شنیده ام آندو با تیم قطری به توافق رسیده ؛ دیگر بازیکن ایرانی جذب نمی کنیم
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: «تا آخرین روز برای نکونام و انصاری فرد صبر کردیم.»

جام ورزشي؛ مجید جلالی درباره تراکتوری نشدن انصاری فرد و نکونام اظهار داشت: «ما یک سهمیه داشتیم که با نکونام و انصاری فرد مذاکره کردیم و قرار بود با هر کدام که به توافق رسیدیم قرارداد ببندیم. تا روز آخر و لحظه آخر نقل و انتقالات هم منتظر ماندیم اما هیچ کدام از این دو بازیکن با تراکتور به توافق نرسیدند. من هم دیگر بازیکن ایرانی مد نظر ندارم.»


جلالی در خصوص اینکه آیا از نکونام دلخور است یا نه؟ گفت: «خیر. هیچ دلخوری از نکونام ندارم. به هر حال هر کسی صلاح خود را بهتر می داند و نکونام هم دوست داشت در استقلال بماند. امیدوارم او هر کجا که هست موفق باشد.»


وی در خصوص اینکه آیا موفق به صحبت با نکونام شده افزود: «خیر. می خواستم تولد فرزندش را هم تبریک بگویم که موفق نشدم با او صحبت کنم.»


سرمربی تراکتور درباره اینکه حضور آندو هم در تراکتور منتفی شده افزود: «آندو جزو گزینه های ما بود اما دیروز شنیدم که با تیم های قطری قرارداد بسته است. البته صحت و سقم این موضوع را نمی دانم.»


جلالی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش کامل شده؟ گفت: «در یکی دو پست به بازیکن نیاز داریم که از بین گزینه های خارجی افراد مورد نظرمان را انتخاب می کنیم.»
اوج نيوز
109

 

اخبار داغ امروز را از دست ندهید

کد خبر: 208527
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱ - ۲۳:۱۶
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی