خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢١ شوّال ١٤٤٠ Tuesday, June 25, 2019
 
کد خبر: 928452
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۷
هدیه قابل تامل دانشجویان به حسن عباسی
کبوتر نماد انسان انقلابی و آزادی است و قفس بنفش نماد و تعریف ما از شعار آزادی‌هایی است که برای جلب رای مردم داده می‌شود...
حسن عباسی هدیه قابل تامل دانشجویان به حسن عباسی
به این مطلب امتیاز دهید
71.4% 28.6% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دبیر واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درباره اهدای یک کبوتر در قفس بنفش به حسن عباسی گفت:‌ کبوتر نماد انسان انقلابی و آزادی است و قفس بنفش نماد و تعریف ما از شعار آزادی‌هایی است که برای جلب رای مردم داده می‌شود.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان یک کبوتر سفید در قفس بنفش را به همراه یک لوح تقدیر به حسن عباسی هدیه داد.

سید علی صالح پور دبیر واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در رابطه با اهدای این کبوتر گفت: در روز سوم از نشست سیاسی اتحادیه که با موضوع «بررسی مسائل روز در راستای تحقق دولت اسلامی _ جامعه اسلامی» برگزار شد در با موضوع اقتصاد لیبرالی خدمت دکتر حسن عباسی استاد انقلابی بودیم که ایشان در این خصوص نسبت به سیاسیت های اقتصادی در کشور توضیحاتی را بیان کرد.

وی ادامه داد:‌در پایان این نشست که حدود 3 ساعت به طول انجامید یک لوح یاد بود که حاوی متن « أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ وَیُخَوِّفُونَکَ بِالَّذِینَ مِن دُونتِهِ وَمَن یُضْلِلِ اللَّهُ فَمَا لَهُ مِنْ هَادٍ» بود از استاد عباسی تقدیر کردیم همچنین یک کبوتر سفید در قفس بنفش هم تقدیم به دکتر حسن عباسی شد.

صالح پور گفت: کبوتر نماد انسان انقلابی و آزادی است و قفس بنفش نماد و تعریف ما از شعار آزادی‌هایی است که برای جلب رای مردم داده می‌شود و مردم را سوار بر قطار امیدهای واهی می‌کنند اما مردم خیلی زود از خواب بیدار شده اند و متوجه وعده های پوچ شده اند.

وی اظهار داشت: دکتر عباسی در مواجهه با این هدیه گفت که هیچ اندیشه لیبرالی نمی‌تواند ما را در قفس و زندان بفرستد، انشاالله که از قفس نفس خود پرواز کنیم و این کبوتر سفید را از قفس آزاد کرد.
 

فارس

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top