خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 19, 2019
 
کد خبر: 933782
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۲:۱۱
قابلیت‌های نظامی ناگفته ایران
معاون وزیر دفاع گفت: بسیاری از قابلیت‌های عرصه دفاعی و امنیتی در وزارت دفاع و نیروی مسلح ناگفته و نانوشته است.
نظامی قابلیت‌های نظامی ناگفته ایران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، معاون وزیر دفاع گفت: بسیاری از قابلیت‌های عرصه دفاعی و امنیتی در وزارت دفاع و نیروی مسلح ناگفته و نانوشته است.

امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ کننده و مسئول بازرسی وزارت دفاع گفت: ما وظیفه داریم همواره آماده جنگ باشیم و به دشمنان اجازه دخالت در امور کشور را ندهیم.

معاون وزیر دفاع با اشاره به چهل سالگی انقلاب عنوان کرد: سران آمریکا می‌گفتند ایران دیگر چهلمین سال انقلاب را نخواهد دید و تابستان داغی را تجربه خواهد کرد اما در آستانه چهلمین سال بزرگداشت انقلاب هستیم و تابستان مطبوعی پشت سر گذاشتیم و در تمام زمینه‌ها شرایط خوبی داریم.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که ما نهال نوپا بودیم آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند و اکنون که به درخت تنومند چهل ساله تبدیل شدیم قطعا هیچ غلط دیگری نمی‌تواند بکند، ما در عرصه‌های زمینی، هوایی و سطح و زیرسطحی قابلیت‌های متعدد داریم که بسیاری از آنها گفته شده و تعداد زیادی قابل ذکر نیست.

شعبانیان ابراز داشت: بسیاری از قابلیت‌های عرصه دفاعی و امنیتی در وزارت دفاع و نیروی مسلح ناگفته و نانوشته است و در چهل سال گذشته با تبعیت از مقام معظم رهبری به یک کشور مقتدر و بازیگر اصلی در منطقه غرب اسیا تبدیل شدیم.

فارس

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top