بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۱۹

برای پیشبرد دیپلماسی از هر ابزار مشروعی استفاده می‌کنیم

مشاور سابق وزیر امورخارجه گفت: برای پیشبرد اهداف دیپلماسی کشور ما از هر ابزار مباح و مجازی، از جمله سازمان‌های مردم نهاد و دیگر ابزارهای تعریف شده در دیپلماسی کلاسیک و نوین استفاده می‌کنیم.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۱۵

پمپئو اعتراض ایرانیان به آمریکا را نشنید

نگاهی به حاضران، گویای آن است که سهم ایرانی ها حتی آنهایی که دنباله رو سیاست های ضدایرانی واشنگتن هستند در این نشست اندک بوده است...
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۰۹

هیچ کس توان انزوای اقتصادی ایران را ندارد

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی از نیروهای مسلح آغاز شده است. این حرکت همچنان ادامه دارد و هیچ کس قادر به انزوای اقتصادی ایران نیست.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۰۶

بسته پیشنهادی اروپا شامل برنامه موشکی ایران می‌شود؟

بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا یکی از موضوعات مورد بحث در نشست اخیر کمیسیون مشترک برجام در وین بود. ما عصر روز دوشنبه-۲۴ تیر هم در این باره مذاکراتی داشتیم؛ اما این بسته هنوز فهرست تثبیت شده‌ای ندارد.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۲:۰۳

انتقاد تند ابتکار از گفت‌وگوهای منتشرشده با امیرانتظام

معاون رئیس‌جمهور گفت: دانشجویان پیرو خط امام هیچ‌گاه درباره امیرانتظام در مقام قضاوت نبودند، بسیار متأسفم که عده‌ای خواستند این موضوع را القا و تاریخ را تحریف کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۱:۵۹

زیباکلام: روحانی گردش به راست کرده

رییس‌جمهور بعد از انتخابات ٩٦ در حوزه سیاست داخلی نوعی چرخش به راست داشت؛ امروز بر اساس مواضعی که در حوزه سیاست خارجی اتخاذ کرد، می‌توان گفت که در این حوزه نیز دچار چرخش به راست شده است.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۱:۵۶

در دولت قبل جمشید بسم‌الله بود، الان حمید قل‌هوالله!

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگویی به بررسی موضوعات پشت پرده گرانی های اخیر، روند مبارزه با مفاسد اقتصادی، تغییرات احتمالی در کابینه دولت، عملکرد مسئولین در خصوص تحریم های آمریکا و ... پرداخت.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۱:۵۳

مواضع اخیر روحانی پاسخی قدرتمندانه به تهدیدات آمریکایی‌هاست

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: ما در حال حاضر در مقابل فشار آمریکایی‌ها قرار داریم و مواضع اخیر رییس‌جمهور پاسخی قدرتمندانه به تهدیدات آمریکایی‌ها است.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۱:۴۹

باید با رفتار مخرب ایران مقابله کرد!

خالد بن سلمان»، سفیر رژیم سعودی در آمریکا قبل از سخنرانی ضد ایرانی «مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا در یادداشتی خواستار مقابله با «رفتارهای مخرب ایران»-به گفته او- شد.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۱۱:۴۷

ترامپ دوست دارد با تهران گفت‌وگو کند

همان‌طور که ترامپ گفته ما مایل به گفت‌وگو با ایران هستیم، اما رهایی از فشارهای آمریکا تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که ما شاهد تغییرات ملموس، قابل اثبات و ادامه‌دار در سیاست‌های تهران باشیم.
۱۳۹۷/۰۵/۱ - ۰۰:۰۳

حمایت صریح شبکه معاند ایران اینترنشنال از عملیات تروریستی مریوان

سعید ساعدی، از اعضای گروهک تروریستی گروهک پژاک هم در گفت و گو با شبکه ایران اینترنشنال، عملیات روز شنبه را در راستای پاسداشت خون تروریست های تجزیه طلب دانست!
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۵

خبرنگار بی بی سی، خبر جعلی آمدنیوز را تکذیب کرد +عکس

جدیدترین پست جعلی آمدنیوز آنقدر ناشیانه بود که خبرنگار بی بی سی هم مجبور به انکار آن شد.
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۶

جولان تروریست ها در شبکه «من و تو» +عکس

در حالی که شبکه های ماهواره ای مدعی مخالفت با هرگونه خشونت طلبی هستند اما از کارشناسانی دعوت می کنند که حامی گروه های تروریستی هستند!
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۱

بالا گرفتن جنگ قدرت در میان ضدانقلاب

با بالا گرفتن جنگ قدرت در میان ضدانقلاب، هجمه آنها علیه یکدیگر شدت بیشتری گرفته است.
۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۴

هشدار شدیداللحن سپاه به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه

سخنگوی سپاه تشییع شکوهمند شهدای مریوان را پاسخ مردم کردستان به تروریستها و نشانه پیوند از هم ناگسستنی سپاه و ملت دانست و تاکید کرد: مشت آهنین سپاه آماده تحمیل هزینه های مستقیم به حامیان تروریستها است.