خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ الاثنين ٢٩ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, February 24, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
فیلم| روش نمایندگان پاچه‌خوار مجلس برای دور زدن قانون اساسی!

کارشناس تاریخ معاصر در تلویزیون ماهواره‌ای "ایران فردا" ماجرای ازدواج اول محمدرضا پهلوی با «فوزیه» مصری و دستور رضاخان برای برطرف کردن مانع قانونی این عروسی سلطنتی را تعریف می‌کند.

فیلم| فعل سیاسی اپوزیسیون: انقلاب ۵۷ در مقابل فقر، اعدام و شکنجه شکل گرفت

آذر مدرسی، فعال سیاسی اپوزیسیون در مناظره با امیرحسین اعتمادی، فعال سلطنت‌طلب در شبکه ایران‌اینترنشنال با دفاع از انقلاب سال ۵۷ گفت: آیا اعدام دانشجویان، اعدام گلسرخی، شکنجه هزاران هزار زندانی توسط ساواک دورغه؟ آیا فقر و حاشیه نشینی و خیزش حاشیه‌نشین‌ها علیه حکومت پهلوی دروغ است.

فیلم| خاطره تلخ فعال اپوزیسیون از اوج فقر و نابرابری و خفقان در دوران پهلوی

علی کشتگر عضو ارشد فدائیان خلق به ایران اینترنشنال گفت: درحالیکه اعلی حضرت درحال برگزاری جشن های ۲۵۰۰ ساله در شیراز بود، در مسیر اصفهان به شیراز و بخصوص در نزدیک تخت جمشید مردم در جاده‌ها و خیابان‌ها از مسافران، گدایی یه تکه نان و مقداری آب می‌کردند.

فیلم| تلویزیون پهلوی، وسیله‌ای برای پخش ابتذال و فساد

قسمتی از مستند «کیفرخواست» وضعیت فرهنگ ایران در دوره پهلوی و ابتذال و فساد حاکم در آن روزگار را روایت می‌کند/ باشگاه خبرنگاران

فیلم| اعتراف اپوزیسیون به خفقان دوران پهلوی و دیکتاتوری شاه

آذر ماجدی، فعال اپوزیسیون به ایران اینترنشنال گفت: از بچگی در خانواده و مدرسه به ما می گفتند علیه حکومت حرف بزنی ساواک میاد شما را میگیرد و میبرد.

«فرهنگنامه تاریخ حوادث رجال عصر پهلوی» دوباره روی پیشخوان

بررسی روند فروپاشی حکومت پهلوی و عبرت آموزی از آن، مستلزم گزارش دقیق و غیرمغرضانۀ تاریخ این حکومت است.

املاکی که پهلوی به زور گرفت، به مردم برمی‌گردد

در دوران پهلوی خسارات زیادی به مردم وارد شد و هم اکنون نیز فرزند ناخلف محمدرضا بارها اعلام کرده است که می‌خواهد به ایران بازگردد اما نتوانسته است و تمام درد آنها این است که این مردم از دست رضاشاه و فرزند ناخلف وی نجات پیدا کردند.

فیلم| رضاشاه دزدی نکرد؛ اموال کشور خودش را بالا کشید!

بعد از آنکه یکی از کارشناسان تلویزیون ماهواره‌ای "ایران فردا" با مستندات تاریخی به گوشه‌ای از چپاولگری و ثروت‌اندوزی «رضا خان» اشاره کرد، «علیرضا نوری زاده» مدیر این شبکه روی آنتن آمد و به چندش‌آورترین شیوه ممکن کوشید از پایه‌گذار سلسله پهلوی دفاع کند.

فیلم| اعتراض فعال اپوزیسیون به مقدس سازی دوران پهلوی

علی افشاری فعال اپوزیسیون به ایران اینترنشنال گفت: این روزها شاهد تلاش برای تقدیس و سپید‌نمایی از دوران حکومت پهلوی هستیم؛ درحالی که رژیم شاهنشاهی در آن زمان نفس مردم را بریده بود. آقای "رضا پهلوی" برای تامین منافع ایرانی‌ها جزو اپوزیسیون نیامده است، بلکه برای رسیدن به تاج و تخت از دست رفته تلاش می‌کند.

