خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١ Tuesday, April 7, 2020
آخرین مطالب کلید واژه
فیلم| ردّپای رضاپهلوی در ترانسفر خوانندگان لس‌انجلسی به جشن بن‌سلمان

«شهرام همایون» مدیر تلویزیون سلطنت طلب "کانال یک" در ادامه افشاگری‌های خود، از نقش دو مهره نزدیک به «رضا پهلوی» در انتقال خواننده‌های ایرانی مقیم لس انجلس به فستیوال سعودی "طنطوره" پرده برداشت.

فیلم| کنسرت لس‌انجلسی‌ها در عربستان، قطعه‌ای از پازل تجزیه ایران

«شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون ماهواره‌ای "کانال یک" که با اغلب خوانندگان لس‌انجلسی سابقه رفاقت دیرین دارد، پذیرش دعوت ولیعهد سعودی از جانب آنان را تقبیح کرد و اظهارات جالبی درباره پول‌پاشی بن‌سلمان در میان رسانه‌ها و هنرمندان فارسی‌زبان بیان نمود.

فیلم| انتقادات تندوتیز از رضاپهلوی در شبکه سلطنت‌طلب

«هوشنگ امیراحمدی» عضو مستعفی نایاک که این روزها با اپوزیسیون برانداز همراه شده است، در تلویزیون سلطنت طلب "کانال یک" انتقادات جالبی را علیه «رضا پهلوی» مطرح کرد و گفت که ایران را بهتر از او می‌شناسد.

فیلم| فعلا بیخیال مهران مدیری شوید؛ شهاب حسینی را لعنت کنید!

«شهرام همایون» فعال برانداز و مدیر تلویزیون لس انجلسی "کانال یک" با حمله به «شهاب حسینی» هنرپیشه مشهور سینما، او را به‌دلیل مخالفت با تحریم جشنواره فجر آماج فحاشی قرار داد.

فیلم| به‌خاطر دوزار دیده شدن!

«شهرام همایون» مدیر سلطنت طلب تلویزیون ماهواره‌ای "کانال یک" به‌شدت فعالان اپوزیسیون را که با بی بی سی مصاحبه می‌کنند مورد ملامت قرار داد. این اظهارات تندوتیز، کنایه به «رضا پهلوی» تفسیر شده که بارها با رسانه دولتی انگلیس به گفتگو پرداخته است.

ببینید| حتی براندازها هم از «مصی علی‌نژاد» نفرت دارند

«خسرو فروهر» فعال سلطنت طلب، در شبکه ماهواره‌ای "کانال یک" با انتقاد از عملکرد فرصت‌طلبانه و ریاکارانه مصی علینژاد، او را "اپوزیسیون دولتی" خواند.

فیلم | براندازی جمهوری اسلامی با روغن سوخته!

در ادامه طرح‌های مضحکانه اپوزیسیون برای اغتشاشات در ایران این بار طرح "روغن سوخته" از سوی مجری شبکه ماهواره‌ای "کانال یک" مطرح شده است.

فیلم| اطلاعاتی‌ها در لس‌انجلس نفوذ کرده‌اند!

«شهرام همایون» مدیر و مجری تلویزیون لس انجلسی "کانال یک" در توجیه بی‌ادبی‌ها و فحاشی‌های سلطنت طلبان مدعی شد که نیروهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی در پوشش حامیان «رضا پهلوی» بین آن‌ها نفوذ کرده‌اند!

کاسبی سر قبر پهلوی| «شهرام همایون» به افشاگری تهدید شد

یکی از فعالان سلطنت طلب که رابطه نزدیکی با دفتر رضا پهلوی دارد، مدیر و مجری تلویزیون ماهواره‌ای "کانال یک" را به افشاگری تهدید کرد.

فیلم/ اهانت مجری سلطنت طلب به سلبریتی ها

زینا تهرانی، مجری تلویزیون سلطنت طلب کانال یک (وابسته به شهرام همایون) در برنامه خود ضمن اهانت به سلبریتی ها آن ها را دلقک خواند.

همایون هم به اجاره اعراب درآمد! +ویدئو

مدت‌هاست کشورهای غربی و حکام فاسد عرب به‌خصوص آل‌سعود برای پیشبرد اهداف شوم خود علیه ایران، اقدام به فعالیت‌های رسانه‌ای کرده و با راه‌اندازی و یا اجاره شبکه‌های ماهواره‌ای سعی دارند افکارعمومی ایرانی‌ها را تحت‌تأثیر قرار دهند.

گفتگوی کاندیدای رد صلاحیت شده با شبکه سلطنت طلب

یک کاندیدای اصلاح طلب رد صلاحیت شده، با شرکت در یک مصاحبه شبکه سلطنتی، از اپوزیسیون خواست علیه جمهوری اسلامی ایران متحد شوند.

تیر خلاص میراث‌خور پهلوی به جنازه سلطنت +فیلم

اظهارات وی موجب شد حامیان پروپاقرص رژیم پهلوی این سخنان را به‌معنای به‌رسمیت شناختن جمهوری اسلامی تعبیر کنند.

از جم زدگی تا جن زدگی +فیلم

مدیر یکی از تلویزیون های فارسی زبان لس انجلسی که با ظهور شبکه های ماهواره ای جدید به حاشیه رانده شده است، وادار به بیان ناگفته هایی شد که در بر گیرنده حقایقی تلخ و هشداردهنده می‌باشد.

حمله شهرام همایون به حاتمی کیا و توهین وی به شهید چمران +فیلم

شهرام همایون به حاتمی کیا حمله و شهید چمران توهین کرد.

برقراری دموکراسی و آزادی بیان با طعم اخراج +تصاویر

بعد از اینکه تکلیف مذاکرات هسته ای بین ایران و ۱+۵ روشن و توافق حاصل شد، یکی از اعضای شورای ملی در اظهار نظری تعجب برانگیز از آرزوی خود بعد از توافق سخن گفته  و خواستار ممنوع الخروج شدن خانواده اش از ایران شده است. 

گدایی با پرچم شیر و خورشید تعطیل شد!

آنچه همایون را ناامید می کند بی خاصیتی وی برای پهلوی‌هاست. هم برای رضا پهلوی و هم برای فرح پهلوی!، چرا که  رضا پهلوی و فرح پهلوی با حضور یافتن در تلویزیون های رقیب او مثل "ایران فردا" با مدیریت علیرضا نوری زاده او را بازنده میدان کلاهبرداری می کند.

نوشته‌ای که لرزه بر اندام صهیونیست‌ها انداخت

اسرائیل هیچ تعهدی ندارد که تاسیسات اتمی خود را تحت نظارت سازمان های بین المللی قرار بدهد چرا که می خواهد با اینگونه سلاح های اتمی از خودش دفاع کند!

توهم مجری ضدانقلاب درباره تصویر پیراهن تیم ملی +ویدئو

وی که به دلیل سوءاستفاده های مالی خود از ایرانیان خارج از کشور مورد غضب سلطنت طلبان قرار گرفته، پیش از این نیز بارها با طرح ادعاهای عجیب و غریب خود را در معرض تمسخر و مضحکه قرار داده است.

مراقب باشید این شبکه مافیایی کلاهتان را برندارد! +اسناد

با وجود هشدارهای مکرر نهادهای ناظر در ایران، سودای خارج‌نشینی برخی از هموطنانمان را تا اندازه‌ای فریفته است که غالب آنان متوجه نمی‌شوند در دام دزدان سر گردنه -از نوع ماهواره‌ای- افتاده‌اند.

