بازگشت به نسخه باکیفیت

دینی

۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۱

جهاد با نفس، راه نجات از شیطان و نفس اماره

حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله در روایتی از جهاد با نفس به عنوان جهادی بزرگتر از جنگ با دشمن در جبهه نبرد تن به تن تعبیر فرمودند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۶

هر که پدر و مادرش را خشنود کند خدا را خشنود کرده است

آنکه پدر و مادرش را خشنود کند، خدا را خشنود کرده و کسی که پدر و مادر خود را به خشم آورد، خدا را به خشم آورده است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۲

آیا اسلام مخالف روابط جنسی است؟

اسلام به هیچ وجه مخالف اصل روابط جنسی زن و مرد نیست چرا که از نظر اسلام نیاز جنسی در خلقت انسان نهادینه شده است، اما نظر اسلام برطرف کردن این نیاز، بر اساس فطرت و بدون افراط و تفریط است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۱۷

برای تقوای الهی باید بر خداوند متعال تکیه کرد

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: هر که دوست دارد با تقواترین مردم باشد باید به خدای تعالی توکل کند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۱:۰۲

اثرات شگرف نماز شب در کلام پیامبر اکرم(ص)

پیامبر اکرم(ص) در روایتی در مورد ارزش و جایگاه شب زنده‌داری فرمودند: نماز شب، موجب رضايت پروردگار، دوستى فرشتگان، سنت پيامبران، نور معرفت، ريشه ايمان، آسايش بدن‏ها ... و بركت در روزى است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۶

عملی که انسان را بهشتی می‌کند

امام باقر علیه السلام فرمود: هرکس حاجت مسلمانی برآورده کند و گره از مشکلش بگشاید، خداوند متعال به او خطاب کند: ثواب و پاداش تو بر عهده من خواهد بود و غیر از بهشت به چیز دیگری راضی نمی‌شوم.
۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۵

سه توصیه امام سجاد(ع) برای دست یافتن به سعادت ابدی

امام سجاد علیه السلام در روایتی سه نکته را برای سعادت انسان در زندگی اخروی و ابدی توصیه فرموده‌اند. توصیه‌هایی که اگر رعایت می شد بسیاری از مشکلات در جامعه اسلامی به وقوع نمی‌پیوست.
۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۳

مفتی وهابی ازدواج اهالی یک روستا در پاکستان را باطل اعلام کرد

مفتی وهابی روستایی در ایالت پنجاب پاکستان به حدود ۵۰ زن و مرد روستا گفته است که ازدواج آن‌ها به خاطر شرکت در تشییع جنازه یک شیعه باطل شده است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۲۳:۲۵

کشیش مسیحی: مطابق پیش‌بینی‌های کتاب مقدس، آمریکا رو به افول و انزواست +فیلم

اکنون چون اروپا، چین و روسیه پراکنده هستند تهدیدهای ترامپ کار می‌کند ولی اگر آنها متحد شوند آمریکا منزوی می شود که این مطابق پیش بینی‌های کتاب مقدس است.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۸

عالم اهل سنت: آمدنیوز در مورد جلسه علماء اهل سنت هم دروغ گفت

حتی برای بنده هم اتفاق افتاد که مطلبی را همین کانال آمدنیوز در مورد جلسه جمعی از علمای اهل سنت در ترکمن صحرا، به صورت کاملا تحریف شده انتشار داده بود، این در حالی بود خود من در این جلسه حضور داشتم و اعلام نمودم که این مطلب دروغ است و صحت ندارد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۱:۲۷

اعتراف مدیر مسئول پیشین بهایی‌نیوز به مافیای مخوف جامعه بهایی +فیلم

مرتضی اسماعیل پور مدیر مسئول پیشین بهایی نیوز و یکی از اعضای فعال فرقه ضاله بهائیت از مافیای مخوف جامعه بهایی ( بیت العدل) پرده برداشته و حقایقی را در این مورد افشا می‌کند.
۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۰:۵۸

پاسخ کشیش مسیحی به ادعاهای مسیح علینژاد +فیلم

یک کشیش مسیحی در شبکه ماهواره‌ای مسیحی به ادعاهای مسیح علینژاد، در خصوص تبلیغ بی‌حجابی و تمسخر تحریک شدن مردان در صورت بی حجابی زنان پاسخ داد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۷

توهین رکیک شبکه‌ وهابی به علمای اهل سنت گلستان

شبکه وهابی توحید با مدیریت ملازاده مدتی است که با پخش فیلم‌هایی از نقد علمای اهل سنت در موضوع عقاید وهابیت بدون دادن پاسخ علمی به این علما، ایشان رو مورد هجمه و توهین قرار می‌دهد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۱

توهین شبکه وهابی؛ علمای اهل سنت مخالف ما مزدورند

شبکه وهابی توحید در ادامه توهین‌های سریالی خود به علمای اهل سنت به خاطر نقد وهابیت به محمد آخوند بردی توکلی عالم اهل سنت ترکمن صحرا توهین کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۰

توهین شبکه وهابی به یک عالم اهل سنت

مجری شبکه وهابی توحید در واکنش به روشنگری‌های یکی از علمای اهل سنت ایران در مورد وهابیت به وی توهین کرده و بدون پاسخ علمی به سخنان وی، او را بی‌سواد خواند.