بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۷

ایران مقابل ترامپ متحد و یکپارچه است

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در واکنش به اظهارات ضد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا تأکید کرد که ایران مقابل سیاست های جدید ترامپ متحد و یکپارچه است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۵

زمان برگزاری انتخابات هیات رییسه مجلس

یک عضو اصولگرای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری انتخابات هیات رییسه مجلس در اجلاسیه سوم در یکی از روزهای هشتم یا نهم خرداد خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۳

استقبال آل خلیفه از راهبرد آمریکا علیه ایران

آل خلیفه ضمن استقبال از یاوه گویی های وزیر خارجه آمریکا ضد ایران بر حمایت از مواضع واشنگتن ضد تهران تاکید کرد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۸

پاسخ ظریف به مزخرف گویی همتای آمریکایی

وزیر خارجه ایران به اظهارات ضد ایرانی همتای آمریکایی خود که گفته بود قصد دارد سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کند، پاسخ داد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۶

واکنش وزارت خارجه به اظهارات سخیف پمپئو

وزارت خارجه ایران در بیانیه ای در واکنش به اظهارات سخیف وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور حق ندارد برای سیاست های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۰

تصمیمی برای پیوستن به FATF گرفته نشده است

مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با صدور اطلاعیه‌ای اظهارات منتسب به آقای شمخانی در جلسه غیرعلنی دیروز مجلس را تکذیب و اعلام کرد هیچ تصمیمی مبنی بر پیوستن ایران به FATF اتخاذ نشده است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱

وضع شدیدترین تحریم‌های طول تاریخ علیه ایران

مایک پامپئو، وزیر خارجه آمریکا گفت: آمریکا فشار بی‌سابقه مالی به ایران وارد خواهد کرد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۳

تلاش عربستان و اسرائیل برای اجرای طرح دوم علیه ایران

طرح اول، توافق هسته ای بود که به پایان رسید و اکنون کشورهای کلیدی حاشیه خلیج [فارس] از آمریکا می خواهند فشار بر ایران را افزاش دهد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۸

مادورو پیروز انتخابات ونزوئلا شد

با شمارش تقریباً 93 درصد از آراء انتخاباتی، «نیکلاس مادورو» موفق شد با کسب 68 درصد از آراء انتخاباتی، در انتخابات ریاست‌جمهوری ونزوئلا پیروز شود.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲

سفیر ایران: با طالبان تماس داریم اما ارتباط نه

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کابل با اشاره به همکاری ایران در ساخت سد سلما در افغانستان گفت: ایران دخالتی در ناامنی های استان فراه ندارد و نگران سدسازی در افغانستان نیستیم.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۹

سوال از رئیس‌جمهور وارد فاز جدید شد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست امروز این کمیسیون درباره سوال از رئیس‌جمهور خبر داد
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۶

استخدام ژن‌های خوب در شهرداری حاشیه ساز شد

در حالیکه هفته ها از پذیرش استعفای محمدعلی نجفی از شهرداری می گذرد، انتخاب سرپرست و فرآیند انتخاب شهردار با حاشیه هایی چون استخدام های دقیقه نودی همراه بود که شهردار جدید نیز درگیر آن شده است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۳

کدام درست می گویند؛ عراقچی یا شمخانی؟

دولت دوازدهم این روزها حماسه انتخابات 29 اردیبهشت سال گذشته را یادآور می‌شود و رئیس‌جمهور همچنان با ژست رقابت‌های انتخاباتی از اختلاف بین دو اندیشه تعامل و تقابل با دنیا در انتخابات ریاست‌جمهوری گذشته یاد می‌کند، این درحالی است که اکثر کارشناسان معتقدند دیگر حنای پروژه برجامی دولت رنگی ندارد و بی‌تعارف به شکست رسیده است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۹

شرکت توتال اطلاعات نفتی را دزدید و رفت!

توتال در حالی قرارداد با ایران را امضا کرد که این قرارداد منتقدان زیاد داشت؛ منتقدانی که هر وقت نقد فنی و کارشناسی به برخی مفاد قرارداد می‌کردند با ادبیات تند وزیر نفت مواجه می‌شدند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۵

دانشگاه تهران: ادعای زیبا کلام نادرست است

در پی انتشار نامه‌ای از سوی صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در رسانه‌ها مبنی بر صدور حکم بازنشستگی وی دانشگاه تهران اطلاعیه‌ای صادر کرد.