حالا هواداران مس می توانند روی عنایتی حساب ویژه ای باز کنند
عنایتی در یک صحنه مثل یک جوان بیست ساله با کرمی کورس گذاشت و توام با به رخ کشیدن آمادگی بدنی اش بار دیگر به جوان ها زدن ضربه آخر را تعلیم داد.

جام نیوز ورزشی؛ سایت گل نوشت:

حدود 36 سال و 4 ماه از تولد غلامرضا عنایتی می گذرد اما حتی اگر چهره این بازیکن متناسب با سن و سالش باشد در فوتبال او هنوز نشانه ای از پیری و بازنشستگی نمی توان پیدا کرد. جمعه شب و در دیدار مس – فولاد یک لحظه طلایی برای نارنجی کویر و گلزن خبره اش رقم خورد تا بالاخره استارت گلزنی های این مهاجم برجسته خورده باشد. گل سه امتیازی عنایتی مقابل فولاد به غیر از اینکه شروعی بود بر گلزنی های او همه اهالی فوتبال را انگشت به دهان کرد که آیا واقعا عنایتی 36سال سن دارد؟ کورس دیدنی او با عبدالله کرمی مدافع میانی فولاد، جا گذاشتن این مدافع و در نهایت ضربه نهایی مهاجم با تجربه مس که به زیبایی هر چه تمام تر نواخته شد بازگشت غلامرضا به جمع گلزنان برجسته لیگ برتر را اعلام کرد.


عنایتی در این صحنه مثل یک جوان بیست ساله با کرمی کورس گذاشت و توام با به رخ کشیدن آمادگی بدنی اش بار دیگر به جوان ها زدن ضربه آخر را تعلیم داد. هر چند عنایتی در 4 هفته ابتدایی با وجود حضور در میدان موفق به گلزنی نشده بود اما بالاخره در هفته پنجم استارت زد و حالا هواداران مس می توانند امیدوار باشند او در 36 سالگی همان گلزن شاخص ابومسلم، استقلال و صبای قم خواهد بود و در این فصل حداقل باید روی 10 گل دیگر از او حساب باز کنند.

 

برای اطلاع از سایر اخبار سرویس ورزشی جام نیوز اینجا را کلیک کنید.
117

کد خبر: 103961
تاریخ مخابره : ۱۳۹۱/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۵
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی