خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ الاثنين ٢٢ جمادى الثانية ١٤٤١ Monday, February 17, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
فیلم | براندازی جمهوری اسلامی با روغن سوخته!

در ادامه طرح‌های مضحکانه اپوزیسیون برای اغتشاشات در ایران این بار طرح "روغن سوخته" از سوی مجری شبکه ماهواره‌ای "کانال یک" مطرح شده است.

فیلم| روایت مسیح علینژاد از ارتباط با معصومه ابتکار در جریان فتنه ۸۸

مسیح علی‌نژاد به ایران اینترنشنال گفت: ابتکار اخباری را برای شخصِ من ارسال می‌کرد تا اطلاع‌رسانی کنم.

درخواست ابتکار از رئیس قوه قضائیه

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به لایحه حمایت از حقوق زنان، گفت: رئیس قوه قضائیه قول داد هر چه زودتر این لایحه به نتیجه برسد لذا محترمانه و عاجزانه به ریاست قوه قضائیه می‌گویم که مهلت تمام شده و باید این لایحه هر چه زودتر تصویب شود.

ابتکارجالب یک امام جمعه‌ درخطبه‌ها

امام جمعه شهر پیشوا تقریبا یک ســال و نیم اســت بخشــی از خطبه‌های نماز جمعــه را به معرفی کتــاب و معرفی نویســنده کتاب اختصاص می‌دهد.

خانم معلم فعال گیلانی در صفحه «معصومه ابتکار»

خانم معلم بازنشسته گیلانی، کاغذ باطله‌های شهر را جمع می‌کند و با پولش کتابخانه می‌سازد...

زنان پابه پای مردان در سیل

از زنان در بلایا جنس فرودست نسازیم و مرثیه سر ندهیم. زنان اگرچه آسیب پذیرند، اما دهها برابر تاب آورتر و مدیریت شان در جمع کردن قوا بی نظیر است.

تسخیر سفارت آمریکا واکنش به سلطه‌‌گری آنها بود

معاون رئیس‌جمهور ایران در امور زنان تصریح کرده افرادی که لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند از این اقدام پشیمان نیستند.

پست اینستاگرامی ابتکار از تجربه سفر با خلبان زن

معاون رئیس‌جمهور در اینستاگرام خود از تجربه سفرش به خراسان رضوی با یک خلبان زن نوشت.

واکنش ابتکار به طراحان استیضاح رئیس جمهور

هم اکنون ضرورت دارد جلوی تمام مسیرهایی که اقتصاد ایران را ناپایدار می کند گرفته و در عوض به طرح های اشتغال زای دولت برای زنان و مردان پرداخته شود...

مهمترین دستاورد انقلاب از نظر ابتکار

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: مشارکت سیاسی مردم مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است که نباید نادیده گرفته شود.

ابتکار : مانع ازدواج‌های زیر ۱۳ سال می‌ شویم

معاون رییس‌جمهوردرامورزنان وخانواده درباره انتشار کلیپ‌هایی درخصوص ازدواج نوجوانان درفضای مجازی گفت:انتشاراین کلیپ‌هابه نظرم آدرس اشتباه دادن است چراکه اصلا کسی مخالف ازدواج یک دختروپسر ۱۸ساله و ۱۶ ساله نیست ومسئله مادرحال حاضر ازدواج‌های اجباری زیر ۱۳سال است.

ابتکار: خبرهای خوبی در راه است

برای وزارتخانه‌ها کسی را معرفی نکرده‌ایم اما در سطح معاونان وزرا خبرهای خوبی در راه است که در این سطح باز هم در کابینه خانم‌های جدیدی را خواهیم داشت.

روایت فرمانده نیروی هوایی ارتش از ابتکار شهید ستاری

فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم سالگرد شهید ستاری با اشاره به ویژگی‌های این شهید گفت: شهید ستاری مبتکر طرح‌های پدافندی بود

طعنه ابتکار درباره ازدواج دختران ۱۳ ساله

معاون رئیس جمهور درامورزنان وخانواده در خصوص رد لایحه مربوط به کودک همسری درکمیسیون قضایی مجلس گفت:اگرسن ۱۳سال برای ازدواج خوب است پس همه قوانین دیگرهم برروی همین سن آورده شودتاکودکان ۱۳ساله بتوانندرای دهند،گواهینامه بگیرندودرخواست طلاق دهند.

افزایش اختلال ارتباطی در خانواده‌های ایرانی

معاون رئیس جمهوردرامورزنان وبانوان بابیان اینکه اختلال ارتباطی به عنوان یکی ازمعضلات اصلی خانواده‌های ایرانی روبه افزایش است،گفت:درحالی که بایددریک خانواده ارتباطات قوی عاطفی ومنطقی برقرارشود امامیزان گفتگوهادرخانواده‌هاکاهش یافته است.

مترو سواریِ معصومه ابتکار

معصومه ابتکار در حمایت از سه شنبه های بدون خودرو با مترو به سر کار رفت.

انتقاد از رواج چند همسری در صدا و سیما

معاون امورزنان وخانواده ریاست‌جمهوری ضمن انتقادازرواج چندهمسری درصداوسیماگفت:متاسفانه درکنارچندهمسری بامشکلات وچالش‌هایی مانندآسیب‌های ناشی ازخیانت وروابط خارج ازازدواج نیز مواجهیم که نگران‌کننده‌است.

