بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۱

سامانه‌ی ثبت اعتراض به قطع یارانه فعال شد

سامانه درخواست برقراری مجدد یارانه‌های نقدی برای ثبت اعتراض به قطع یارانه نقدی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه‌اندازی شد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵

آسان‌ موتور النترا را ۴۴ میلیون گران‌تر از بازار می‌ فروشد

طبق بررسی‌ها مشخص شده که هیوندا النترا ۲۰۱۸ وارداتی که توسط شرکت آسان موتور عرضه می‌شود، ۴۴ میلیون تومان گران‌تر از بازار به فروش می‌رسد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۰

فشار تضاد دخل و خرج بر دوش خانوارهای روستایی

آمار منتشر شده توسط مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت کار از بودجه خانوار برای سال ۹۷ نشان می‌دهد تراز دخل‌وخرج برای خانوارهای روستایی در ۶ استان کشور منفی است؛ به عبارتی مقدار هزینه متوسط سالانه خانوارهای روستایی در این استان‌ها بیشتر از مقدار متوسط درآمدشان است.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۶

هم‌پیمانی عربستان با واشنگتن در نگاه آمریکایی‌ها

نظرسنجی سایت "بیزنس اینسایدر" ظرف روزهای اخیر نشان داد که از هر پنج آمریکایی تنها یک نفر عربستان را هم‌پیمان کشورش می‌داند.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۴

پیشنهاد سرّی نتانیاهو برای فرار از محاکمه

تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد، نخست‌وزیر این رژیم به صورت محرمانه دنبال دریافت عفو در پرونده‌های فسادش است و حاضر است در مقابل آن صحنه سیاسی را ترک کند.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۱

خبری که موجب افزایش قیمت پراید می شود

ارزان‌ترین خودرو ساخت داخل یعنی پراید از سال بعد احتمالا دیگر تولید نشود. آیا این خبر می‌تواند در بازار بر قیمت پراید تاثیر بگذارد؟ افزایش قیمت پراید در سال بعد چقدر محتمل است؟
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۲

سه بسته مهم اقتصادی روی میز سران قوا

یک مقام مسؤول گفت:‌ سه بسته مهم اقتصادی درباره درآمدزایی پایدار و چگونگی قطع وابستگی بودجه به نفت در دستور کار جلسات سران قوا قرار دارد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰

قبض کاغذی تلفن ثابت هم حذف می‌ شود

معاون شبکه مخابرات منطقه البرز از حذف قبض کاغذی تلفن ثابت از مهرماه خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۴

بانک اطلاعاتی دولت برای حذف یارانه پردرآمدها ضعیف است

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس گفت: شیوه ای که دولت برای حذف دهک های بالای درآمدی انتخاب کرده نتیجه مطلوبی ندارد، بلکه همانند روزهای اخیر مشکلاتی برای دهک های پایین درآمدی که یارانه آنها قطع شده ایجاد می کند.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸

ساعت رسمی کشور امشب یک ساعت عقب کشیده خواهد شد

ساعت رسمی کشور ساعت ۲۴ امشب (۳۰ شهریور) همچون هر سال یک ساعت به عقب کشیده خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۶

ماجرای سفر سرلشکر باقری به چین با هواپیمای عمومی

رئیس امور بین الملل و دیپلماسی دفاعی ستادکل نیروهای مسلح از برگزاری رزمایش دریایی مشترک ایران، چین و روسیه در دریای عمان و شمال اقیانوس هند در آینده نزدیک خبر داد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴

فیلم| کلیپ طنزی درباره ترس و ذلت عربستان از ایران

کلیپ طنزی که ترس و وحشت عربستان و اربابش آمریکا را از ایران به تصویر می‌کشد، مورد توجه کاربران عرب زبان قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴

فیلم| وحشت پمپئو از مصاحبه ظریف

مایک پمپئو نتوانست وحشت خود از مصاحبه محمد جواد ظریف با سی ان ان را کتمان کند. او که در یک هفته گذشته همراه با ترامپ مدام اتهامات واهی عربستان را تکرار می کردند و دست به تهدید ایران می زدند، در امارات گفت:«اگرچه طریف ما را تهدید کرده که تا آخرین سرباز آمریکایی با ما می جنگد، ما دنبال راهکارهای بدون خشونت هستیم.»
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۲

چه کسی مالک تمام زمین‌ های کاناداست ؟

کانادا، دومین کشور بزرگ جهان از لحاظ مساحت است که یکی از بالاترین تراکم‌های شهری در تمام جهان را دارد. اما هیچ‌کدام از شهروندان آن حق مالکیت بر زمین‌های کشور خود را ندارند.