خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠ Monday, May 20, 2019
 
کد خبر: 936581
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۱
با اولین حرفی که در تصویر می بینید شخصیت تان را بشناسید
طبق تحقیقات به دست آمده ۱۳میلی ثانیه برای مغزطول می کشدتاچیزی راکه چشم دیده است تفسیرکرده واطلاعاتی فراهم کند.البته این قدرت درک وتفسیردرهرفردی متفاوت است ودرک چیزی که ناخودآگاهمان انتخاب می کندتابه مانشان دهدمی تواندچیزهای زیادی درباره شخصیت مان بگوید.
شخصیت شناسی با  اولین  حرفی  که  در تصویر  می بینید  شخصیت تان  را  بشناسید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،   روشی که چشم ها چیزی را می بیند و در ذهن تفسیر می کند بسیار قابل توجه است. به طوری که به سختی می توانیم ارتباطی بین چیزی که می بینیم و چیزی که درک می کنیم ایجاد کنیم. طبق تحقیقات به دست آمده ۱۳ میلی ثانیه برای مغز طول می کشد تا چیزی را که چشم دیده است تفسیر کرده و اطلاعاتی فراهم کند.

 

البته این قدرت درک و تفسیر در هر فردی متفاوت است و درک چیزی که ناخودآگاهمان انتخاب می کند تا به ما نشان دهد می تواند چیزهای زیادی درباره شخصیت مان بگوید.در ادامه با این انجام این تست ساده ویزگی های شخصیتی خود را بشناسید. فقط کافی است نگاهی به تصویر بیندازید و اولین حرفی که در تصویر می بینید را انتخاب کرده و نتیجه تست را بخوانید.

 

 

حرف A

اگر در اولین نگاه حرف A را دیدید از آن دسته افرادی هستید که فکرتان را به راحتی می توان خواند. هیچوقت نقش بازی نمی کنید و دوست دارید خودتان باشید. اطرافیان تان شما را فردی وفادار می شناسند.تا جایی که می توانید به دیگران کمک می کنید. از خیانت به راحتی نمی گذرید و اگر کسی به شما خیانت کند او را از زندگی خود حذف می کنید. سعی می کنید برای خودتان آینده خوبی بسازید .

 

حرف O

اگر در اولین نگاه حرف O را دیدید حلال مشکلات هستید. می دانید که چگونه مشکلات را قبل از این که بزرگ تر شوند تشخیص دهید و با راه حل های موثر آن را حل کنید. همین خصوصیت باعث شده دیگران به شما احترام بگذارند و به خودتان افتخار کنید.

 

همیشه یک قدم جلوتر پیش می روید به همین دلیل هیچوقت سورپرایز شدن را دوست ندارید. دوست دارید هر چیزی که قرار است در مسیر راهتان قرار بگیرد را از قبل بدانید. مصمم هستید و به اهدافتان می رسید زیرا واقعی هستند.

 

حرف R

اگر در اولین نگاه حرف R را دیدید یعنی کمال گرا و بسیار هوشیار هستید. به جزئیات زیاد دقت می کنید زیرا معتقد هستید که جزئیات قطعات پازل هستند که کمک می کنند تصویر کامل بسیازیم. هیچوقت برای چیزی کم تلاش نمی کنید حتی اگر قرار باشد کم خوابی بکشید نهایت تلاشتان را می کنید. دوست دارید زندگی کاملا سازمان یافته ای داشته باشید.

 

حرف S

اگر در اولین نگاه حرف S را دیدید شخصیتی آرام هستید. بحث و درگیری را دوست ندارید و همیشه هنگام بحث و درگیری ترجیح می دهید خودتان را کنار بکشید نه این که وارد بحث شوید. شاید دیگران شما را فردی ضعیف بشناسند اما آرامش و تمرکز از نقاط قوت شماست.

 

بسیار باهوش هستید و همیشه احترام دیگران را به دست می آورید زیرا اجازه نمی دهید کسی آرامش درونی تان را به هم بریزد. همیشه احساس تان را مخفی می کنید و ترجیح می دهید مشکلات تان را خودتان تحلیل کنید زیرا معتقدید مشکلات برای حل شدن بوجود آمده اند.

 

حرف T

اگر در اولین نگاه حرف T را دیدید روحیه مدیریت در ذات شماست. دوست دارید همه چیز منظم و مرتب و کنترل شده باشد. نگاه مثبتی به دنیا دارید و دوستان تان شما را فردی باهوش می شناسند. به خاطر انرژی مثبتی که دارید روی دیگران تاثیر مثبت می گذارید.برای ایجاد نظم تمام جنبه های زندگی را کنترل می کنید و گاهی اوقات وقتی با موانع مواجه می شوید نا امید می شود.

 

حرف E

اگر در اولین نگاه حرف E را دیدید بسیار خلاق و هنرمند هستید. بسیار خیال پرداز هستید به طوری که گاهی اوقات کنترل افکارتان را از دست می دهید. سعی می کنید همیشه خوشحال باشید زیرا معتقدید تنها با شاد بودن می توانید از زندگی لذت ببرید. خیلی هنرمندانه می توانید احساس تان را ابراز کنید به همین دلیل است که توانایی خلق هنر دارید. به راحتی احساس تان را به دیگران منتقل می کنید و به همین دلیل دیگران شما را فردی روراست می شناسند و با شما احساس راحتی می کنند.

 

بهداشت نیوز

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top