خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٢٤ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, February 19, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
راز‌هایی برای داشتن یک زندگی سراسر شادی

به نظرمی‌رسدخوشبختی دائمی و موفقیت سازگار،نشانه‌هایی ازافرادخاص است.آن‌ها بهترین شغل‌هارابه دست می‌آورند.درعشق خوش شانس هستندوهمیشه خوش بین بوده وروی لبانشان لبخنددارند.

مسلمانان بالاترین میزان رضایت از زندگی را دارند

نتایج یک بررسی جدیدکه توسط محققان آلمانی صورت گرفته،نشان می‌دهدمسلمانان بالاترین میزان رضایت اززندگی رادارند.

مذهب افراد را خوشبخت‌تر می‌ کند

نتایج یک بررسی جدیدبیانگر آن است که مردم مذهبی بیش ازافرادغیرمذهبی شادهستند واحساس خوشبختی بیشتری می‌کنند.

چگونه در ۱۳ قدم به خوشبختی و شادی واقعی در زندگی برسیم ؟

با شدت و جدیت در هر کاری که انجام می‌دهید، تلاش بیشتری کنید و کمی قوی تر، و کمی عاقل‌تر باشید تا سرزندگیتان تقویت شود.

موفقیت و خوشبختی شما در این ۳ اصل نهفته است

اگرمی‌خواهید به موفقیت برسید وسطح موفقیت خودرا دربلند مدت حفظ کنید،نمی‌توانیدبه سطح کنونی مهارت در زمینه‌ای خاص راضی باشیدبایدراهی پیداکنیدتابه رشد، بهبودوتکامل ادامه دهید.

همه چیز درباره دخالت نفر سوم در انتخاب همسر !

ازدواج رامی توان یک زندگی وتولد جدید که در اختیارخودفرد است،تشبیه کرد.تولدی که فردمی توان خود همنشین زندگی اش را برای سال های خوشبختی انتخاب کند.

آیا عمیقا احساس خوشبختی می کنید؟

داشتن حس خوشبختی درگرورسیدن به تک تک آرزوها وخواسته‌هایمان نیست. شایدبا پی بردن به نکات هرچندکوچک،بتوانیم حس خوشبختی را دروجودمان زنده کنیم اما چگونه؟

راهکار خوشبختی جامعه از منظر حضرت فاطمه(س)

یکی از وظایف حاکمان و متولیان امور جامعه مسلمین فراهم کردن زمینه‌های تقوای اجتماعی است. به این معنا که ساز و کارهای اجرایی و تصویب قوانین باید به گونه‌ای باشد که موجبات سعادت افراد را فراهم آورد.

خرافات جالب درموردعروسی

درایران اگرقیچی وآینه وشمعدان بازیگران اصلی خوش یمنی وبدیمنی مراسم عقدهستند،خارجی هابهانه های بامزه تری برای خوشبختی یا بدبختی شان دارند.

کلید ورود به خوشبختی

در فرهنگ قرآن برای کسانی که به رستگار و سعادت رسیده اند ویژگی های خاصی بیان شده است. ویژگی های همچون: عبادت خاشعانه،تقوای الهی،‌ پرهیز از لغویات، توجه به زکات،‌ توبه و رجوع به درگاه الهی

زنی ادعا کرد رییس شرکت با او رابطه کثیفی دارد/ سهیلا و ۲ زن دیگر چه راز شومی داشتند؟!

پدرم همیشه می گفت انتخاب درست همسر که با عقل و منطق همراه باشد، سعادت و خوشبختی دنیوی و اخروی انسان را تضمین می کند.

مَبلغ خوشبختی مشخص شد!

دانشمندان معتقدندکه جمله معروف پول خوشبختی نمی‌آورد دارای مستندات کافی نیست وطبق آخرین مطالعات انجام شده،کسب مقدارمشخص درآمد سالانه درپیدایش احساس خوشبختی کاملاموثراست.

رقم خوشبختی مشخص شد!

دانشمندان معتقدند که جمله معروف پول خوشبختی نمی‌آورد دارای مستندات کافی نیست و طبق آخرین مطالعات انجام شده، کسب مقدار مشخص درآمد سالانه در پیدایش احساس خوشبختی کاملا موثر است.

باچقدردرآمدشادمی‌شوید؟

پژوهشگران آمریکایی بابررسی نتایج یک نظرسنجی جهانی،موفق به تعیین سقف درآمدی ایده‌آل برای ساکنان مناطق مختلف جهان شدندکه می‌تواندحس شادی و رضایتمندی اززندگی برای فردبه همراه داشته باشد.

۷تفاوت خوشبختی واقعی باادای خوشبختی درشبکه‌های اجتماعی!

در زندگی واقعی نمی توان مثل عکس های اینستا گرامی خوشحال بود و خم به ابرو نیاورد ، خوشبختی مانند ماه است که از قرص کامل تا هلال لاغر نوسان دارد.

بازیگرمعروف ازخوشبختی اش نوشت

امیر محمد زند عکسی به همراه مادرش منتشر کرد و از خوشبختی اش نوشت.

چگونه به خوشبختی نزدیک‌تر شویم؟

همه ما ازکودکی بارها درباره ازدواج فکرکرده ایم. ازدواجی یکی ازمهم ترین مراحل زندگی افراداست که شاید بتوانیم بگوییم ازهمان کودکی تا بزرگسالی دغدغه به حساب می آید.

