خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ السبت ١٠ شعبان ١٤٤١ Saturday, April 4, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
خوش شانس یعنی محمد بن سلمان!

اگر چه تن دادن بن سلمان به این وضعیت قبل از هرچیز به گونه ای لجبازی بچگانه با روسیه برگشت دارد اما در عمل مورد ستایش آمریکایی ها است.

فیلم| گزارش BBC از گرفتار شدن خاندان سلطنتی انگلیس در پرونده فساد جنسی

یک زن از «شاهزاده اندرو» پسر ملکه الیزابت شکایت کرده است؛ با این اتهام که سه بار به او ـ زمانی که زیر سن قانونی بوده ـ تجاوز کرده است.

ماشین لاکچری میلیاردی خاندان سلطنتی

خودروی لاکچری ۴×۴ مدل ۱۹۷۵ متعلق به خاندان سلطنتی وینزر [نام خاندان فعلی حاکم بر انگلستان]، که «پرنس چارلز آن را می‌رانده»، ممکن است ۸۰۰۰۰ پوند عایدی داشته باشد، آن هم درحالی‌که آن را مدت‌ها پیش در مزرعه‌ای رها کرده بودند.

خاندان سلطنتی انگلیس خود را برای نخستین ازدواج همجنسگرایان آماده می‌کند !

رسانه‌های انگلیس باافشاگری درباره اینکه خاندان سلطنتی انگلیس خودرابرای نخستین مراسم ازدواج همجنسگرایان آماده می‌کنند،ازانحراف اخلاقی درمیان شاهزادگان این کشورپرده برداشتند.

خبری عجیب درباره عروس جدید خاندان سلطنتی انگلیس!

اخیرا اخباری درباره اجداد نامزد شاهزاده هری منتشر شده که تعجب مردم انگلیس را در پی داشته است.

انحراف اخلاقی پسرخاله ملکه انگلیس علنی شد

لرد مونت باتن: «من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که ازدواج کنم، برای آنکه به هردو جنس گرایش دارم. همسرم این مسأله را درک کرد و من همیشه قدردانش خواهم بود.»

عکس/ بازدید ملکه هلند از بوئین زهرای زلزله‌زده

در آخرین روزهای شهریورماه ۱۳۴۲ خاندان سلطنتی هلند به دعوت محمدرضا پهلوی و همسرش به ایران سفر کردند؛ این سفر یکسال پس از زلزله ویرانگر بوئین زهرا بود. ملکه جولیانا، پرنس برنارد و شاهزاده بئاتریکس عالی ترین مقامات سلطنتی هلند بودند که در ۲۱ شهریور ماه ۱۳۴۲ به دعوت رسمی ایران چند روزی را میهمان خاندان پهلوی بودند. در زمان سفر هیات هلندی که یک سال از زلزله ۷ ریشتری با بیش از ۲۰ هزار نفر کشته می گذشت، مردم روستاها و مناطق زلزله زده در شرایط سختی زندگی می کردند. گفته می شود در این زلزله بیش از ۱۰ روستا تخریب شده بود. ملکه جولیانا و شاهزاده بئاتریکس به اصرار خود از تعدادی از آنها بازدید کردند تا در جریان کمک رسانی به زلزله زدگان قرار گیرند.

رقابت دولت و خاندان سلطنتی انگلیس برای تسلط بر بی بی سی

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت» منشور سلطنتی بی‌بی‌سی هیچوقت واقعا مستقل و مستقیم نبوده است.

عروسی جالب و همزمان یک مرد با چهار خواهر! +عکس

در مراسم ازدواج او که فقط خانواده‌های مهم و موبدان معابد حضور داشتند، برای اولین کودک او نیز نامی تعیین شد. هم اکنون او صاحب هشت کودک است…

خواهر پادشاه به دادگاه می رود

خواهر پادشاه اسپانیا به اتهام اختلاس و فساد مالی در دادگاه حاضر می‌شود.

اعتراض به بودجه خاندان سلطنتی انگلستان

فعالان مخالف نظام سلطنتی در انگلیس خواهان آن هستند تا همراه با سایر مردم این کشور، هزینه‌های چند میلیون پوندی ملکه الیزابت دوم در سال کاهش یابد.

هشدار آل سعود به شهروندان عربستان

ویکی‌لیکس اعلام کرده که بیش از ۵۰۰ هزار سند دیپلماتیک عربستان سعودی را منتشر خواهد کرد و در گام نخست نیز حدود ۶۱ هزار سند را بر روی اینترنت قرار داده است.

تصاویر/ تولد چهارمین عضو خاندان سلطنتی انگلیس

کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام که به تازگی از بیمارستان "سنت ماری" مرخص شد در زایمان دومش صاحب یک دختر شد؛ جرج، فرزند اول کیت نیز در همین بیمارستان به دنیا آمده بود. فرزند دوم کیت میدلتون، چهارمین عضو خاندان سلطنتی است که پس از برادرش، پدر و پدربزرگش در صف جانشینی تاخ و تخت ملکه انگلیس قرار دارد. عکس های رویترز از مرخضی کیت میدلتون از بیمارستان را می بینید.

توجه بیش از اندازه به تولد یک نوزاد در خاندان سلطنتی انگلیس +عکس‌ها

بی بی سی که با بودجه دولتی انگلستان و با نظر خاندان سلطنتی مدیریت می‌شود از جمله رسانه‌های انگلیسی بود که موضوع بچه دار شدن نوه ملکه الیزابت را بااهمیت یافت.

گفتگوی شاهزاده شکارچی با اوباما درباره موذیانه ترین فساد جهان

کمتر کسی است که نداند پرنس چارلز و دو پسرش ویلیام و هری عاشق شکار هستند و آن ها به همراه دیگر اعضای خانواده سلطنتی برنامه های منظم برای شکار حیوانات دارند.

افزایش مصونیت قضایی خاندان سلطنتی

ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا پیش نویس طرحی را امضا کرده که برای خانواده سلطنتی مصونیت قضایی بیشتری به همراه دارد.

شاهزاده خانم سواد نداشتند!؛ عکس

"دایانا مادری نداشت که به او تعلیمات لازم را بدهد. او مثل بسیاری از مردمی بود که از تحصیلات پایینی برخوردارند مثل یک ستاره موسیقی پاپ و یا ستاره فیلم های سینمایی."

اظهارات عجیب شاهزاده انگلیسی در مورد خاندان سلطنتی

یک شاهزاده انگلیسی در مصاحبه ای برای تبلیغ کتاب جدید خود، افراد سالخورده خاندان سلطنتی کشورش را خسته کننده و ملال آور توصیف کرد.

جشن تولد ویژه برای بی بی سی فارسی/ پنج سال گذشت+ تصاویر و فیلم

پنج سال از آغاز فعالیت شبکه ماهواره ای بی بی سی فارسی گذشته است. سیاه نمایی، زیر سؤال بردن اعتقادات دینی مانند عاشورا، حجاب و...، ادعای تقلب در انتخابات ها، توجه ویژه به براندازان، مصاحبه با ریگی و نتانیاهو، جعلی خواندن ایران و استفاده از واژه خ ل ی ج، تنها بخشی از فعالیت های پنج ساله بی بی سی فارسی است.

حاشیه های جالبی درباره زایمان سلطنتی در انگلیس+ ضمیمه ویدیویی

آیا از نظر قانونی لازم است کسی بر مراحل تولد نظارت کند؟ آیا این غوغای رسانه ای، پشت پرده ای هم دارد؟ نام خانوادگی نوزاد سلطنتی چیست؟ از کجا بفهمیم دختر است یا پسر؟...

