خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ الاثنين ١٣ شوّال ١٤٤٠ Monday, June 17, 2019
 
کد خبر: 942759
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۱:۰۰
اظهارات رهبری فرد در مورد “علی پروین ” واقعا جای تاسف دارد !
بعد از گذشت چند روز و با وجود سکوت علی پروین هنوز حواشی مربوط به اتفاقات بازی پیشکسوتان پرسپولیس و حرف های بهروز رهبری فر بعد از درگیری در زمین بازی وجود دارد.
حسین کلانی اظهارات رهبری فرد در مورد “علی پروین ” واقعا جای تاسف دارد !
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بهروز رهبری فرد مدافع سابق پرسپولیس ظرف روزهای اخیر و بعد از درگیری هایی که در طول مسابقه پیشکسوتان این تیم و تیم ۹۸ پیش آمد مصاحبه ای انجام داد که واکنش هایی هم از سوی برخی پیشکسوتان باشگاه به همراه داشت. حسین کلانی یکی از پیشکسوتان پرسپولیس و شاهین درباره این موضوع گفت:

 

« من در زمان درگیری که در حین بازی پیش آمد، بودم و حتی آقای خداداد عزیزی چند دقیقه مانده بازی تمام شود درخواست کرد که داور بازی را تمام کند و ما هم موافقت کردیم. بعد از آن هم من نرفتم و متوجه چیز دیگری نشدم. درگیری در زمین فوتبال ایجاد شد و تمام شد.»

 

مهاجم پرسپولیس در دهه ۵۰ همچنین گفت:

«من درباره حرف های آقای رهبری فر که مصاحبه کرده است باید بگویم که آقای پروین اصلا ربطی به این درگیری نداشت. در وسط زمین بعضی بازیکنان گفتند که آقای رهبری فر الفاظ زشتی را به کار برده است. حالا این اختلافات از کجا سرچشمه می گیرد نمی دانم. اما هرچه هست به نظر من رسانه ای کردن این مسایل کار درستی نیست.»

 

حسین کلانی افزود:

« هر اتفاقی که در آن بازی افتاد ربطی به آقای پروین نداشت. علی پروین با دورهم جمع کردن پیشکسوتان کاری را کرد که فقط از عهده ایشان برمی آمد. چطور آقای رهبری فر درمورد آقای پروین این حرف ها را می زند واقعا دلیلش را نمی دانم اما واقعا جای تاسف دارد که چنین مسایلی آن هم در رسانه ها مطرح می شود. تنها کسانی که باشگاه پرسپولیس را حفظ کردند آقای پروین و آقای خوردبین بودند. در سال های بعد از انقلاب باشگاه پرسپولیس مصادره شد و هیچی جز تیم فوتبالش باقی نماند و این تیم را علی پروین جمع و حفظ کرد.»

 

حسین کلانی دراین باره که رهبری فر گفته چون حامی برانکو است مورد غضب پرسپولیسی ها قرار گرفته است گفت:

« این حرف ها را واقعا متوجه نمی شوم. اصلا اینگونه نیست. ایشان اگر در جلسات شرکت نمی کند چگونه از این چیزها خبر دارد. واقعا باعث تاسف است بازهم می گویم هرچقدر هم اختلاف وجود داشته باشد نباید این حرف ها زده شود. سوال من این است چرا یک نفر باید مقابل یکسری از همتیمی هایش قرار بگیرد. » او در این رابطه که آیا پروین در حین بازی گفته رهبری فر را بزنند هم گفت:« آقای پروین بنده خدا هیچ دخالتی نداشت. ما از دور دیدیم که درگیری شد و بچه ها دخالت کردند. »

 

مهاجم سابق تیم ملی ایران در ادامه با تاکید براینکه پروین کارمهمی در به وجود آمدن تشکیلات شرکت پیشکسوتان داشته گفت:

« این خیلی کار ارزنده ای است. چرا باید یک ورزشکار یا یک هنرمند بعد از دوران حرفه ای اش دست فروشی کند یا مشکل مالی شدید داشته باشد. خب اگر تشکیلات منسجمی باشد می تواند به این بچه ها کمک کند. آقای پروین واقعا دنبال این است که چنین تشکیلاتی راه به وجود بیاورد که از نظر اقتصادی و روحی و روانی به این بچه ها کمک کنند. همینکه بچه ها از تنهایی در می آیند کمک خیلی بزرگی است. خیلی از بازیکنان قدیمی دچار افسردگی و تنهایی بودند و در این جمع ها و سفرها روحیه پیدا کرده اند.» او دراین رابطه هم که رهبری فر گفته به او پول نداده اند چون پروین گفته است ادامه داد:« من واقعا نمی دانم اما این حق طبیعی کسی است که شرکتی را اداره می کند که بین اعضایش برخی تبعیض ها را قائل شود. به نظرم رهبری فر باید ببیند مشکل کجا است که مسئولان شرکت به او کم لطفی کرده اند یا سایر دوستان مقابلش قرار گرفته اند. این حرف ها و مصاحبه چیزی را حل نمی کند. اینکه او در زمین با بازیکنی به مشکل می خورد ربطی به آقای پروین ندارد.»

 

حسین کلانی افزود:

« آقای پروین را همه بچه ها دوست دارند و به او احترام می گذارند چون همیشه به فکر بچه ها هست. » او درباره این موضوع که رهبری فر گفته بود بازیکنان پیشکسوتان مثل حمید جاسمیان برای دریافت حقوق مجبور هستند به زمین چمن محل تمرین بیایند هم گفت:« این حرف ها چیست. من مطمئن هستم آقای جاسمیان از خدایش هم هست. خود من با وجود مشغله زیادی که دارم واقعا دوست دارم هفته ای یکبار بروم پیش بچه ها چون در این جمع یادگذشته و خاطرات خوش و دیدن رفقا است و خیلی خوش می گذرد.» او ادامه داد:« هدف علی پروین هم همین بوده است که بچه ها را دور هم جمع کند. بازهم می گویم پروین خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیده است. او تیم را حفظ کرد و از وقت و زندگی اش برای پرسپولیس گذاشت کاری که خود من و خیلی های دیگر نکردند. علی پروین و محمود خوردبین واقعا برای پرسپولیس افراد مهمی هستند.»

 

451

0 نظر
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top