فیلم | کارشناس بی‌بی‌سی: رضاشاه و محمدرضاشاه مترسک‌ بودند

به رغم حمایت های شبکه لندنی بی‌‎بی‌سی از خاندان پهلوی، بهروز فراهانی، در یکی از برنامه‌های این شبکه، با اشاره به دست نشانده بودن حاکمان در کشورهای تحت نفوذ غرب گفت: «به رغم مترسک‌هایی که می‌آوردند؛ رضاشاه می‌آمد؛ محمدرضاشاه می‌آمد؛ همه می‌دانستند قدرت واقعی پشت اینهاست ... کار، کار انگلیسی‌هاست از کجا آمده؟»

فیلم | گزارش تلویزیون دوره پهلوی از آلودگی هوای تهران در دهه ۴۰

تهران در سال ۱۳۵۴ آلوده ترین شهر جهان بوده است. در دوران پهلوی از هر ۱۰ نفر جمعیت تهران، یک نفر خودروی شخصی داشت، در حالی که در دیگر نقاط ایران از هر ۹۰ نفر یک نفر اتومبیل داشت.

فیلم | روایت مجری بی‌بی‌سی از خفقان شدید در دوران پهلوی

به رغم تمامی حمایت‌های بی‌بی‌سی از خاندان پهلوی، اما عنایت فانی، مجری این شبکه نتوانست از خفقان و سرکوب در دوران پهلوی، مخصوصا در حوزه فرهنگ چشم‌پوشی کند.

مرده‌خوری در ناآرامی‌های اخیر ایران!

ابراهیم نبوی: «هیچ کشوری جز تروئیکای اسرائیل، عربستان و آمریکا از جریان شورش در ایران حمایت نخواهد کرد و طبیعی است که بدون چنین حمایتی، این شورش‌ها بی‌سرانجام خواهد بود.»

فیلم| خود درگیری شاه‌دوست‌ها / حمله حامیان رضا پهلوی به «شهرام همایون»

سلطنت‌طلب‌ها سخنرانی "شهرام همایون" مدیر شبکه سلطنت‌طلبِ کانال یک را «هو» کردند.

فیلم| روایت شبکه لندنی از عاقبت اعتماد پهلوی به اروپا و آمریکا

شبکه لندنی من‌وتو، در مستندی درباره زندگی محمدرضا پهلوی، نتوانست از خیانت های آمریکا و اروپا به خاندان پهلوی چشم‌پوشی کند؛ جالب است که سلطنت طلب ها هنوز چشم امید به آمریکا و اروپا دارند.

سیاست بی‌بی‌سی در قبال شاه؛ بی‌طرفی یا پیروی از آمریکا؟! +فیلم و عکس

بی بی سی فارسی، که همواره ادعا می کند سیاست هایش مستقل از سیاست های انگلیس و آمریکاست، در قبال محمدرضا پهلوی، کاملا با سیاست های آمریکا همراهی کرده است.

کنایه حمزه غالبی به سلطنت طلب ها در خصوص بزرگداشت کوروش!

این طیف از اپوزیسیون ورشکسته هرساله با صدور اطلاعیه هایی از مردم می خواهند که در نقاط مختلف کشور به بهانه این روز دست به تجمع زدند که از قضا هربار با بی توجهی مخاطبان خود مواجه می شوند!

آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها، دلتنگ آخرین شاه ایران+ عکس

رسانه‌های دولتی انگلیس و آمریکا با انتشار مطالب گوناگون، در سالروز تولد آخرین شاه ایران در تلاش برای تطهیر حکومت پهلوی برآمدند.

فیلم| کارشناس شبکه‌ماهواره‌ای: خانواده پهلوی دزد و قاتل بزرگی هستند!

"آذر ماجدی" فعال اپوزیسیون در گفتگو با شبکه ایران اینترنشنال: خانواده پهلوی به واسطه دزدی بزرگ از ایران جزو خانواده‌های ثروتمند دنیا هستند بدون اینکه کار کرده باشند!

