خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠ Tuesday, July 23, 2019
 
کد خبر: 945316
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۶
چرا آمدنیوز از حشدالشعبی عصبانی است؟
در واقع قبل از اینکه ارتش، سپاه، شهربانی یا هرگروه دیگر با در عملیات مرصاد با منافقین درگیر شود، این بچه‌های سپاه بدر بودند که جلوی این گروهک تروریستی را گرفتند و موجب شدند تا دست آنها به کرمانشاه نرسد.
حشد شعبی چرا آمدنیوز از حشدالشعبی عصبانی است؟
به این مطلب امتیاز دهید
90% 10% بازدید

به گزارش جام نیوز، ماجرا به مرداد ۱۳۶۷ بر میگردد. تابستان گرمی که بلیزرهای سازمان منافقین از شهرها گذشته بودند و نزدیک بود به کرمانشاه برسند. همان روزی که صدام در یک حمله غافلگیرانه تا نزدیکی اهواز خودش را رساند و موجب شد تا تمام نیروهای مدافع  به جنوب بروند و درگیر حمله صدام شوند.

 

تمرکز در غرب نبود. گروهی از نیروهای سپاه بدر و مجاهدان عراقی [ هسته اصلی حشدالشعبی حال حاضر ] در منطقه عمومی مرصاد و تپه های اطراف به میدان تیر رفته بودند. تیپ شهید صدر از فوج عمار؛ یگان به استعداد دو گردان نیرو را مستقر کرده بودند و ولی چون به طور آموزشی و حضور در میدان تیر در منطقه مستقر شده بودند، فقط به اندازه یک گردان تسلیحات داشتند و تعداد فشنگ‌ها به میزان یک گروه بود.

 

ابتدا مجاهدان عراقی تصور کردند ماشین‌ها و نیروهای حاضر در آن، بسیجی‌های ایرانی هستند و به همین دلیل نیروهای سازمان منافقین به مجاهدان عراقی نزدیک شدند‌. با مشاهده و فریاد نیروی دژبان بدر، ناگهان آتش گلوله‌ی بچه‌های بدر به جای سیبل‌های مقابل به سمت بلیزرها گرفته شد و ستون منافقین مجبور به توقف شد. تمام مدت نیروهای منافقین مجبور شدند با بچه‌های سپاه بدر درگیر شوند و هشتاد نفر از بچه‌های بدر شهید شده، اما یگان با دستان خالی موضع پدافندی شان را ترک نکرد.

 

در واقع قبل از اینکه ارتش، سپاه، شهربانی یا هرگروه دیگر با منافقین درگیر شود، این بچه‌های بدر بودند که جلوی سازمان را گرفتند و موجب شدند تا دست آنها به کرمانشاه نرسد. همانجا بود که فروغ جاویدان به ذلت جاویدان تبدیل شد. و چند ساعت بعد، شهید صیاد به کمک قرارگاه عملیاتی سپاه در منطقه و نیز هوانیروز قهرمان، ستون‌های پشت موضع بدر را همچون له کردن مگس، نابود ساخت. 

 

بعدها رهبری با حضور در آن منطقه جمله جالبی خطاب به بچه‌های بدر گفتند. فرمودند: " الحمدلله الذین جعلنی بین البدریین " 


پ.ن: حال می‌توان فهمید این کینه شتری کانال ضدانقلاب و دروغ پراکن آمدنیوز از کجا آمده و چرا امداد رسانی نیروهای حشدالشعبی و مقاومت مردمی عراق در خوزستان با این هجمه و فضاسازی از سوی دشمنان مردم ایران، همراه شده است.

 

امیر مسروری

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top