خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 19, 2019
 
کد خبر: 925966
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۱
درپی اظهارات فرید زکریا علیه شاه معدوم؛
فحاشی سلطنت‎طلبان به تحلیلگر سی‌ان‌ان
سلطنت طلبان در توییتر با عباراتی چون "کثیف و منفع طلب"، "جیره خوار" و "پول گرفته از سپاه"  به فرید زکریا و شبکه سی‌ان‌ان تاخته و این شبکه را مشکوک و غیرآزاد توصیف کردند.
فرید زکریا فحاشی سلطنت‎طلبان به تحلیلگر سی‌ان‌ان
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، فرید زکریا، تحلیلگر سرشناس شبکه سی‌ان‌ان، در یکی از برنامه های خود که به موضوع قتل جمال خاشقچی اختصاص داشت، "محمد بن سلمان" ولیعهد دیکتاتور عربستان را با شاه مخلوع ایران مقایسه و تاکید کرده، بن سلمان نیز مانند شاه ایران، فردی مستاصل و درمانده است.

 

این اظهارات فرید زکریا که در توییتر وی نیز انعکاس داشت به مذاق سلطنت طلبان خوش نیامد و موجب واکنش های تند و همراه با عصبانیت آنان شد. سلطنت طلبان در توییتر با عباراتی چون "کثیف و منفع طلب"، "جیره خوار" و "پول گرفته از سپاه"  به فرید زکریا و شبکه سی‌ان‌ان تاخته و این شبکه را مشکوک و غیرآزاد توصیف کردند.

آن ها همچنین ضمن راه اندازی هشتگ #Shut_up_Zakaria، با نشر کامنت های متعددی زیر توییت تحلیلگر سی ان ان به فحاشی علیه وی پرداختند.

 

 

 

 

اقدامات سلطنت طلبان به توییتر محدود نشد. آن ها در کانال ها و گروه های تلگرامی خود نیز به توهین علیه فرید زکریا دست زده و وی را مزدور جمهوری اسلامی معرفی کردند!

 

 

 

 

 

 

 

 

همه این فحاشی ها در حالی علیه فرید زکریا صورت می گیرد که بارها شاهد بوده ایم هرکدام از مجریان و تحلیلگران آمریکایی که کلمه ای علیه جمهوری اسلامی ایران به زبان بیاورد، مورد تمجید و ثناگویی سلطنت طلبان واقع می شود.

 

111

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top