خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠ Sunday, August 18, 2019
کد خبر: 938826
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۹:۳۴
آمریکای ناامید از منافقین و پهلوی‌ها، به علی‌نژاد متوسل شد!
آمریکا پس از چهل سال شکست در دشمنی با ایرانیان، وضعیت استخدامی یک ضدانقلاب تازه‌کار را از حالت قراردادی به حالت رسمی تغییر داد!
مسیح علینژاد آمریکای ناامید از منافقین و پهلوی‌ها، به علی‌نژاد متوسل شد!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، «معصومه علی‌نژاد قمی» معروف به «مسیح علی‌نژاد» روزنامه‌نگاری که همواره ادعای فعالیت مستقل و غیروابسته داشته است، بالاخره به دیدار وزیر خارجه آمریکا رفت؛ خبرنگاری که در تیر ماه امسال با این ادعا که خبرنگاری مستقل است، دعوت به مراسم دیدار آمریکایی‌های ایرانی‌تبار با مایک پمپئو را نپذیرفت!

 

خبرنگار سابق روزنامه های زنجیره ای که با فرار از کشور، پرچم دشمنی و عناد با فرهنگ ایرانی اسلامی را برداشته و در تمامی فعالیت های ضدفرهنگی و ضد دینی حضور فعال از خود نشان داده، حالا علنا در آغوش آمریکایی ها قرار گرفته است؛ آغوشی که پیش از این، به رضا پهلوی، لیدر سلطنت طلب ها و مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین تعلق داشت.

 

سال هاست مقامات آمریکایی به طور مرتب با اعضای گروهک تروریستی منافقین دیدار داشته و در رسانه های خود نیز مکرر به دفاع از خاندان پهلوی پرداخته و تلاش می کنند رضا پهلوی، فرزند محمدرضا پهلوی را به عنوان لیدر ضدانقلاب معرفی می کنند.

 

اما حالاپس از چهل سال شکست در دشمنی با جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران، دست به دامان فردی شده اند که نه تنها سابقه سیاسی چندانی ندارد بلکه در میان اپوزیسیون خارج نشین هم منفور است و از ضدانقلاب های دسته چندم محسوب می شود.

 

بزرگترین افتخار علی‌نژاد که در مصاحبه های خود بارها به آن مباهات کرده، برقراری رابطه نامشروع است.

 

اقدامات هنجارشکنانه وی بارها با واکنش های منفی حتی در میان اپوزیسیون مواجه شده است.

 

آنچه بیش از همه واکنش منفی رقبای او را برانگیخته، کاسبی هزاران دلاری علی‌نژاد از پروژه تشویق دختران ایرانی به لاابالی‌گری است.

 

علی‌نژاد با راه اندازی کمپینی علیه حجاب و تحریک دختران جوان برای کشف حجاب، توانسته صدها هزار دلار از آمریکا دستخوش بگیرد. ( بیشتر بخوانید )

 

اما این تنها دلیل انتقادها به این عضو تازه کار ضدانقلاب نیست. علی‌نژاد برای کسب شهرت نه تنها دختران ایرانی را فریب می دهد بلکه به دروغگویی و توهین به شخصیت های محترم ایرانی نیز پناه برده است. ( بیشتر بخوانید )

 

کانال ضدانقلاب آمدنیوز که خود به جعل خبر و دروغگویی شهرت دارد، از دروغگویی علی‌نژاد انتقاد کرده است.( بیشتر بخوانید )

 

حتی شبکه لندنی من و تو که همچون علی‌نژاد مأموریت تغییر سبک زندگی ایرانی ها را بر عهده دارد نیز گاهی تحمل هنجارشکنی‌های این به اصطلاح خبرنگار را نداشته و در برنامه های خود به انتقاد از رفتار او پرداخته است. ( بیشتر بخوانید )

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top