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
عکس| برخورد اتومبیل با تماشاچیان رژه در آلمان
یک اتومبیل به سمت جمعیت تماشاچیان در رژه در شهر آلمانی فولکمارزن رفت و به نظر می رسد که حداقل ۱۰ نفر در این حادثه آسیب دیده اند.
../../detail/Photo/975647
عکس| تسلیحات به جای مانده از تروریست ها در حومه جنوبی ادلب
ارتش سوریه در ادامه عملیات نظامی خود در حومه جنوبی ادلب، مقادیر زیادی از تسلیحات و خودروهای زرهی متعلق به تروریست ها را کشف کردند.
../../detail/Photo/975645
عکس| امام جمعه زنی که در پاریس خطبه خواند
«کاهنه بهلول» خانم فرانسوی- الجزایری امام جمعه مسجد فاطمه در پایتخت فرانسه ، پاریس است که برای نمازگزارانی که دوازده مرد در سمت راست و ده زن سمت چپ بودند، خطبه خواند.
../../detail/Photo/975553
آلبوم عکس | توصیه‌های تغذیه‌ای سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با کرونا
برای پیشگیری از ابتلا به کرونا اطلاعات خود را بطور دائم درباره ایمن‌سازی مواد غذایی، به روزرسانی کنید./ باشگاه خبرنگاران
../../detail/Photo/975528
عکس| ورق بازی زنان عربستانی در کنار مردان برای اولین بار
در مسابقات قهرمانی ورق بازی در عربستان که با عنوان مسابقات زمستانی «بلوت» شناخته می‌شود، برای اولین بار ۲۰ زن و نزدیک به ۱۸ هزار مرد عربستانی بر سر جایزه دو میلیون ریالی (معادل حدود ۵۳۰ هزار دلار) با یکدیگر رقابت می‌کنند.
../../detail/Photo/974996
عکس | لباس‌های مخصوص برای مقابله با ویروس کرونا
یک شرکت تولید کننده پارچه در استان «هبی» واقع در چین، برخی از خطوط تولید خود را تغییر داده است تا بتواند لباس‌های محافظتی در برابر ویروس کرونا برای مصارف پزشکی ایجاد کند. / میزان
../../detail/Photo/974973
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم| قرارگرفتن ایران در لیست سیاه FATF نتیجه عدم تعهد اروپائی ها به برجام است
جان برودسکی عضو سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای به تلویزیون ایران اینترنشنال گفت: قرارگرفتن ایران در لیست سیاه FATF روابط این کشور با اروپا را پیچیده‌تر می‌کند. ایران قرار گرفتن خود در این لیست سیاه را دنباله تحقق نیافتن سایر وعده‌های اروپایی‌ها در چارچوب...
../../detail/Video/975561
فیلم| توجیه رفتار وحشیانه صهیونیست‌ها توسط کارشناس شبکه سعودی
صبح دیروز نظامیان صهیونیست چند جوان فلسطینی را در جنوب غزه هدف قرار دادند که در پی آن چهار نفر مجروح و یک تن شهید شدند؛ جوانان فلسطینی قصد بازگرداندن پیکر بر زمین افتاده‌ شهید را داشتند که صهیونیست‌ها با زیر گرفتن پیکر شهید توسط بولدرز او را به طرز فجیعی...
../../detail/Video/975567
فیلم | ادعای احمقانه یک تجزیه‌طلب در شبکه وهابی: کرونا از ایران به چین رفته است!
«پیمان حیدری» از تجزیه‌طلبان کرد، در تلویزیون وهابی وصال حق مدعی شد که منشأ کرونا "ایران" بوده و این ویروس خطرناک از کشور ما به چین سرایت کرده است.
../../detail/Video/975547
فیلم| جنایت هولناک صهیونیست‌ها؛ سلاخی با تیغه لودر!
اشغالگران جنایت‌پیشه اسرائیلی در اقدامی وحشتناک و وحشیانه، یک شهروند فلسطینی را با تیغه لودر به شهادت رساندند. اعتراض به این توحش افسارگسیخته در توییتر و سایر شبکه های اجتماعی داغ شده است. جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی وعده انتقام داده‌اند.
../../detail/Video/975530
ببینید: بیش از 9 هزار نفر در هند ترامپ را می‌پرستند!
مذهبی در هند به راه افتاده که در آن ترامپ خداست و پیروانش ترامپ را پرستش می‌کنند!
../../detail/Video/975508
فیلم | پاسخ کارشناس بی‌بی‌سی به سوال شیطنت‌آمیز مجری در خصوص کاهش مشارکت مردم در انتخابات
نمی‌توان از [حضور میلیونی مردم] در تشییع پیکر سردارسلیمانی -که در تاریخ بی‌سابقه بود- چشم پوشی کرد و عدم شرکت در انتخابات را عبور مردم از نظام دانست. میزان مشارکت در این انتخابات از میزان مشارکت تمام انتخابات‌های مجالس آمریکا و پارلمان‌های اروپایی بیشتر بود.
../../detail/Video/975505
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top