خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١ Wednesday, September 18, 2019
کد خبر: 941898
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۴
یادداشت؛
هیچ‌جا برای مزدورها امن نیست
طمع روزافزون برای عرض اندام در میان رسانه‌های ریز و درشت معارض، نفوذ به آمدنیوز را برای نهادهای چابک امنیتی میسر ساخت.
روح الله زم ایستگاه پایانی دروغ هیچ‌جا برای مزدورها امن نیست
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز، پخش مستند تلویزیونی "ایستگاه پایانی دروغ" و استقبال فراگیر از آن در سطح رسانه‌های رسمی و غیررسمی، نشان داد که روشنگری و اطلاع‌رسانی به‌موقع، تا چه میزان در جلب اقبال افکار عمومی مؤثر است.

 

«روح الله زم» مدیر جاه‌طلب "آمدنیوز" با تابلوی افشاگری و تظاهر به در اختیار داشتن منابع موثق و دست اول، در مقطعی توانسته بود عده‌ای را در داخل و خارج بفریبد و خود را بر سر زبان‌ها بیندازد.

ضمن اینکه به‌دلیل نوع مواجهه‌اش با حاکمیت، نظر مساعد سرویس‌های بیگانه را نیز جلب نموده و زیر چتر حمایتی آنان لم داده بود.

 

اما از آنجا که بار کج به منزل نمی‌رسد و عملیات ایذایی قابلیت تداوم ندارد، نامبرده ناگزیر بود که جهت حفظ مخاطبان خود، در تکاپوی دسترسی به اخبار و اطلاعاتی از درون کشور باشد.

 

همین نیاز به پاشنه آشیل آمدنیوز بدل شد و "طمع" روزافزون زم برای عرض اندام در میان رسانه‌های ریز و درشت معارض، نفوذ به آن را برای نهادهای چابک امنیتی میسر ساخت.

 

حالا افسران نفوذی با مهارت مثال‌زدنی‌شان چنان این عنصر بخت‌برگشته را به بازی گرفته‌اند که درس عبرتی برای سایر مزدوران ضدانقلاب شده است.

 

بی‌تردید این نمونه، تنها بخش کوچکی از توان عملیاتی، اشراف اطلاعاتی و اقتدار دستگاه‌های امنیتی جمهوری اسلامی است و الباقی مستخدمان دشمن در رسانه‌ها و تشکل‌های برانداز هم از حاشیه امن برخوردار نخواهند بود.

 

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top