خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ الجمعة ١٦ شعبان ١٤٤١ Friday, April 10, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
فیلم| فعال اپوزیسیون: تحریم انتخابات بی‌نتیجه است و بسیاری از مردم درانتخابات شرکت می‌کنند

ملیحه محمدی فعال اپوزیسیون و تحلیلگر سیاسی به ایران‌اینترنشنال گفت: با تمام تلاشی که درخصوص تحریم انتخابات می شود، بازهم بسیاری از مردم در انتخابات شرکت می کنند. مردم ایران در طول ۴۰ سال اخیر چیزهایی را بدست آوردند و این دروغ است که اوضاع نسبت به قبل بدتر شده است. بهبود فضای هنری و خودکفایی در بنزین و گندم، از جمله این مسائل است.

توصیه های انتخاباتی مجری وهابی به مردم ایران!

من ۴ سال پیش گفتم که رای بدهید نه این که رای دادن خوب است بلکه به خاطر اینکه بین بد و بدتر بهتر است بد را انتخاب کنیم ولی الآن می گویم که رای ندهید.

بنی‌صدر: رأی دادن تحقیرآمیز است! +فیلم

ابوالحسن بنی صدر رئیس جمهور خائن و فراری، بدون اشاره به جرم و جنایات خود در حق مردم ایران، خواهان عدم مشارکت مردم در همه فعالیت های اجتماعی و سیاسی شد.

توصیه جدید شبکه وهابی به مردم ایران: خود را در خانه حبس کنید! +فیلم

با وجود کوتاه آمدن دشمنان نظام از پروژه تحریم انتخابات، شبکه های وهابی از جبهه آنان عقب مانده اند و تازه دم از تحریم انتخابات می زنند.

تصاویر/ تحریم انتخابات پارلمانی توسط مردم بحرین

هزاران نفر از مردم بحرین در اعتراض به برگزاری انتخابات پارلمانی و شهرداری ها خواستار تعلیق انتخابات شدند. بحرینی ها از روز گذشته طی تجمعات اعتراض آمیز خود انتخابات نظام حاکم را تحریم کردند.

مهم ترین بحث بی بی سی فارسی پس از برگزاری انتخابات؟!

بخشی از نیروهای اپوزیسیون مانند انتخابات های گذشته،انتخابات ریاست جمهوری را تحریم کرد؛ اما با حضور گسترده مردم، جایگاه واقعی این افراد و میزان تأثیر گذاریشان مشخص شد. بی بی سی فارسی پس از حضور حماسی مردم در انتخابات، به جای پرداختن به این حضور، تحریم انتخابات را به بحث گذاشت!

ابراهیم یزدی: مگر من مفتی هستم

یزدی: رای دادن یک تکلیف ملی است و من از حقی که خدا به من داده استفاده می کنم.

روزآنلاین: این موج انتخاباتی را نمی توان تحریم کرد

«آرزوی «حذف رهبری» در شرایط کنونی تنها یک رؤیاست که برآورده شدن آن تحت هر شرایطی قابل قبول نیست. کسی که صلاحیتش توسط نظام تأیید شده، تنها امیدی‌ست که می‌تواند چهره‌ ایران را بدون توسل به انقلاب یا جنگ در جامعه بین‌الملل بهبود بخشد.»

باتلاق انتخابات برای بی بی سی فارسی!

شبکه دولتي انگليس درباره انتخابات ايران سرگيجه گرفته است. ادبيات بي‌بي‌سي حاکي از آن است که حضور يا تحريم انتخابات، در هر صورت چيزي جز باخت براي اپوزيسيون به همراه ندارد.

ارگان سيا طاقت نياورد، انتخابات را تحريم کرد!

شوراي امنيت ملي آمريکا در اقدامي کم‌سابقه اعلام کرد انتخابات ايران را آزاد و عادلانه نمي‌داند.

بی بی سی: اشتباه نکنید! تحریم انتخابات یعنی شکست

یک پژوهش جامعِ تطبیقی در مؤسسه بروکینگز، یکی از قدیمی‌ترین و مهمترین اتاق‌هایِ فکر در واشنگتن، ۱۷۱ مورد تحریمِ انتخاباتی در کشورهای گوناگون را مورد مطالعه قرار داده و در پایان چنین نتیجه می‌گیرد که سیاستِ تحریمِ انتخابات تقریبا در همه‌ موارد شکست خورده است.

تلاش مضحک ضدانقلاب برای مصادره انتخابات +تصاویر

رسانه‌هاي ضدانقلاب و بيگانه فارسي زبان در هفته گذشته پيام‌هايي را از درون كشور دريافت کردند كه باعث شد رويكرد ديگري را نيز در روزهاي نزديك به انتخابات اتخاذ كنند.

امروز دوشنبه/ آخرین گزارش ها از انتخابات/ احتمال انصراف یک کاندیدای دیگر

۴ روز تا حماسه بزرگ... / در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

آخرین گزارش ها از انتخابات/ شکایت عارف به هاشمی

۵ روز تا حماسه بزرگ... / در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

شب سخت بنی صدر در VOA/ راهکار عجیب بنی صدر برای حل مشکلات از پاریس

بنی صدر که عنوان اولین رئیس جمهور جمهوری اسلامی را یدک می کشد، در صدای آمریکا از مردم خواست تا انتخابات پیش رو را تحریم کنند؛ اما بیشتر مخاطبان وی را به دلیل فرار از کشور، حمایت از منافقین و...به چالش کشیدند.

