هراس «غده سرطانی» از نفوذ کلام رهبر انقلاب
«آیت الله خامنه‌ای تأکید کرد که بسیاری از مشکلات دنیای اسلام به واسطه وجود رژیم جعلی صهیونیستی است. او همچنین صهیونیسم را "خطری برای همه بشریت" خواند.»

جام نیوز سیاسی؛ دویچه وله (DeutscheWelle): «آیت‌الله خامنه‌ای، بار دیگر امروز یکشنبه (۱۹ اوت / ۲۹ مرداد) از اسرائيل به عنوان "غده سرطانی" نام برد. رهبر جمهوری اسلامی ایران، در دیدار با سفرای کشورهای اسلامی موضوع "فلسطین و قدس" را موضوع اصلی منطقه دانست و گفت که قدرت های سلطه‌گر سال های متمادی بر سرنوشت ملت ها و دولت های اسلامی تسلط داشته‌اند و "غده سرطانی صهیونیستی" را در قلب اسلام ایجاد کرده‌اند. آیت الله خامنه‌ای تأکید کرد که بسیاری از مشکلات دنیای اسلام به واسطه وجود رژیم جعلی صهیونیستی است. او همچنین صهیونیسم را "خطری برای همه بشریت" خواند.»

دویچه وله افزود: «آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی خود درباره "روز قدس" در روز چهارشنبه (۱۵ اوت / ۲۵ مرداد) نیز گفته بود که اسرائيل به زودی از صحنه جهان "محو" خواهد شد. همچنین محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران، نیز در راهپیمایی روز قدس در تهران در روز جمعه (۱۷ اوت / ۲۷ مرداد) دولت اسرائيل را به "غده سرطانی" تشبیه کرده و گفته بود که اگر یک سلول از این غده در فلسطین باقی بماند، باز آش همان است و کاسه همان. احمدی‌نژاد پیش از این هم بارها خواستار "محو اسرائيل از روی نقشه" شده است«.

این رسانه آلمانی خاطرنشان کرد: «در ادبیات سیاسی مسئولان جمهوری اسلامی، از دولت اسرائيل به عنوان "رژیم صهیونیستی" نام برده می‌شود؛ امری که انتقاد جهانی را برانگیخته است!»

کاملا مشخص است که صهیونیست ها و مافیای رسانه ای آن ها به شدت از نفوذ کلام رهبران جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان بیمناک هستند.

کد خبر: 103788
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۰
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی