٣ رجب ١٤٤٠ Wednesday, March 20, 2019
 
کد خبر: 921022
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۲:۲۱
اقدامات پشت پرده برای برکناری مدیرعامل پرسپولیس
حمیدرضا گرشاسبی وقتی پا به هیات مدیره پرسپولیس گذاشت، گفتند برای مدیرعاملی آمده و از روزی که جانشین طاهری شد، مدام شایعه برکناری‌اش را می‌شنویم.
بازی دوستانه پرسپولیس+حمیدرضا گرشاسبی اقدامات پشت پرده برای برکناری مدیرعامل پرسپولیس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، این بار البته قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها یقه او را گرفته اما عجیب اینکه او بعد از تصویب بندهای جدید این قانون از سرپرستی باشگاه به مدیرعاملی رسید و همچنان شایعه برکناری‌اش را می‌شنویم.

 

اینکه قانون جدید شامل حال مدیرعامل فعلی پرسپولیس هم می‌شود یا نه، موضوعی است که وزارت ورزش باید درباره‌اش صحبت کند اما شایعه شده که اخیرا تحرکاتی برای تغییر مدیریت باشگاه انجام شده و بدتر اینکه ریشه این شایعه‌ را در شرکت کهن پیشکسوتان پرسپولیس یافته‌اند. در همین رابطه شنیده‌ایم یکی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که محبوبیت زیادی هم دارد، دنبال این است که مقدمات حضور یک مدیر امتحان پس داده را در این باشگاه و در صورت برکناری گرشاسبی فراهم کند.

 

این در حالی است که حمیدرضا گرشاسبی عملکرد بدی نداشته و در شرایط فعلی هیچ تغییری به سودش نیست. بدتر اما دخالت در امور باشگاه است که امیدواریم واقعیت نداشته باشد چرا که دودش فقط به چشم پرسپولیس می‌رود.

 

ایلنا

451

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین خبر
Top