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
تصاویر بیمارستان های صحرائی احداث شده در تمام جهان
کشورهای مختلف برای مقابله با کرونا ناچار به تبدیل پارک‌ها، ورزشگاه‌ها و حتی پارکینگ‌ها به بیمارستان صحرایی هستند.
../../detail/Photo/980001
عکس| اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همسایه جنوبی ایران
رسانه های عربی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش ترددات خودرویی درون شهری و برون شهری برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در کشور همسایه جنوبی ایران، عمان حکایت دارد. نیروهای امنیتی با استقرار در سطح جاد ها از تردد بی مورد خودروها جلوگیری می کنند.
../../detail/Photo/979877
ببینید...آنچه که این روزها در شهر ووهان چین رخ می دهد
در شهر چینی ووهان اقدامات انزوائی عمومی به آرامی شروع شد و مرکز آن همه گیر ساکنین کرونا بود، اما به سرعت کافی نبود که برخی از ساکنان مشتاق بازگشت خود به خرید گوشت و غذای تازه باشند، پس از گذشت هفته ها که به خدمات تحویل خانه خود متکی بودند.
../../detail/Photo/979876
عکس| پاریس در سایه قرنطینه مقابله با ویروس کرونا
پاریسی ها به دلیل قرنطینه ای که دولت برای متوقف کردن شیوع ویروس کورونا، که از هفته سوم خود وارد شده است، شیوه جدید زندگی را اتخاذ کردند.
../../detail/Photo/979875
تصاویر | خیابان های اطراف حرم حضرت زینب(س) پس از تعطیلی بدلیل شیوع ویروس کرونا
دولت کشور #سوریه به جهت پیشگیری از شیوع #ویروس-کرونا به مدت 20 روز تمامی ادارات،مراکز آموزشی، تفریحی، خرید و.... ، به غیر از مراکز درمانی و تهیه مواد ضروری زندگی را تعطیل کرده است. همچنین در ادامه علاوه بر منع سفر بین شهرها، از ساعت 18:00 الی ساعت 6 صبح قانون...
../../detail/Photo/979871
عکس| برپایی بیمارستان های صحرایی در نیویورک برای مداوای کرونایی ها
با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا بیمارستان ها دیگر قادر به پذیرش بیماران نبوده برای همین مجبور به احداث بیمارستان های صحرایی گرفته شده است.
../../detail/Photo/979824
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم| گزارش بی‌بی‌سی از سیاست غیر دوستانه آمریکا در مقابل شرکای اروپایی این کشور
بی‌بی‌سی: برای ترامپ اهمیتی ندارد که شرکای اروپایی آمریکا می توانند برای مقابله با کرونا ماسک تهیه کنند یا نه؟
../../detail/Video/980079
فیلم| خبرنگار الجزیره: چیزی نمانده نظام درمان آمریکا در مقابل کرونا زانو بزند!
خبرنگار الجزیره از واشنگتن با تشریح وضعیت حقیقی موجود در بیمارستان‌های آمریکا در مقابله با کرونا، گفت: سیاستمداران وعده می‌دهند، اما خبری از تامین تجهیزات اولیه برای کادر درمان نیست!
../../detail/Video/979994
فیلم| لحظات تکان دهنده از بزرگترین قبرستان قربانیان کرونا در آمریکای لاتین
یک هواپیمای بدون سرنشین فیلم تکان دهنده ای از ده ها قبر جدید که برای قربانیان ویروس کرونا حفر شده اند در بزرگترین قبرستان آمریکای لاتین در شهر سائوپائولو برزیل ثبت کرد.
../../detail/Video/979993
فیلم | وقتی توصیه ترامپ برای خودش هم قابل اعتنا نیست!
../../detail/Video/980014
فیلم | ببینید؛ آنچه رئیس‌جمهور آمریکا برای مردم ایران می‌خواهد...
../../detail/Video/980003
فیلم| بی‌بی‌سی: شیوع کرونا در آمریکا باعث شده نزدیک به 10 میلیون نفر در چند روز بیکار شوند
../../detail/Video/979950
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top