بازگشت به نسخه باکیفیت

مقاومت

۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۴:۳۰

فیلم/ ضرب و شتم فلسطینی‌ها و تخریب خانه‌هایشان توسط رژیم صهیونیستی

نیروهای رژیم غاصب صهیونیستی، فلسطینی هایی را که تلاش داشتند مانع تخریب خانه‌هایشان شوند، مورد ضرب و شتم قرار دادند و همچنین علیه آنها از گلوله‌های پلاستیکی و گاز اشک آور استفاده کردند.
۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۴۰

تا عید قربان خودم را به شما می‌رسانم

بابایی در هنگام شهادت ‌٣٧ سال داشت. او اسوه‌ای بود که از کودکی تا واپسین لحظات عمر گرانقدرش همواره با فداکاری و ایثار زندگی کرد و سرانجام نیز در روز عید قربان، به آرزوی بزرگ خود که مقام شهادت بود نائل شد و نام پرآوازه‌اش در تاریخ پرا فتخار ایران جاودانه شد.
۱۳۹۷/۰۵/۹ - ۲۱:۲۴

اسماعیل، یکی از آخرین شهدای تخریب

اسماعیل شهید دوم خانواده خوش سیر بود و برادر دیگرش ابراهیم در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسیده بود. اسماعیل چند روز بعد از عید قربان سال ۶۷ به معراج رفت و جزو آخرین قربانیان تخریب لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) بود.
۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۳

اهانت به شهدای عراق+ عکس

اتفاقی که در میان اعتراضات مردم عراق موجب تعجب همگان شد، توهین و جسارت به شهدای عراق بود؛ عکس ها و بنر های چندین تن از شهدای عراق مورد بی احترامی قرار گرفته و پاره شده بود.
۱۳۹۷/۰۳/۳ - ۱۵:۱۳

شهیدی که می‌گفت آشپز مدافعان حرم است

مادر یکی از شهدای حرم حضرت زینب از خطه خوزستان با بیان ابعاد شخصیتی فرزند شهید خود و نحوه شهادت و مقاومت او در برابر تکفیری ها در یکی از مناطق استراتژیک سوریه، از نقش او در دوران دفاع مقدس گفت.
۱۳۹۷/۰۳/۳ - ۱۱:۳۵

شعری که تقدیم شد به «سردار شهید محمد جهان آرا»

نغمه مستشارنظامی از شاعران کشورمان همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر شعری را به شهید محمد جهان‌آرا تقدیم کرده است.
۱۳۹۷/۰۳/۱ - ۱۴:۰۸

عصبانیت احسان علیخانی از میهمان برنامه

احسان علیخانی شب گذشته با دختری به گفتگو نشست که در آرزوی بازگشت پدرش بود.
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶

آنچه سد راه شهادت «ابراهیم همت» شد!

همسر شهید همت می‌گوید: وقتی به ابراهیم موضوع دعاهایم برای سلامتی‌اش را مطرح کردم، صورتش منقلب شد و گفت «شاید همان زمانی بود که از جاده پر از مین رد می‌شدم». سپس خندید و ادامه داد...
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۵

اهدای عضو جانباز جنگ تحمیلی +تصاویر

علی زلفی رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس، روز گذشته دچار عارضه مرگ مغزی شد که ۲ کلیه و کبد این شهید به بیماران نیازمند اهدا شد.
۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳

خاطره ای خواندنی از سردار محمد باقرزاده

سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در صفحه شخصی خود در فضای مجازی به روایت خاطره‌ای بعد از پذیرش قطعنامه پرداخت.
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۹

مناجات خواندنی از شهید مدافع حرم

با دلی سرشار از پشیمانی عرض می‌کنم آقاجان ببخش من را ببخش از اینکه دیر قیام کردم و دیر فهمیدم که باید به شهادت رسید و بعد جهاد کرد نه این که جهاد کرد تا به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۶

هدیه ای به ارزش یک گنجینه +عکس

آن‌چه پیش رو دارید، کلیشه نامه‌ای است از یک بانوی خوزستانی است بنام "مشهدی زهرا عزل گوشه".
۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۹

طرحی جالب برای شکست داعش

بعد از هجوم داعش به مواضعی که شهید محسن حججی در آن به اسارت درآمد و به شهادت رسید، داعش در منطقه سدالورع در نوار مرزی عراق و سوریه هجومی به مواضع سایر مدافعان حرم انجام داد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۷

شهید مدافع حرم حق رفاقت را برای نویسنده کتابش به جا آورد + عکس

شهلا پناهی نویسنده حوزه حماسه و مقاومت ماجرای رفاقتی که یکی از شهدای مدافع حرم در حق او بجا آورده است را بیان می‌کند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۰

فاطمیون نقشه آمریکا درباره نفوذ داعش را از بین برد

حجت‌الاسلام ساسان فلاحی‌فر، کارگردان و تهیه‌کننده گفت: مستند «سایه نابودی» در رابطه با آخرین عملیات‌های فاطمیون که منجر به اتمام سیطره داعش در دیرالزور سوریه است، تهیه شده است.