خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١ Thursday, September 19, 2019
کد خبر: 958443
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۳۰
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:
صفرها از پول حذف می‌شود تا مردم راحتتر محاسبه کنند
شهرکرد- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: حذف چهار صفر از پول ملی در راستای آسان سازی محاسبات مردم است.
نوبخت صفرها  از  پول  حذف  می‌شود  تا  مردم  راحتتر  محاسبه  کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز،   محمدباقر نوبخت دقایقی پیش در بدو ورود به فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکنون به عنوان نماینده دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری هستم و بیش از گذشته به این استان سفر خواهم کرد تا پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این استان را دنبال کنم.وی بیان کرد: چند مورد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری بسیار مهم است که برای سرعت بخشید به آن‌ها به چهارمحال و بختیاری سفر کردام.
 

معاون رئیس جمهورورئیس سازمان برنامه وبودجه کشوربیان کرد: اتصال به شبکه ریلی سراسری،تکمیل پروژه چهار خطه سازی محور شهرکرد - به لردگان و... ازمهمترین پروژه‌هایی است که دراین سفرپیگیری می‌شودوی تصریح کرد:برخی افراددراستان‌ها نیازمند کمک و مساعدت بیشتری هستندکه دربرخی استان‌هامانندچهارمحال وبختیاری برحسب ضرورت دو هزارواحدمسکونی برای محرومان ظرفت یکسال احداث می‌شود.
 

وی بیان کرد: تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای کمک به تولید کنندگان است.معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به حذف چهار صفر از پول ملی، گفت: مبانی محاسبات مردم بر اساس تومان است پس تلاش شد که این امر آسان‌تر شود که متعاقبا در این خصوص اطلاع رسانی می‌شود.

 

میزان

2025

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top