بازیکن جدیدی که امروز با پرسپولیس مذاکره می کند
سرمربی پرسپولیس این بازیکن دو پسته را می خواهد چون هم می تواند در قلب دفاع جای سید جلال را پر کند و هم هافبک دفاعی بازی کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، عبدالله کرمی تنها مدافع میانی لیگ برتر که پیراهن شماره 10 تیمش را به تن می کرد، امروز راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد تا مذاکرات جدی اش را با مسئولان باشگاه و علی دایی انجام دهد.

 

طی دو سه روز اخیر در خصوص اینکه ورود کرمی به معنای خداحافظی سیدجلال حسینی از پرسپولیس خواهد بود مطالب زیادی گفته شده که البته دور از واقعیت نیست اما کرمی یک بازیکن دو پسته است. عبدالله قبل از پیوستن به فولاد و زمانی که برای شاهین بوشهر بازی می کرد ابتدا هافبک دفاعی بود و پس از آن به قلب دفاع رفت.

 

هر چند حسین فرکی در فولاد از کرمی فقط در قلب خط دفاع استفاده کرد اما بعید نیست دایی روی توانایی های این بازیکن در بازی به عنوان هافبک دفاعی هم حساب کرده باشد چرا که فصل قبل با مصدومیت های حقیقی و کفشگری، محرومیت های متوالی دهنوی و البته اشتباه در جذب مارکو شپانوویچ با کمبود بازیکن در این پست روبرو شد و حالا حتما به جذب بازیکن قابل و دو پسته ای مثل کرمی فکر می کند.

 

نکته جالب در مورد کرمی استمرار او در فصل گشته اش بوده است. کرمی در 25 بازی فولاد جزو مردان اصلی تیمش بود و هرگز تعویض نشد.

 

بدین ترتیب او فقط 5 بازی لیگ را از دست داده که سه تا از آنها به خاطر محرومیت بوده چون 9 بار کارت زرد گرفت. کرمی یکی دو  بازی از لیگ قهرمانان آسیا را هم به خاطر مصدومیت از دست داد اما در رقابت با پادووانی و ایوب والی در نیم فصل دوم که هر دو بازیکنان خوبی بودند عبدالله نمایش های درخشانی برای تیمش ارائه داد و یکی دو بار هم به اردوی تیم ملی دعوت شد.

آی اسپورت

109

کد خبر: 353725
تاریخ مخابره : ۱۳۹۳/۰۳/۱ - ۰۸:۴۷
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی