بازگشت به نسخه باکیفیت

سیاسی

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۷

گزارش رسانه‌های غربی از عدم استقبال اروپا از نشست ضد ایرانی ورشو

وال استریت ژورنال گزارش داد؛ لوکزامبورگ از عدم حضور خود در این کنفرانس خبر داده است، آلمان و انگلیس هم در مورد سطح حضور خود تصمیم نگرفته‌اند. احتمالا وزیر خارجه فرانسه نیز در این نشست شرکت نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۷

انتقادها به بازداشت مرضیه هاشمی از داخل آمریکا/ روایت آمریکایی بی بی سی از بازداشت +عکس و فیلم

برخی محافل داخل آمریکا معتقدند بازداشت مرضیه هاشمی بدون هیچ توضیحی یک اقدام سیاسی و نقض آشکار ارزش‌های دموکراسی این کشور است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۳

آمریکا: ایران بزرگترین کشور خاورمیانه در فناوری موشک‌های بالستیک است

در گزارش مربوط به سیاست آمریکا در رشته دفاع ضد هوایی آمده است: «ایران بزرگترین کشور از لحاظ نیروی موشک های بالستیکی در خاور میانه است و به طراحی موشک های قاره پیما ادامه می دهد».
۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۲

انگلیس به دنبال اخراج زوج سالمند ایرانی +عکس

انگلیس قصد دارد زوج ایرانی را پس از 40 سال زندگی در این کشور، اخراج کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۰

روایت وارونه بی بی سی از فرار شاه +ویدئو

در حالی که کارشناسان و تحلیلگران علت اصلی فرار شاه را ناتوانی او در برابر مردم ایران دانسته اند، بی بی سی اما سعی دارد روایتی دیگر را القا کند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۹

انجمن قلم آمریکا: بازداشت مرضیه هاشمی، نقض آشکار ارزش‌های دموکراسی است

با گذشت چند روز از بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی، خبرنگار آمریکایی-ایرانی شبکه پرس‌تی‌وی، انجمن قلم آمریکا و انجمن بین‌المللی روزنامه‌نگاران خواستار اطلاع‌رسانی در مورد علت بازداشت او شده‌اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۵

نگرانی آمریکایی ها از آغاز جنگ با ایران

مقام‌های ارشد وزارت دفاع آمریکا با ابراز نگرانی عمیق از پیگیری‌های جان بولتون برای طراحی حمله نظامی به ایران، سخنان او را باعث شتاب دادن به جنگ واشنگتن علیه تهران می‌دانند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۷

ترامپ به پرتاب ماهواره‌بر ایرانی واکنش نشان داد

رئیس‌جمهور آمریکا با متهم کردن ایران به تلاش برای ساخت موشک‌های قاره‌پیما در پوشش برنامه فضایی، بار دیگر ایران را کشوری متفاوت از دو سال پیش خواند و ادعا کرد که ایران خواهان گفت‌وگو با آمریکاست.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۵

می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم

می‌توانیم اینترنت ایرانی- اسلامی داشته باشیم که با حفظ تمام ارزش‌های ملی و اسلامی، خدمات، فرصت‌ها و زیرساخت‌های لازم را در اختیار مردم قرار دهد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۰

پیام امیرعبداللهیان در مورد بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی

بازی سیاسی بازداشت ⁧‫مرضیه هاشمی‬⁩ را ⁧‫آمریکا‬⁩ شروع کرد، اگر این خبرنگار ⁧‫پرس‬⁩ تی وی فوراً آزاد نشود، پایان این بازی بدست آمریکا نخواهد بود.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۷

تدبیر نوبخت برای بعد از پایان دولت دوازدهم

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: آخرین قطعه کاری ما است و قطعا بعد از پایان این دولت، هیچ مسئولیتی قبول نخواهم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۴

1000 مدیر بازنشسته به خانه نرفتند!

یکی از نمایندگان طراح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، تعداد بازنشستگانی را که پس از اجرای این قانون هنوز از مسئولیت خود کناره‌گیری نکرده‌اند تشریح کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۲

ماهواره «پیام» کجا سقوط کرد؟

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از پیام به عنوان پیروزی بزرگ در ساخت اولین ماهواره عملیاتی با طول عمر و فناوری بالا در مدار 500 کلومتری سطح زمین نام برد و گفت: این ماهواره به مدت 300 ثانیه در مدار قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۸

تقلای بی بی سی برای کتمان دزدی محمدرضا شاه | ویدئو

شبکه بی بی سی فارسی، به مناسبت سالروز فرار شاه معدوم از ایران، گزارشی پخش کرد که جان مایه آن، عدم دزدی شاه به هنگام فرار است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۷

آخرین گمانه‌زنی‌ درباره SPV/ پای آلمان و فرانسه در میان است

یک روزنامه‌نگار غربی نوشته است که ساز و کار ویژه مالی اروپا برای تجارت با ایران احتمالا ظرف دو تا سه هفته آینده و به میزبانی فرانسه ثبت می‌شود.