خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠ Tuesday, July 23, 2019
 
کد خبر: 943031
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۰۵
بایکوت شبکه‌های وهابی توسط علمای اهل سنت +فیلم
علمای اهل سنت بارها مخالفت خود را با تفرقه افکنی شبکه‌های ‌وهابی اعلام کرده‌اند و متذکر شده‌اند که این شبکه‌ها مخالف امنیت، آسایش و پیشرفت مردم ایران هستند و امنیت آنها را نشانه رفته‌اند.
شبکه وهابی بایکوت شبکه‌های وهابی توسط علمای اهل سنت +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، شبکه‌های وهابی فارسی زبان که با نامهایی چون «کلمه» ، «نور» ، «توحید» و...  با پول عربستان سعودی و شیوخ خلیج فارس مشغول فعالیت علیه جمهوری اسلامی هستند، بارها نشان داده‌اند که هدفی جز اختلاف افکنی بین شیعیان و اهل سنت ندارند. این شبکه ها بارها به صراحت اعلام کرده‌اند که براندازی نظام جمهوری اسلامی از اهداف مهم آنهاست.


این در حالی است که بسیاری از علمای اهل سنت بارها در مخالفت با تفرقه افکنی این شبکه‌ها متذکر شده‌‌اند که این شبکه‌ها مخالف امنیت، آسایش و پیشرفت مردم هستند و امنیت آنها را نشانه رفته‌اند. در فیلم  پیش‌رو برخی از مواضع براندازانه شبکه‌های وهابی و پاسخ علمای اهل سنت به آنها را مشاهده می‌کنید.

 

پاسخ علمای اهل سنت به شبکه‌های وهابی:
 

آخوند فرهمند: آن رسانه هایی که خودشان را از اهل سنت می دانند به اسم کلمه، وصال حق ، نور که از ماهواره پخش می شود و از قرآن صحبت می کند در حالیکه یک ساعت از برنامه را از پنجاه دقیقه از قران و ده دقیقه علیه اهل سنت صحبت می کند.


مولوی عبدالغنی دهانی: آمده اند یک عده‌ای را به نام اهل سنت شبکه دادند و ساپورت مالی می کنند و برنامه به آنها می دهند، قصدشان براندازی نظام است. ولی آنها مطمئن باشند که جامعه اهل سنت هیچ وقت گوش به حرف این شبکه ها نمی‌دهند.


مولوی علی ماهیگیر: پشت این شبکه‌ها مشخص است چه کسانی هستند، آنهایی که با کشور، با ایران زاویه دارند، نه با نظام و جمهوری اسلامی با ایران زاویه دارند. نمی خواهند یک ایران مستقل و یک ایران پیشرفته و مترقی ببینند.
 

 

دانلود

 

 

کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top