امروز پنجشنبه/ آخرین گزارش ها از انتخابات ریاست جمهوری

۱۵ روز تا حماسه... / در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

آخرین گزارش ها از انتخابات/ از حجاب همسر آقای کاندیدا تا نظر بازیگران و هنرمندان در مورد انتخابات

۱۶ روز تا حماسه... / در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

امروز سه شنبه/ آخرین گزارش ها از انتخابات ریاست جمهوری

۱۷ روز تا حماسه... / در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

امروز یکشنبه/ آخرین اخبار و حواشی انتخاباتی/ نامزدهای جریانات سیاسی برای انتخابات

۱۹ روز تا حماسه .../ در تلاشیم تا پایان انتخابات ۹۲ هر روز در بسته ای ویژه آخرین اخبار و تحرکات و فعالیت های اشخاص و جریانات سیاسی را به اطلاع شما مخاطبین فرهیخته برسانیم.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
عکس| قبرستان جدید "وادی السلام" در نجف برای فوتی های کرونا
رسانه های عراقی از احداث و تعیین یک قبرستان ویژه برای کسانی که در اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت می کنند در نجف خبر دادند. این مقبره "وادی السلام جدید" نام گذاری شده است.
../../detail/Photo/980364
عکس| راهروهای مملو از قربانیان کرونا در بیمارستان نیویورک
تصاویری از وضعیت اسف‌بار بیمارستان «وایکاف» در منطقه بروکلین واقع در شهر نیویورک منتشر شده است. این تصاویر آزاردهنده نشان می‌دهد تعداد زیادی از اجساد جان‌باختگان ویروس کرونا در کیسه‌های نارنجی‌رنگ در راهروهای بیمارستان وایکاف پشت سر هم قرار گرفته و رها شده‌...
../../detail/Photo/980210
عکس| ساعت 12 ظهر؛ وضعیت شهرهای جهان در قرنطینه
عکاسان رویترز در سرتاسر جهان لحظات سکوت در برخی از مشهورترین نقاط جهان به ط.ر همزمان در یک روز ساعت 12:00 بعد از ظهر به هنگام برقراری قرنطینه به دلیل شیوع کرونا، ثبت کردند.
../../detail/Photo/980178
عکس| سردخانه های بیمارستان های اکوادر پر از اجساد قربانیان کرونا
دولت اکوادور نیز همانند بسیاری از کشورها تصمیم به نگهداری در کانتینرهای یخچال دار تا زمان دفن نگهداری کند زیرا دیگر سردخانه ها و یخچال های بیمارستانی پر شده است.
../../detail/Photo/980163
عکس| ویروس کرونا لندن را به شهر ارواح تبدیل کرد
ویروس کرونا نقاط دیدنی را در پایتخت انگلیس لندن از بازدید کنندگان پاک کرده است. این تصاویر برخی اماکن پایتخت را قبل و بعد از همه گیری جدید نشان دادند.
../../detail/Photo/980162
تصاویر بیمارستان های صحرائی احداث شده در تمام جهان
کشورهای مختلف برای مقابله با کرونا ناچار به تبدیل پارک‌ها، ورزشگاه‌ها و حتی پارکینگ‌ها به بیمارستان صحرایی هستند.
../../detail/Photo/980001
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم | رونق اعتراف‌گیری ماشینی از مردم توسط کشیش‌ها!
شیوع کرونا در آمریکا باعث شده تا اعتراف‌گیری ماشینی از مردم توسط کشیش‌ها رونق پیدا کند!
../../detail/Video/980503
فیلم| کارشناس بی‌بی‌سی: آمریکا در مقابل شیوع کرونا آماده نبود و به هشدارها توجه نکرد
مدیر مرکز ویروس شناسی دانشگاه جورج میسون آمریکا در گفتگو با بی‌بی‌سی: علت اصلی شیوع کرونا در آمریکا عدم توجه ما [دولت آمریکا] به هشدار درباره شیوع این ویروس در چین بود؛ برای همین خیلی از بیمارستان‌‌ها، آزمایشگاه‌ها و کادر پزشکی در اینجا آمادگی لازم برای...
../../detail/Video/980482
فیلم| تحریم شرایط ترابری و مسائل مالی، خرید دارو و غذا را برای ایران غیر ممکن کرده
ریچارد نفیو طراح تحریم های آمریکا علیه ایران در دوره اوباما به بی‌بی‌سی گفت: تحریم های آمریکا داد و ستد با ایران را چنان مشکل کرده که حتی اقلامی مانند دارو و غذا را که قانونا مجاز به دریافت آنهاست، نمی تواند دریافت کند.
../../detail/Video/980481
گزارش بی‌بی‌سی از بحران کرونا در انگلیس
بی‌بی‌سی: شمار قربانیان به بیش از 7 هزار نفر رسید؛ تنها یک هفته تا مرگبارترین فاز کرونا باقی مانده است؛ اکنون دو فرودگاه تبدیل به سردخانه هایی با ظرفیت 2500 جسد آماده شده است.
../../detail/Video/980480
ببنیید | نیویورک در بحران است؛ به نیویورک کمک کنید!
پرستار آمریکایی با اشاره به وضعیت وحشتناک درمانی در آمریکا گفت : هر روز که سر کار می‌روم فکر میکنم مثل گوسفندی هستم که می‌روم سلاخی شوم! من و همکارانم وصیت‌نامه‌های خود را نوشته ایم.
../../detail/Video/980443
فیلم | ترامپ قمارباز به مردم آمریکا هم رحم نکرد!
فرماندار ایالت ایلینوی آمریکا: باید برای گرفتن اقلام بهداشتی بیشتر با دولت بجنگیم! کاخ سفید اقلام و‌ مواد بهداشتی که از چین وارد می‌کند را در اختیار بخش های خصوصی [مورد حمایت خود] قرار می‌دهد نه ایالت ها!
../../detail/Video/980421
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top