بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۱۰:۰۱

وضعیت بیکاری در شاخه‌های مختلف تحصیلی + جدول

در رشته‌های پرطرفداری مانند معماری و ساختمان، مهندسی و حرفه‌های مهندسی و حقوق، وضعیت اشتغال مطلوب نیست. همچنین کمترین نرخ بیکاری در اختیار فارغ‌التحصیلان «خدمات امنیتی» است. فارغ‌التحصیلان رشته‌های نظامی و دفاعی و حفاظت از اشخاص و اموال، در این گروه قرار می‌گیرند.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۱۰:۰۰

پیشنهاد آمریکا برای گشت زنی در تنگه هرمز قابل درک نیست

نماینده رئیس جمهوری روسیه در خاورمیانه پیشنهاد آمریکا برای ایجاد ائتلافی به منظور گشت زنی دریایی در تنگه هرمز را غیرقابل درک خواند و اظهار داشت که واشنگتن چنین درخواستی از مسکو نکرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۱۰:۰۰

اقدام جنجالی مجری مشهور تلویزیون پس از پناهنده شدن! + عکس

طی یکی‌دو روز اخیر خبری در رسانه‌ها منتشر شد که صداوسیما را در شوک بزرگی فرو برد.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۴۸

نیم‌صفحه اول روزنامه‌های ورزشی ۲ مرداد/ واکنش بیرانوند به پیشنهاد تورینو

نیم‌صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی چاپ صبح کشور روی کیوسک‌های مطبوعاتی را ورق بزنید.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۴۰

سرمایه‌گذاری چین در آمریکا ۹۰ درصد سقوط کرد

طبق گزارش گروه تحقیقات اقتصادی رادیوم، سرمایه‌گذاری مستقیم چین در آمریکا از زمان روی کار آمدن دولت ترامپ در ۲۰۱۶ تاکنون حدود ۹۰ درصد افت کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۳۰

توصیه ظریف به دانشجویان بولیویایی

وزیر خارجه کشورمان طی پیامی در فضای مجازی به دیدارش با دانشجویان بولیویایی اشاره و تاکیدکرد: همانطور که به دانشجویانم در ایران می گویم به این دانشجویان هم گفتم: آینده شما هستید.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۲۰

تغییرات قیمت دلار در 4 دوره ریاست بانک مرکزی

بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت دلار بین سال‌های 92 تا 97 یعنی دوران ریاست ولی‌الله سیف بر بانک مرکزی، بیشترین افزایش قیمت را از سال ۱۳۸۶ تا به امسال تجربه کرده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۰۱

۷.۲ میلیون نفر برای دریافت سود سهام عدالت مراجعه نکردند

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: تاکنون ۵ میلیون مشمول زنده و ورثه ۲.۴ میلیون متوفی برای دریافت سود سهام عدالت مراجعه نکردند.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۹:۰۰

پکن: رویکرد اشتباه آمریکا در قبال ایران دلیل تنش‌های کنونی است

سخنگوی وزارت خارجه چین تصریح کرد: رویکرد اشتباه آمریکا در قبال ایران دلیل تنش‌های کنونی است.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۸:۰۰

لاریجانی: آمریکایی‌ها در هیچ یک از اهدافشان موفق نشدند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی‌ها قصد داشتند صادرات نفت ایران را به صفر برسانند و در داخل کشورمان تنش ایجاد کنند اما در هیچ یک موفق نبودند.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۷:۳۰

خزانه‌داری آمریکا درباره همکاری با شرکت‌های هواپیمایی ایران هشدار داد

وزارت خزانه‌داری آمریکا در اطلاعیه‌ای به شرکت‌ها و افراد دخیل در صنایع هوانوردی در سراسر جهان درباره همکاری با شرکت‌های هواپیمایی تحریم‌شده ایران هشدار داد.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۷:۰۰

بعیدی نژاد: امیدواریم انگلیس فورا سیاست کاهش تنش را پیگیری کند

سفیر ایران در لندن با اشاره به سفر جانسون به تهران و دیدار با مقامات ارشد کشورمان عنوان کرد: امیدواریم این تجربه به ایشان کمک کند که انگلیس فورا سیاست کاهش تنش و بهبود روابط را پیگیری کند.
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۲:۴۵

تصاویر/ کریمی قدوسی لیست دوتابعیتی‌ها را منتشر کرد

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برای نخستین بار گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از افراد دارای تابعیت مضاعف، گرین کارت یا اقامت برای نخستین را در اختیار قرار داد/ موج
۱۳۹۸/۰۵/۲ - ۰۱:۲۲

از بی‌بی‌سی یاد نگیریم! +تصاویر

بی‌بی‌سی عنوان "کهن‌ترین سازمان رسانه‌ای جهان" را یدک می‌کشد و مدعی صداقت و بیطرفی است؛ اما بررسی تکنیک‌های این بنگاه خبرپراکنی برای القای مطلب به مخاطب، نشان می‌دهد که دستکم تا وقتی سیاست لندن اقتضا نکند، به آگاهی‌بخشی متعهد نیست.