خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠ Tuesday, June 18, 2019
 
کد خبر: 931440
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۵
بنی‌صدر: «رضاپهلوی» مفلوک و فاقد شخصیت انسانی است | فیلم
« وقتی رضا پهلوی، این آدم مفلوک، بلند گو بدست می گیرد و از سناتور "جان مک کین" [سناتور آمریکایی جنگ طلب ضد ایرانی] می پرسد که با سپاه پاسداران چه باید کرد، این یعنی او فاقد یک شخصیت انسانی است.»
بنی صدر بنی‌صدر: «رضاپهلوی» مفلوک و فاقد شخصیت انسانی است | فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، ابولحسن بنی صدر، اولین رئیس جمهور ایران پس از انقلاب اسلامی، در گفتگویی با یکی از کانال‌های معاند به سوال‌هایی درخصوص اقدامات برخی از گروه‌های اپوزیسیون مخالف نظام که برای مبارزه با جمهوری اسلامی دست به دامن کشورهای غربی و آمریکا شده اند و از این کشورها برای تحریم و افزایش فشارها بر مردم ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان درخواست کمک کرده اند، پاسخ داده است.

 

بنی صدر در این مصاحبه در پاسخ به این سوال که "چرا گروه‌هایی مثل "فَرشگرد _تشکل جدید ضدایرانی که به تازگی اعلام موجودیت کرده است_ و افرادی چون رضا پهلوی به سراغ آمریکایی ها رفتند و خواهان حمله نظامی به ایران شدند گفت:

 

«اینکه افرادی خود را به قدرت های خارجی می فروشند امر تازه ای نیست و از دوره قاجار تا به امروز اسمترار داشته است. خود خاندان پهلوی هم از همین آدم ها بودند. آمریکایی ها خیلی از این افراد را خریدند.... وقتی رضا پهلوی، این آدم مفلوک، بلند گو بدست می گیرد و از سناتور "جان مک کین" [سناتور آمریکایی جنگ طلب ضد ایرانی] می پرسد که با سپاه پاسداران چه باید کرد، این یعنی او فاقد یک شخصیت انسانی است، این یعنی ورشکستگی ایالات متحده آمریکا در خریدن ایرانی‌ها برای تشکیل یک اپوزیسیون آبرومند. البته آمریکا در کشورهای دیگر موفق بوده و پدر آن کشور ها را هم درآورده است...»

 

ویدئوی اظهارات بنی صدر علیه رضا پهلوی

 

بنی صدر در ادامه تاکید کرد که «کیست که در ایران، خاندان پهلوی را نشناسد، اینها از جدشون تا هیمن رضا پهلوی همیشه نوکر بودند، بقیه بازمانده های پهلوی هم که اصلا به حساب نمی آیند. در جهان اصلا چه کسی می داند که اینها وجود خارجی دارند یا ندارند...»

 

بنی صدر در ادامه با تاکید بر اینکه آمریکا هرگز نیروی زمینی به ایران نخواهد فرستاد گفت: «آمریکا این کار را نخواهد کرد چون از طرفی مجلس نمایندگان آمریکا چنین اجازه ای را از ترامپ سلب کرده است و از طرف دیگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری وعده ایجاد شغل و کاهش بیکاری را داده بود اما اکنون بدهی ملی آمریکا را به طور وحشتناکی افزایش داده و صندوق بین المللی پول پیش بین کرده که اقتصاد آمریکا در سال 2020 گرفتار رکود خواهد شد لذا هیچ عقل سالمی در امریکا نمی گوید که پول کشور را برای حمله به ایران هزینه کند... دولت ترامپ  الان در موقعیتی نیست که بخواهد به ایران  قشون کشی کند»

 

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top