بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۴:۳۰

ملت ایران پیروز جنگ اقتصادی با آمریکاست

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بنا به اعتراف تحلیل گران آمریکایی ملت ایران در جنگ اقتصادی پیش رو نیز بار دیگر پیروز خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۴:۱۰

پاسخ رئیس مرکز مبارزه با پولشویی به ادعای درخواست تابعیت وی از امریکا

اینجانب خود را خادم کوچکی برای مقام معظم رهبری، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و هیچ‌گاه هیچ درخواستی برای دریافت اقامت یا تابعیت هیچ کشوری به ویژه کشورهای آمریکا و کانادا نداشته‌ام...
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۳:۵۰

روحانی نامزد حداقلی بود و آبروی ما اصلاح‌ طلبان را برد

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌ طلبان مدعی شد روحانی، نامزد حداقلی بود و اصلاح‌طلبان دیگر نباید به نامزد حداقلی روی بیاورند.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۳:۳۲

اگر پولشویی وجود نداشت، تصویب لوایح مرتبط با آن چه ضرورتی داشت

آقای ظریف اعلام کرده است که این پدیده در کشور وجود دارد که نهادهای متولی این امر باید در این زمینه کار کنند و به کسی اتهام نزده است.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۳:۲۸

بیانیه ترامپ ناتوانی آمریکا را نشان داد

رییس دفتر رییس جمهوری بیانیه ترامپ درباره قتل فجیع خاشقچی را ضد بشری خواند و گفت: این موضوع نشان دهنده ضعف و رسوایی شدید آمریکا و شرکایش در سرپوش گذاشتن و توجیه جنایت هایشان در منطقه و جهان است.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۳:۲۴

بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه به کشور

پنج تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه به نام‌های زبیر ریگی، سعید نوتی زهی، رسول گمشادزهی، محمد معتمدی و مهرداد آبار آزاد و به کشور بازگشتند.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۱:۲۴

ویدئو/ حمله اشرار به پاسگاه مرزی میرجاوه

گروهک تروریستی جیش الظلم‌ نخستین ویدئویی از حمله ماه گذشته‌اش به پاسگاه مرزی میرجاوه را منتشر کرد.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۱:۱۷

ادامه همکاری‌های ایران و ارمنستان با وجود تحریم‌های آمریکا

معاون وزیر انرژی ارمنستان: همکاری با ایران در زمینه انرژی برای ارمنستان ضروری است و تحریم های ایالات متحده علیه تهران قادر به جلوگیری از آن نخواهند بود.
۱۳۹۷/۰۹/۱ - ۱۰:۳۶

همینه که هست!

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۸

آمریکا شریک ثابت قدم قاتل فعالان حقوق بشر باقی می‌ماند

عفو بین‌الملل از آزار جنسی و شکنجه فعالان حقوق زن در در زندان ذهبان عربستان خبر داده است. این نهاد حقوق بشری حکومت عربستان را به طور مستقیم مسئول سلامت این زندانیان خوانده و خواستار آزادی فوری آنها شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۰

عراقچی از ابتکارات تازه در ساز و کار مالی اروپا خبر داد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه از طراحی ابتکارات جدیدی در خصوص سازوکار ویژه مالی اتحادیه اروپا (اس پی وی) خبرداد و گفت: مذاکرات کارشناسی با اروپایی ها در این زمینه ادامه دارد.
۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۸

اگر نیروی انتظامی نبود، کارِ براندازان در دی ماه ۹۶ عملی می‌شد

دبیر شورای نگهبان با اشاره به حوادث دی ماه ۹۶ گفت: تلاش‌های نیروی انتظامی توانست این غائله را جمع و با آشوب‌طلبان برخورد کند تا اوضاع به امنیت، آرامش و ثبات برسد.
۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۰

هشدار برجامی به اروپا از قلب روسیه

اگر سایر شرکت‌کنندگان در برجام، بخصوص کشورهای اروپایی به تعهدات خویش آن عمل نکنند، تهران سناریوهای دیگر، از جمله خروج از توافق هسته‌ای را بررسی خواهد کرد...