خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠ Saturday, August 17, 2019
کد خبر: 934038
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۰/۷ - ۱۸:۳۸
شخصیت شناسی ؛ انگشت شست شما چه شکلی است ؟
ازروی شکل دست‌هامی‌توان به ویژگی‌های شخصیتی افرادپی بردحتی ازروی فرم انگشت‌ها!در ادامه می‌توانید ازروی فرم انگشت شست به ویژگی‌های شخصیتی خودپی ببرید.
شخصیت شناسی شخصیت شناسی ؛ انگشت  شست  شما  چه  شکلی  است ؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،   از روی شکل دست‌ها می‌توان به ویژگی‌های شخصیتی افراد پی برد حتی از روی فرم انگشت‌ها! در ادامه می‌توانید از روی فرم انگشت شست به ویژگی‌های شخصیتی خود پی ببرید.

 

 

فرم A

اگر هر دو بند انگشت شبیه هم هستند فرد متعادلی هستید که سعی می‌کند همیشه به دنبال آرامش و تعادل باشد. فن بیان و تدریس خوبی دارید و تجربیات زیادی را از زندگی به دست آورده اید. دوستان و اطرافیان تان به توجه و توصیه‌های شما نیاز دارند.

 

فرم B

اگر اولین بند انگشتتان بلندتر از دومین بند است فرد کمال گرایی هستید. روی ایده‌ها و نظریات خود بسیار پایبند هستید و همه چیز باید نظم و ترتیب داشته باشد. همیشه هدفی برای رسیدن به آن دارید. ایده‌های شما فقط در حد حرف نیست بلکه ترجیح می‌دهید وارد عمل شوید. مردم به شما بخاطر صداقتی که دارید احترام می‌گذارند و روی حرف‌های شما حساب می‌کنند.

 

فرم C

اگر بند دوم انگشتتان بلندتر از بند اول است آدم سخت کوشی هستید. گاهی اوقات رسیدن به هدف کار راحتی نیست، اما همیشه به موانع غلبه کرده و بهترین راه‌ها را پیدا می‌کنید. شما فرد باهوش و با اعتماد به نفسی هستید. همیشه ایده‌های خوبی دارید و هیچ چیزی باعث سردرگمی شما نمی‌شود به همین دلیل است که در محل کار همه به شما اعتماد دارند.

 

فرم D


اگر انگشت شست انعطاف پذیری دارید فردی عاطفی و احساساتی هستید. مردم شما را دوست دارند، زیرا به راحتی خودتان را با شرایط جدید وفق می‌دهید. بسیار خلاق و هنرمند هستید. روحیه کنجکاوی دارید و همیشه بهترین راه‌ها را برای حل مشکلات و رسیدن به هدف پیدا می‌کنید.

 

فرم E

اگر انگشت شست انعطاف پذیری ندارید فرد لجبازی هستید که دوست دارید به همه چیز تسلط داشته باشد. به خاطر چهره بی احساسی که دارید دیگران شما را مثل سنگ می‌بینند، اما می‌دانند که همیشه به وعده‌های تان عمل می‌کنید به همین دلیل می‌توانند به شما تکیه کنند. گاهی اوقات مردم از اعتماد شما سوءاستفاده می‌کنند، اما بیشتر اوقات راه درستی را انتخاب می‌کنید که خودتان صدمه نبینید.

 

برترینها

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top