تعجب خارجی‌ها از بازی های ایرانی
رونمایی از بازی رایانه‌یی مبارزان جنگل عصر امروز با حضور مسوولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء در رشت انجام می شود.

 

به گزارش سرویس گیشه جام نیوز؛
مسوول بازی های رایانه‌یی مؤسسه تبیان از تولید 35 عنوان بازی رایانه‌یی در موسسه تبیان خبر داد و گفت: تاکنون بازی های رایانه‌ای که طراحی شده اند، مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است و بسیاری از خارجی‌ها از اینکه جوانان ایرانی توانایی طراحی چنین بازی هایی را دارند، تعجب می‌کنند.


محمدرضا مهابادی با اشاره به رونمایی بازی رایانه‌ای مبارزان جنگل در رشت اظهار کرد: نسخه اصلی این بازی تا دو ماه آینده وارد بازار می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.


وی با بیان اینکه نسخه انگلیسی و عربی این بازی نیز تا سال آینده عرضه خواهد شد تصریح کرد: این بازی تا سال آینده در کشورهای آسیایی و اروپایی عرضه خواهد شد.

 

وی بیان تاریخ ملی و مذهبی کشور در غالب بسترهای جدید برای جوانان را یکی از رسالتهای موسسه بازی های رایانه‌ای تبیان بیان کرد و ادامه داد: بازیهای رایانه‌یی یکی از بسترهای مورد علاقه جوانان است.

 

وی با اشاره به تاثیرگذاری بازی های رایانه‌یی در بین جوانان اضافه کرد: رونمایی از بازی رایانه‌یی مبارزان جنگل یکی از برنامه‌های مهم موسسه تبیان است که به همت موسسه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان تهیه و تولید شده است.

 

به گزارش ایسنا، رونمایی از بازی رایانه‌یی مبارزان جنگل عصر امروز با حضور مسوولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء در رشت انجام می شود.

 

کد خبر: 261143
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۱
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی