توئیت‌های عجیب ترامپ؛ از قبول پیروزی بایدن تا انکار شکست!
بالاخره رئیس جمهور تروریست آمریکا با انتشار یک پیام توییتری، پیروزی جو بایدن در انتخابات را تایید اما بار دیگر سیستم انتخابات کشورش را به تقلب متهم کرد.

به گزارش جام نیوز، پس از گذشت حدود دو هفته از روز انتخابات آمریکا، سرانجام دونالد ترامپ، رئیس جمهور تروریست آمریکا با انتشار یک پیام توییتری برای اولین‌بار پیروزی جو بایدن در انتخابات را تایید کرد.

 

با این وجود همچنان از طرح نظریه‌های توطئه دست برنداشت و بار دیگر سیستم انتخابات کشورش را به تقلب متهم کرد.

 

او با اشاره به جو بایدن نوشت: «او برد زیرا در انتخابات تقلب شد. به هیچ ناظری اجازه داده نشد. رای‌ها توسط دومینیون، شرکتی که یک چپ رادیکال مالک آن بود جمع آوری شد. شرکتی با سابقه بد و کارکنانی تنبل که حتی برای تگزاس واجد شرایط نبودند (جایی که من با رای زیادی برنده شدم!) به کمک رسانه‌هایی جعلی و خاموش و چیزهای دیگر».

 

به گزارش یورونیوز، این پیام توئیتری رئیس جمهور کنونی آمریکا هشت روز پس از اعلام پیروزی جو بایدن، رقیب دموکرات او در انتخابات ریاست جمهوری منتشر می شود. دونالد ترامپ روز جمعه نیز در برابر خبرنگاران در حیاط کاخ سفید گفته بود که دولت او برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا قرنطینه اجرا نخواهد کرد اما زمان مشخص خواهد کرد که «دولت بعدی» چه تصمیمی اجرا خواهد کرد. این سخنان از سوی برخی از ناظران اشاره تلویحی رئیس جمهوری ایالات متحده به شکست خود در رای گیری روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) ارزیابی شد.

 

با این حال دونالد ترامپ روز یکشنبه نیز دقایقی پس از انتشار پیام توئیتری اش در دو توئیت پیاپی تاکید کرد که در انتخابات «تقلب» شده است. او در اولین توئیت پس از پوشش رسانه ای پیام قبلی اش نوشت: «انتخابات تقلبی! ما پیروز خواهیم شد!»

 

رئیس جمهوری آمریکا سپس در توئیت دیگری اضافه کرد: «او [جو بایدن] تنها از نظر رسانه های جعلی پیروز شده است. من هیچ چیز را نمی پذیرم! راه درازی در پیش است. این انتخابات تقلبی بود.»

 

106

کد خبر: 1002277
تاریخ مخابره : ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۷
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی