خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠ Sunday, April 21, 2019
 
کد خبر: 921852
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۰
ترس اسرائیل از قدرت نظامی حزب الله
عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین با اشاره هراس رژیم صهیونیستی از توان نظامی حزب الله لبنان تاکید کرد: تل آویو از هرگونه جنگی وحشت دارد.
سلاح نظامی ترس اسرائیل از قدرت نظامی حزب الله
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین با اشاره هراس رژیم صهیونیستی از توان نظامی حزب الله لبنان تاکید کرد: تل آویو از هرگونه جنگی وحشت دارد.

علی فیصل عضو دفتر سیاسی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین در گفت وگو با برنامه "اسرائیل از درون" شبکه خبری العالم تصریح کرد: حزب الله از توانی برخوردار است که می تواند آسیب زیادی به اسرائیل وارد کرده و جبهه داخلی و لجستیکی اشغالگران را ویران کند.

وی افزود: این امر باعث وحشت اسرائیلی ها شده و آنها هراس دارند که حزب الله درهرگونه جنگی در آینده بتواند رژیم آنها را به دوره قرون وسطی بازگرداند.

فیصل افزود: موازنه وحشت با اشغالگران برقرار است و توان مقاومت و سلاح های ویژه و دقیق آن باعث هراس اسرائیل از هرگونه جنگی در آینده شده است.

به گزارش العالم، وی تصریح کرد: مقاومت از ویژگی های زیادی برخوردار است که ارتش اشغالگر اسرائیل از آنها برخوردار نیست. از جمله این ویژگی ها استقامت و اراده و شجاعت در جریان نبرد است. علاوه بر این، مقاومت از تجربه، درایت و تاکتیک در میدان نبرد با ماشین جنگی متعدد اسرائیل از جمله سامانه گنبد آهنین برخوردار است.

فیصل گفت: مقاومت از هوشمندی و سلاح و توان هدایت و مدیریت نبرد در همه سطوح بهره می برد.


 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top