خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠ Saturday, April 20, 2019
 
کد خبر: 943167
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۴
شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس درباره سخنان رضایی
شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس، از عصبانیت عوامل آن نسبت به مواضع انقلابی رییس، دبیر و اعضای مجمع در قبال عدم پایبندی دولت‌های اروپایی به تعهدات در ذیل توافقنامه‌ برجام است.
محسن رضایی شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس درباره سخنان رضایی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد: شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس، از عصبانیت عوامل آن نسبت به مواضع انقلابی رییس، دبیر و اعضای مجمع در قبال عدم پایبندی دولت‌های اروپایی به تعهدات در ذیل توافقنامه‌ برجام است.

 

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به انعکاس سخنان دبیر مجمع در یکی از خبرگزاری‌ها توضیحاتی ارائه کرد و تیتر انتخابی آن خبرگزاری را نارسا خواند اما رسانه فارسی وابسته به وزارت خارجه انگلیس، با تحریف این توضیحات، وانمود کرد که مجمع تشخیص مصلحت نظام، سخنان محسن رضایی را نارسا و نیازمند توضیح دانسته است.

 

به نظر می رسد شیطنت بنگاه سخن پراکنی انگلیس از عصبانیت عوامل آن نسبت به مواضع انقلابی رییس، دبیر و اعضای مجمع در قبال عدم پایبندی دولت‌های اروپایی به تعهدات در ذیل توافقنامه‌ برجام است و رسانه‌‌های بیگانه در پی القای اختلاف در اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند اما از این حقیقت غافل‌ هستند که اعضای این نهاد انقلابی برابر تعدی به حقوق ملت ایران متحد هستند و مقتدرانه با درایت و آینده‌نگری به وظایف تاریخی خود عمل خواهند کرد.
 

ایرنا

0 نظر
کلیدواژه ها:
برجام  |  رضایی  |  انگلیس  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top