ادعای عجیب پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات
علی‌رغم تلاش‌های زیادی که برای پیوستن ضرغام اسماعیل مدافع تیم‌ملی عراق به پرسپولیس انجام شد اما این اتفاق رخ نداد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید جذب این بازیکن اصلاً در اولویت پرسپولیس نبوده است! طاهری می‌گوید: «ما این بازیکن را فصل پیش می‌خواستیم اما او بازیکن تیم پلیس عراق است.

 

آن زمان هم به دليل برخي مشكلات قانوني او را جذب نكرديم، چراكه در تيم عراقي به ميدان رفته بود. امسال هم اقداماتي انجام داديم. او در ليست برانكو بود و ما هم تلاش‌مان را كرديم تا اين بازيكن را جذب كنيم. البته ايشان در اولويت ما قرار نداشت ولي او را هم در ليست‌مان قرار داديم و نفر ديگري را در اولويت قرار داده بوديم و مذاكراتي را با او انجام داديم ولي او ترجيح داد با باشگاه فصل گذشته‌اش ادامه همكاري دهد.

 

درباره ضرغام اسماعيل بايد بگويم كه خيلي‌ها خودشان را به عنوان مدير برنامه‌هاي او معرفي كردند، ولي ما با مدير بر‌نامه‌هاي اصلي او در تماس بوديم و صحبت كرديم. او به ما گفت اين بازيكن، آزاد نيست و چهار سال ديگر با تيمش قرارداد دارد. بر همين اساس تنها راهي كه باقي مي‌ماند اين است كه ما اسماعيل را به صورت قرضي جذب كنيم. ما هم اقدامات لازم را انجام داديم اما در پايان باشگاه پليس عراق اين مسئله را قبول نكرد. ظاهراً آنها مي‌خواستند كه اين بازيكن را به اروپا بفرستند.

 

بر همين اساس اين بازيكن از ليست ما خارج شد و ما به دنبال بازيكنان ديگري هستيم.» البته اين رفتار مدير پرسپوليس مسبوق به سابقه است. همين هفته پيش يك تيم شهرستاني حرف از انتخاب نيلسون زد و چون او قرارداد بست، دوستان گفتند از اول او را نمي‌خواستيم! اين حركت را ديگران هم كرده‌اند، آن‌قدر كه انگار مد روز است .

 

خبر ورزشی

کد خبر: 521054
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۵/۴ - ۲۱:۱۴
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی