بازگشت به نسخه باکیفیت

آخرین مطالب

۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۳

خسارات میلیارد یورویی به صنعت گردشگری فرانسه

بسیاری از تظاهرکنندگان اکنون خواستار استعفای مکرون‌ هستند. اعتبار مکرون نزد شهروندان فرانسه بعد از این تظاهرات به شدت کاهش یافته است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۸

دفاع نماینده عربستان از اقدامات ضد فلسطینی اسرائیل

در حالی که حملات راکتی از نوارغزه به سرزمین های اشغالی در پاسخ به تجاوزات نظامیان رژیم صهیونیستی به این باریکه صورت می گیرد، «عبدالله بن یحیی المعلمی» نماینده دایم سعودی در سازمان ملل متحد خواستار توقف این حملات شده است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۵

پروپاگاندای جدید اسرائیل در مورد تونل زیرزمینی

سفیر روسیه در بیروت درباره ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر وجود تونل های حفر شده توسط حزب الله در مرز فلسطین اشغالی ولبنان، تاکید کرد:آنچه ازسوی اسرائیل درمورد تونل های زیر زمینی مطرح می شود، تاکتیکی باهدف به راه انداختن پروپاگاندا (تبلیغات سیاسی) است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۵

هشدار چین به کانادا: منتظر عواقب رفتار خود باشید

وزارت خارجه چین از کانادا خواست تا فورا منگ وانژو، مدیر شرکت مخابراتی هوآوی را آزاد کند و در غیر این صورت «منتظر عواقب رفتار خود باشد.»
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۵۹

ترامپ: شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران وضع کردم

ترامپ ضمن تاکید بر تلاشش برای حفظ امنیت اسرائیل، گفت شدیدترین تحریم‌ها را علیه ایران وضع کرده است؛ تحریم‌هایی که کمتر کشوری در جهان شاهد اعمال آنها بوده است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۰

حمایت شهروندان بلژیک و هلند از جلیقه زردهای فرانسوی

بلژیکی ها و هلندی ها، با راهپیمایی از تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه حمایت کردند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۲

احتمال توافق طالبان و آمریکا برای رهایی هزاران زندانی طالبان

هیئت مذاکره‌کننده طالبان و مقام‌های آمریکایی به توافق در خصوص رهایی هزاران زندانی طالبان در زندان‌های دولت افغانستان نزدیک شده‌اند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۸

ما ترامپ را می خواهیم!

دونالد ترامپ روز شنبه با سوء استفاده از تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه، از خارج کردن آمریکا از توافق تغییرات آب و هوایی پاریس دفاع کرد!
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۵

رشد یهودی ستیزی در اروپا

بنابر نتایج یک نظرسنجی، ۸۹ درصد یهودیان اروپا معتقدند که یهودی‌ستیزی از سال ۲۰۱۳ تاکنون رشد کرده است. بسیاری از آنان می‌گویند که مورد آزار یا حمله قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹

کاهش ثبت نام دانشجویان خارجی در دانشگاه های آمریکا

بنابر آمار رسمی منتشر شده در ماه نوامبر امسال، تعداد دانشجویان جدید بین‌المللی که در دانشگاه‌ها و کالج‌های آمریکا ثبت‌نام کردند، نسبت به سال گذشته ۷درصد کاهش داشته است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۰

شبه آزادسازی قیمت خودرو کلید خورد

اعلام قیمت جدید چهار محصول ایران خودرو، قیمت‌گذاری خودروهای داخلی با فرمول جدید (پنج درصد زیر بازار) رسما کلید خورد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۱

درخواست حبس طولانی برای وکیل سابق ترامپ

دادستان آمریکا خواستار حبس طولانی برای مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ شده است. خبرگزاری فرانسه از ۵۱ ماه تا ۶۳ ماه زندان سخن گفته است.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۰

درخواست افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بر اساس تورم نقطه ای

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با بیان این که مقاومت نرخ‌ها پس از کاهش قیمت طلا و ارز به علت نفوذ دلالان در بازار است خواستار افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ بر اساس تورم نقطه ای شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۹

ویدئو / جشنواره‌ی ماهیگیری با دست در چین

صد‌هاشهروند چینی برای برگزاری یک جشنواره سنتی داخل زمین‌های کشت برنج شده وبادست ماهی گیری می‌کنند.این جشنواره که سالانه درجنوب غربی چین برگزارمی‌شود،برای مردم محلی این منطقه ازجذابیت خاصی برخوردار است.به گفته مردم منطقه،هدف ازبرگزاری این جشنواره یادآوری نیاکان وپخت غذای مرسوم دراین جشنواره بوده است.