خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠ Wednesday, June 19, 2019
 
کد خبر: 942440
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۳
عضو ارشد جمعیت عمل اسلامی بحرین:
نقش «خار چشم آمریکا» در شکست توطئه خاورمیانه جدید
دکتر الراشد با بیان اینکه "دبیرکل نُجَباء همواره خاری در چشم آمریکا و همپیمانان غربی ـ عربی اش خواهد ماند" تأکید کرد که این جنبش توطئه‌های آمریکا، اسراییل و انگلیس در خاورمیانه را به شکست کشانده است.
راشد الراشد نقش «خار چشم آمریکا» در شکست توطئه خاورمیانه جدید
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، رئیس دفتر سیاسی جمعیت عمل اسلامی بحرین در پی قرار گرفتن مقاومت اسلامی نُجَباء و دبیرکل آن «شیخ اکرم الکعبی» در لیست تروریستی SDN توسط آمریکا، اظهار داشت: این امر نشان افتخار و شرافتی برای کسانی است که با تروریسم، استکبار جهانی و مزدوران آن ـ در رأس آن‌ها رژیم‌های قبیله‌ای عقب‌مانده و مستبد و گروه‌های تروریستی، تکفیری و وهابی ـ جنگیده‌اند.

دکتر «راشد الراشد» با بیان اینکه "آمریکا آخرین دولتی است که حق سخن گفتن درباره تروریسم را دارد" تصریح کرد: این کشور امپراتوری خود را بر میلیون‌ها جمجمه از ملت‌های جهان و سرقت ثروت آنان به زور اسلحه، هیمنه و سیطره بنا نهاده است.

وی افزود: واشنگتن هنوز شیوه استکباری خود که مبتنی بر پشتیبانی از دولت‌ها و گروهک‌های جانی علیه بشریت است را ادامه می‌دهد. مواضع مفتضحانه آمریکا در خصوص قتل‌عام‌هایی که صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان مرتکب می‌شوند؛ تنها یک مورد از مصادیق رقص آنان بر اجساد قربانیان و خون بی‌گناهان است.

این رهبر انقلابی بحرین، نُجَباء را جنبشی مقاوم و شریف توصیف کرد و گفت: رزمندگان این جنبش در کنار سایر گروه‌های مقاومت عراق برای اخراج اشغالگران آمریکایی، انگلیسی و غربی جنگیده‌اند؛ بنابراین عجیب نیست که ایالات متحده آنان را هدف قرار دهد.

طبق گزارش مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای نُجَباء در ایران، الراشد ادامه داد: نُجَباء به رهبری شیخ اکرم الکعبی ضد تروریسم وهابی و داعش که از سوی واشنگتن حمایت و پشتیبانی می‌شود در عراق و سوریه جنگیده و نقشه‌ها و توطئه‌های آمریکا، اسراییل، انگلیس و سایر رژیم‌های استعماری غرب در ایجاد خاورمیانه جدید ـ که پس از پایان عمر معاهده سایکس‌پیکو برای تقسیم هرچه بیشتر کشورهای منطقه طراحی شده بود ـ را به شکست کشانده است.

وی در پایان ضمن اعلام حمایت همه‌جانبه مقاومت بحرین از نُجَباء و شیخ اکرم الکعبی، خاطرنشان ساخت: همگان بدانند که این جنبش و دبیرکل آن همواره خاری در چشم آمریکا و همپیمانان غربی ـ عربی اش خواهد ماند.

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top