فرمول خوشبختی ازنگاه رامبد جوان

رامبد جوان پستی درباره فرمول خوشبختی در زندگی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

چرااحساس خوشبختی نمی‌کنیم؟

یک دکترای روان شناسی تنها توجه به داشته های دیگران را ازعواملی دانست که سبب می‌شودافراد احساس خوشبختی ورضایت اززندگی نداشته باشند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
عکس| ورق بازی زنان عربستانی در کنار مردان برای اولین بار
در مسابقات قهرمانی ورق بازی در عربستان که با عنوان مسابقات زمستانی «بلوت» شناخته می‌شود، برای اولین بار ۲۰ زن و نزدیک به ۱۸ هزار مرد عربستانی بر سر جایزه دو میلیون ریالی (معادل حدود ۵۳۰ هزار دلار) با یکدیگر رقابت می‌کنند.
../../detail/Photo/974996
عکس | لباس‌های مخصوص برای مقابله با ویروس کرونا
یک شرکت تولید کننده پارچه در استان «هبی» واقع در چین، برخی از خطوط تولید خود را تغییر داده است تا بتواند لباس‌های محافظتی در برابر ویروس کرونا برای مصارف پزشکی ایجاد کند. / میزان
../../detail/Photo/974973
عکس| اولین تصاویر واقعی از ویروس "کرونا" زیر میکروسکوپ
محققان آمریکایی تصاویر جدیدی از ویروس تازه ظهور کرونا را منتشر کرده اند که باعث کشته شدن بیش از 1500 نفر در چین شده است.
../../detail/Photo/974944
عکس | بلایی که ویروس کرونا بر سر بازار چین آورد
این روزها ویروس کرونا کشور چین را به عنوان قطب اقتصادی جهان تحت تاثیر قرار داده است. آنچه در ادامه مشاهده می کنید بازار چین در این روزها است. / میزان
../../detail/Photo/974828
تصاویر جدید از عملیات «بنیان المرصوص» رزمندگان یمنی
رسانه های یمنی تصاویر جدیدی از عملیات «البنیان المرصوص» در محور منطقه نهم علیه مزدوران وابسته سعودی منتشر کردند.
../../detail/Photo/974653
تصاویر | نصب پوسترهای حاج قاسم سلیمانی در ایتالیا
یک گروه اروپایی حامی محور مقاومت به مناسبت چهلمین روز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، پوسترهایی از ایشان را در خیابان های ایتالیا نصب کردند و بر روی آن نوشتند: «بهشت دیگری هست و آن صحنه ی نبرد است؛ صحنه ی نبرد برای وطنت؛ به (افتخار) یاد سردار قاسم سلیمانی!»
../../detail/Photo/974499
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم| درخواست ترامپ برای پیگرد سناتوری که با ظریف ملاقات کرد
به‌گزارش شبکه امریکایی cspan، دونالد ترامپ ضمن ابراز ناخرسندی از ملاقات «کریس مورفی» با وزیر امور خارجه ایران، این سناتور دموکرات را به نقض قانون "لوگان" متهم کرد. در قانون لوگان، شهروندان ایالات‌متحده از ارتباط گیری بدون مجوز با دولت‌های متخاصم منع شده‌اند.
../../detail/Video/975112
فیلم | من‌وتو پاسخ می‌دهد: 40 سال پروژه براندازی به کجا رسیده است؟!
نریمان مصطفوی، عضو سابق دفتر تحکیم وحدت در گفتگو با شبکه لندنی "من‌وتو": 40 سال پروژه براندازی در جریان بوده و 40 سال جمهوری اسلامی تحریم بوده و چند سال هم درگیر جنگ بوده اما حقیقت این است که ما به هیچ جا نرسیده ایم ... براندازها، آمریکا و اسرائیل، هیچ کدام...
../../detail/Video/975094
فیلم|چالش چند صد میلیارد دلاری دشمنان ایران برای مقابله با تسلیحات ارزان اما کارای نیروهای مسلح
فرزین ندیمی تحلیلگر مسائل نظامی به ایران اینترنشنال گفت: استفاده نیروهای نیابتی ایران از موشک‌ها و پهپادهای پیشرفته، بودجه سنگینی را به سایر کشورها حتی امریکا تحمیل می‌کند؛ زیرا مبارزه با این تسلیحات ارزان، مستلزم توسل به تکنولوژی‌های پرهزینه است.
../../detail/Video/975024
فیلم | چرا اصلاح طلبان انتخابات را تحریم نکردند و با لیست‌های مختلف آمدند؟
کارشناس شبکه من‌وتو: اصلاح طلبان نه تنها انتخابات را تحریم نکرده‌اند بلکه با لیست‌های مختلف آمده‌اند؛ تمامی احزاب اصلاح طلب در انتخابات مجلس کاندیدا دارند.
../../detail/Video/975031
فیلم| ضدحال استاد بزرگ موسیقی ایران به بی‌بی‌سی
رسانه دولتی انگلیس به بهانه اجرای یک سمفونی موسیقی به‌یاد قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، تلاش کرد «لوریس چکناواریان» را به سیاه‌نمایی و موضعگیری علیه حاکمیت وادار کند؛ تلاشی که با پاسخ هنرمندانه استاد، در نطفه خفه شد.
../../detail/Video/975017
فیلم | روایت ضدانقلاب از جنایات هولناک ساواک
../../detail/Video/974951
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top