بازگشت به نسخه باکیفیت
۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۳
اختصاصی جام نیوز؛
چه کسی جانشین گرشاسبی در پرسپولیس می شود؟ + عکس
گزینه‌های سرپرستی باشگاه پرسپولیس مشخص شدند.

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در حالی که حمید رضا گرشاسبی که تازگی هم به مدیرعاملی پرسپولیس رسیده بود در آخرین مصاحبه خود گفته است: «از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا نکرده‌ام و تکلیف ماندن یا رفتنم تا فردا مشخص می‌شود اگر شرایط طوری بود که ماندیم، ادامه می‌دهیم وگرنه فردی تازه نفس می‌آید و کارش را با قدرت انجام می‌دهد.» ولی با قانون جدیدی که در مجلس تصویب شده است گرشاسبی با پایان مهلت قانونی منع بکارگیری بازنشستگان، دیگر نمی تواند در پرسپولیس به فعالیت خود ادامه بدهد.

 

در همین حال با توجه به کناره گیری گرشاسبی از سرپرستی باشگاه پرسپولیس گزینه‌هایی برای سرپرستی این باشگاه مشخص شده‌اند. مهدی محمدنبی، قائم مقام پیشین باشگاه پرسپولیس و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال یکی از گزینه‌های جدی برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس است. رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا دیگر گزینه‌ای است که برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس مطرح می‌شود. صادق درودگر هم گفته می‌شود جزو گزینه‌هایی است که در کنار نبی و درویش نامش برای سرپرستی باشگاه پرسپولیس به میان آمده است و گفته شده برخی برای حضور او در باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با وزارت ورزش هستند.

 

 

به هر حال گرشاسبی که می داند دیگر جایی در پرسپولیس ندارد گفته است: «اگر یک هوادار هم از عملکرد من راضی باشد خدا را شکر می کنم. همه تلاشم این بوده که هواداران پرسپولیس از کارم خاطره خوب داشته باشند. خدا کند از من راضی باشند؛ راضی‌ام به رضای خدا»

 

با این حال سرپرست فعلی پرسپولیس همچنان منتظر مشخص شدن وضعیتش است تا در صورت عدم منع قانونی، بتواند به حضورش در پرسپولیس ادامه دهد.

110