گزارش ابتکار از آمار تحصیلات زنان در ایران

معاون رئیس جمهور دراموززنان وخانواده با ارائه آماری ازمیزان تحصیلات زنان ومردان دردانشگاه‌های کشورگفت: نسبت درصدزنان ومردان درمقطع کارشناسی مساوی است.

بسته معیشتی دولت به زودی ابلاغ می‌شود

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با توجه به شرایط ویژه اقتصادی، دولت تصمیم گرفته که بسته معیشتی را به زودی بین خانواده های در معرض آسیب جدی توزیع کند که این امر از نظر تغذیه بویژه در استان های محروم اثرگذار است.

بانوان برای ورود به ورزشگاه صبور باشند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درباره ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقه فوتبال گفت: در این زمینه راه بسیاری را آمده‌ایم اما راه زیادی هم داریم و خانم‌ها امیدوار باشند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
عکس | بلایی که ویروس کرونا بر سر بازار چین آورد
این روزها ویروس کرونا کشور چین را به عنوان قطب اقتصادی جهان تحت تاثیر قرار داده است. آنچه در ادامه مشاهده می کنید بازار چین در این روزها است. / میزان
../../detail/Photo/974828
تصاویر جدید از عملیات «بنیان المرصوص» رزمندگان یمنی
رسانه های یمنی تصاویر جدیدی از عملیات «البنیان المرصوص» در محور منطقه نهم علیه مزدوران وابسته سعودی منتشر کردند.
../../detail/Photo/974653
تصاویر | نصب پوسترهای حاج قاسم سلیمانی در ایتالیا
یک گروه اروپایی حامی محور مقاومت به مناسبت چهلمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، پوسترهایی از ایشان را در خیابان های ایتالیا نصب کردند و بر روی آن نوشتند: «بهشت دیگری هست و آن صحنه ی نبرد است؛ صحنه ی نبرد برای وطنت؛ به (افتخار) یاد سردار قاسم سلیمانی!»
../../detail/Photo/974499
تصاویر | بازی هاکی دو رئیس جمهور در سوچی
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در مسابقه هاکی در ورزشگاه «گالاکتیکا» سوچی.
../../detail/Photo/974206
عکس| هدف از استقرار جنگنده‌های «اف-35 » آمریکا در عربستان چیست؟
گفته می‌شود این جنگنده‌ها در پایگاه هوایی «شاهزاده سلطان» که در حال حاضر محل استقرار نیروهای آمریکایی در عربستان سعودی است، فرود آمده‌اند. در تصاویر منتسب به این رویداد دستکم دو جنگنده اف-۳۵ مشاهده می‌شود. هنو هدف این اقدام مشخص نیست.
../../detail/Photo/974164
گزارش تصویری از کشتی کروز قرنطینه شده در ژاپن
رسانه های ژاپنی تصاویری از کشتی کروز (Diamond Princes) قرنطینه شده در بندر یوکوهاما ژاپن که در آن تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا سه برابر شده است، منتشر کرده اند.
../../detail/Photo/974148
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم | واکنش علمای اهل سنت به تبلیغات سعودی‌ها برای تحریم انتخابات در ایران
در پی تبلیغات گسترده شبکه های فارسی زبان وابسته به عربستان سعودی برای تحریم انتخابات در ایران، علمای اهل سنت بر مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کردند.
../../detail/Video/974859
فیلم | حمله بی دلیل پلیس به دانشجویان
یک کلیپ ویدئویی به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‌دهد نیروهای امنیتی هند با حمله به کتابخانه یکی از دانشگاههای اسلامی در پایتخت این کشور، دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
../../detail/Video/974849
فیلم | پشت‌پرده تحریم انتخابات: با رای ندادن، زمینه برای اغتشاشات مهیا می شود
کارشناس شبکه وهابی تاکید کرد: با رای ندادن، زمینه برای نافرمانی مدنی(اغتشاشات) مهیا می شود ... و آن موقع است که می توانیم جمهوری را از پای درآوریم!
../../detail/Video/974727
فیلم| ترس اسرائیلی‌ها از موشک‌‌های نقطه زن ایرانی
مئیر جاودان‌فر تحلیلگر مسائل اسرائیل به بی‌بی‌سی گفت: اسرائیل به شدت از ارتباط زمینی میان تهران-بیروت و انتقال تجهیزات نظامی بخصوص موشک‌های نقطه‌زن نگران است. موشک‌های نقطه‌زن ایرانی تهدید جدی برای اسرائیل است و مسئله‌ای وخیم است که هر فردی که نخست وزیر...
../../detail/Video/974691
فیلم| عصبانیت کارشناس شبکه سعودی از اعتراف اپوزیسیون به تشییع میلیونی حاج قاسم
"عمار ملکی" در گفت‌‎و‌گو با شبکه ایران‌اینترنشنال از اعتراف برخی تحلیلگران اپوزیسیون به حضور میلیونی مردم ایران در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی، گلایه کرد.
../../detail/Video/974631
فیلم| مقام ارشد نظامی اسرائیل: ایران برای «قدرت جهانی» شدن باید موشک‌های با بُرد بالا تولید کند!
یوزی روبین، رئیس پیشین سازمان دفاع موشکی اسراییل به بی‌بی‌سی فارسی گفت: ایران برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی -به جای قدرت منطقه‌ای_ به موشک‌های با بُرد بالا نیاز دارد؛ در دنیا کشوری قدرت جهانی نیست مگر اینکه به موشک‌های با برد بالا دست یافته باشد.
../../detail/Video/974576
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top