بازگشت به نسخه باکیفیت

بین الملل

۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱

حمله ای دیگر به بن سلمان!

درپی موج جدید بازداشت شماری از سیاستمداران و فعالان از جمله زنان یک رسانه آمریکا با انتقاد شدید از بن سلمان، وی را فردی با مواضع متضاد خواند که خود را مدافع زنان معرفی اما آنها را بازداشت می‌کند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۲

آموزش کودکان تروریست اینبار در مدارس لیبی

مرکز مطالعات امنیت لیبی از اقدام القاعده مبنی بر ایجاد یک مرکز آموزش فنون جنگی به کودکان در شهر درنه خبر داد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۲

حزب الله برای سعودی ها خط و نشان کشید

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: سعودی ها مایل به حضور حزب الله در کابینه جدید لبنان نیستند اما آنها ناتوان تر و ضعیف تر از آن هستند که بتوانند مانع ورود حزب الله به دولت شوند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۳

غیبت دوباره بن‌سلمان در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشکده افسری ملک عبدالعزیز

در ادامه خبرها درباره غیبت مشکوک ولیعهد سعودی، برخلاف معمول، حاکم ریاض به جای محمد بن‌سلمان در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشکده افسری ملک عبدالعزیز حاضر شد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۷

رضایت آمریکایی‌ها از عملکرد اقتصادی ترامپ

نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد، بیش از دو سوم آمریکایی‌ها از عملکرد دونالد ترامپ در ایجاد اقتصادی سالم و شکوفا در ایالات متحده آمریکا رضایت دارند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵

حمله موشکی انصارالله به فرودگاه جیزان عربستان

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن، فرودگاه «جیزان» در عربستان را با یک فروند موشک بالستیک هدف قرار دادند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۴

جزئیاتِ دیدار مقتدی صدر با العامری

رسانه‌های عراقی از دیدار مقتدی صدر رئیس ائتلاف سائرون و هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در بغداد خبر دادند در این دیدار دو طرف بر ضرورت تشکیل سریع دولت تاکید کردند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴

جزئیات دیدار اخیر اسد‌ و پوتین

نماینده پارلمان سوریه با اشاره به دیدار اخیر بشار اسد با همتای روس خود در سوچی اعلام کرد گفت‌وگوی دو طرف فقط به قانون اساسی محدود نماند بلکه ارزیابی وضعیت نظامی در سوریه را نیز شامل شد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۸:۲۹

موافقت چین با افزایش واردات کالا از آمریکا

چین و آمریکا که در چندماه قبل با وضع تعرفه های وارداتی، به مقابله با هم می پرداختند، برای جلوگیری از جنگ تجاری، درباره حذف این تعرفه ها در حال مذاکره هستند.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۴

آمریکا «پلیس اقتصادی جهان» نیست

برونو لومر وزیر دارایی فرانسه ضمن تاکید بر لزوم تعیین موضع اتحادیه اروپا در قبال آمریکا گفت: آمریکا نباید پلیس اقتصادی جهان باشد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۰

عروسی شاهزاده هری چند میلیون دلار آب خورد؟

داده‌های مؤسسه تشریفاتی انگلیسی «bridebook» نشان می دهد مراسم عروسی سلطنتی «شاهزاده هری»، نوه ملکه انگلیس و «مگان مارکل»، بازیگر آمریکایی، حدود 42.8 میلیون دلار هزینه داشته است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۶

حکایتِ مرگ هیتلر

پزشکان فرانسوی با بررسی بقایای دندان و جمجمه آدولف هیتلر به این نتیجه رسیده‌اند که او در سال ۱۹۴۵ میلادی بر اثر خوردن سم سیانور و شلیک به سر کشته شده است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۲

طعنه کارتر به ترامپ

جیمی کارتر در سخنرانی خود در جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه لایبرتی اظهار کرد، جمعیت حاضر در این مراسم نسبت به سخنرانی سال گذشته ترامپ در این دانشگاه بیشتر است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۰

رییس جمهوری که عاشق سریال های ترکیه ای شده است

نیکولاس مادورو رئیس‌جمهور ونزوئلا هم به جرگه هواداران سریال‌های ترکیه‌ای پیوسته است.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۷

پیشنهاد جالب وزیر آموزش اوباما به والدین

وزیر آموزش و پرورش دولت اوباما از والدین آمریکایی خواسته تا زمان اصلاح قوانین مربوط به حمل سلاح در آمریکا از فرستادن فرزندان خود به مدرسه خودداری کنند.