خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠ Saturday, April 20, 2019
 
کد خبر: 930885
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸
ماهی سخنگو خبر و موسیقی پخش می کند !
حدوددودهه قبل درفروشگاه های کادوفروشی ماهی سبزرنگی به چشم می خوردکه دارای یک حسگرحرکتی بودوبافشردن دکمه قرمزرنگی موسیقی پخش می کرد.حالااین ماهی باامکاناتی جذاب به روزشده است.
ماهی ماهی  سخنگو  خبر و  موسیقی  پخش  می کند !
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز،   مدل جدید این ماهی با بلندگوی هوشمند الکسا سازگار شده و علاوه بر آواز خواندن و تکان خوردن در صورت عبور کردن از کنارش می تواند کارهای  متنوع دیگری انجام دهد.این ماهی از طریق بلوتوث به بلندگوی آمازون اکو متصل می شود و لذا می تواند تمامی پاسخ هایی را که بلندگوی مذکور برای ارائه به کاربر آماده کرده با حرکات دهانش بیان کند و لحظاتی شاد و مفرح خلق کند.

 

بخش خبر و اعلام وضعیت آب و هوا از جمله دیگر قابلیت های ماهی Big Mouth Billy است. ماهی یادشده با گوشی هوشمند نیز همگام می شود و لذا می توانید از طریق آن برای دریافت پیام های اطلاع رسانی گوشی اقدام کنید. همچنین این ماهی می تواند به عنوان زنگ بیدار باش و به منظور یادآوری امور روزمره به کار گرفته شود.

 

 

Big Mouth Billy با اتصال به خدمات موسیقی آمازون قطعات دلخواه کاربر را پخش می کند و دهان خود را متناسب با کلمات در حال پخش به حرکت درمی آورد. استفاده از این دستگاه هم با نصب باتری و هم از طریق اتصال به پریز برق ممکن است. قیمت Big Mouth Billy تنها ۴۰ دلار است.

 

مهر

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top