خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠ Wednesday, June 26, 2019
 
کد خبر: 941661
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۷
تروریست هایی که جاده صاف‌کن آمریکا شده اند | ویدئو
مریم رجوی خود را رئیس جمهور ایران می خواند اما آمریکایی ها هم سرکرده گروهک تروریستی منافقین را رئیس جمهور آینده ایران می دانند؟!
آمریکا و منافقین تروریست هایی که جاده صاف‌کن آمریکا شده اند | ویدئو
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، منافق اگرچه یک مفهوم دینی مذموم محسوب می شود اما در ادبیات سیاسی ایران یک مصداق آشکار و روشن دارد: سازمان مجاهدین خلق ایران.

 

این سازمان تروریستی از سال ۱۳۴۴ به عنوان یک سازمان ضد امپریالیستی و ضد آمریکایی ایجاد شد اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به عمله ای برای پیشبرد اهداف ایالات متحده تبدیل شد؛ گروهکی که دستش به خون هزاران ایرانی و عراقی آغشته است.

 

گروهک تروریستی منافقین بواسطه همکاری با صدام در جنگ تحمیلی و ترورهایی که انجام دادند، در میان ایرانی ها با هر سلیقه سیاسی، منفور است و به هیچ وجه نمی توان از آن به عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی نام برد. پس چرا آمریکا چنین سرمایه گذاری هنگفتی بر روی آن انجام داده است؟!

 

بسیاری بر این عقیده اند که کارکرد منافقین برای آمریکا همچون القاعده، داعش و دیگر گروه های تروریستی است؛ گروه هایی جنایتکار و وحشی که با ایجاد رعب و وحشت، زمینه را برای تحقق اهداف ایالات متحده مهیا می کنند.

 

این گروه ها، وظیفه کشتار گسترده مسلمانان را برعهده دارند و هرگاه تاریخ مصرف آنها به اتمام برسد، به دشمن درجه یک آمریکا تبدیل شده و ارتش این کشور برای نابودی آنها به کشورهای مختلف لشکرکشی می کند.

 

در حقیقت گروهک های تروریستی همچون منافقین وظیفه جاده صاف‌کنی برای تحقق اهداف آمریکا را بر عهده دارند و در این راه، هیچ محدودیتی هم ندارند و مجاز هستند تحت حمایت آمریکا به هر جنایتی دست بزنند.

 

ویدئو

 

106

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top