تصاویر برگزیده
آر اس اس ادامه
عکس| راهروهای مملو از قربانیان کرونا در بیمارستان نیویورک
تصاویری از وضعیت اسف‌بار بیمارستان «وایکاف» در منطقه بروکلین واقع در شهر نیویورک منتشر شده است. این تصاویر آزاردهنده نشان می‌دهد تعداد زیادی از اجساد جان‌باختگان ویروس کرونا در کیسه‌های نارنجی‌رنگ در راهروهای بیمارستان وایکاف پشت سر هم قرار گرفته و رها شده‌...
../../detail/Photo/980210
عکس| ساعت 12 ظهر؛ وضعیت شهرهای جهان در قرنطینه
عکاسان رویترز در سرتاسر جهان لحظات سکوت در برخی از مشهورترین نقاط جهان به ط.ر همزمان در یک روز ساعت 12:00 بعد از ظهر به هنگام برقراری قرنطینه به دلیل شیوع کرونا، ثبت کردند.
../../detail/Photo/980178
عکس| سردخانه های بیمارستان های اکوادر پر از اجساد قربانیان کرونا
دولت اکوادور نیز همانند بسیاری از کشورها تصمیم به نگهداری در کانتینرهای یخچال دار تا زمان دفن نگهداری کند زیرا دیگر سردخانه ها و یخچال های بیمارستانی پر شده است.
../../detail/Photo/980163
عکس| ویروس کرونا لندن را به شهر ارواح تبدیل کرد
ویروس کرونا نقاط دیدنی را در پایتخت انگلیس لندن از بازدید کنندگان پاک کرده است. این تصاویر برخی اماکن پایتخت را قبل و بعد از همه گیری جدید نشان دادند.
../../detail/Photo/980162
تصاویر بیمارستان های صحرائی احداث شده در تمام جهان
کشورهای مختلف برای مقابله با کرونا ناچار به تبدیل پارک‌ها، ورزشگاه‌ها و حتی پارکینگ‌ها به بیمارستان صحرایی هستند.
../../detail/Photo/980001
عکس| اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در همسایه جنوبی ایران
رسانه های عربی از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش ترددات خودرویی درون شهری و برون شهری برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در کشور همسایه جنوبی ایران، عمان حکایت دارد. نیروهای امنیتی با استقرار در سطح جاد ها از تردد بی مورد خودروها جلوگیری می کنند.
../../detail/Photo/979877
ویدئوهای برگزیده
آر اس اس ادامه
فیلم| ازدواج دوجوان در سایه کرونا با ماسک و دستکش در نوار غزه
شبکه العربیه از غزه گزارش داد که دو جوان فلسطینی ساکن منطقه رفح با وجود محدودیت های ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا، تصمیم گرفتند که مراسم ازدواج خود را البته با رعایت نکات بهداشتی انجام دهند.
../../detail/Video/980221
فیلم | «زامبی‌های آخرالزمانی» در آمریکا!
اوضاع وخیم بی‌خانمان‌های آمریکا در بحبوحه شیوع کرونا به روایت «فاکس‌نیوز»: شرایط بی‌خانمان‌ها مانند «زامبی‌های آخرالزمانی» است!
../../detail/Video/980259
فیلم | بغض پرستار آمریکایی در مقابل سردخانه‌های سیار بیمارستان نیویورک
یک پرستار آمریکایی با انتشار تصاویری از سردخانه‌های سیار بیمارستان «بلویو» نیویورک، عاجزانه از مردم خواست که در خانه‌های خود بمانند!
../../detail/Video/980258
فیلم | کنایه مجری مشهور آمریکایی به اسلحه دوستی مردم کشورش!
ترور نوآ، کمدین مشهور آمریکایی گفت: مردم آمریکا در بحران کرونا به دو چیز اقبال بیشتری نشان دادند؛ دستمال توالت و اسلحه!
../../detail/Video/980255
فیلم | تحلیلگر مشهور الجزیره: نظام آمریکا توسط بدترین افراد اداره می‌شود!
مهدی حسن، تحلیلگر مشهور انگلیسی در گفت و گو با شبکه MSNBC آمریکا گفت: جمهوری خواهان هم معتقدند ترامپ در برخورد با کرونا شکست خورده و تنها تظاهر می‌کند که همه چی خوب است!
../../detail/Video/980254
فیلم | بحران کرونا در غرب؛ جنگ«ماسک‌ها» بالا گرفت/ همپیمانان غربی از پشت به هم «خنجر» زدند
گزارش شبکه سعودی ایران اینترنشنال از جنگ بر سر ماسک بین کشورهای غربی: دو ماه پیش کسی فکرش را نمی‌کرد که ماسک ارزش استراتژیک پیدا کند و همپیمانان و شرکای دیرینه برای تصاحب آن از پشت به هم خنجر بزنند!
../../detail/Video/980250
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top