پسر سنگدل، پدرش را زنده زنده سوزاند/ مادر و خواهر شاهد ماجرا بودند +تصاویر
پسر بی رحمی که پدرش را در خانه شان در میامی فلوریدا آتش زده بود، دستگیر شد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران, تبیاسی رولینز پسر 35 ساله ای است که به علت اختلافات شخصی ای که با پدرش داشت، او را با بنزین آتش می زند و به قتل می رساند. پدر او که اجازه ی نشر نام وی داده نشد، 64 ساله بود و تنها مشکل این پدر و پسر اختلاف نظر در مسائل متفاوت بود.

 

 

بر اساس گزارش پلیس ; تیباسی رولینز در حیاط خانه شان در حال بحث کردن با پدرش بود که وقتی تفاهم بر سر آن موضوع را غیر ممکن دید، ناگهان به پدرش حمله کرد و پس از ضرب و شتم او, گالن بنزین را از خودرو خود به حیاط آورده و تمام آن را روی پدرش ریخت و او را آتش زد. نیروی اورژانس هوایی به سرعت به محل حادثه اعزام و او از طریق هلی کوپتر به بیمارستان سوانح سوختگی منتقل شد، اما به علت شدت جراحات جانش را از دست داد. 

کنیترا رولینز دختر خانواده اظهار کرد : من و مادرم دیدیم که برادرم، پدرم را آتش زد، ما شوکه شده بودیم و نمی دانستیم باید چه کار کنیم، فقط با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم.


پلیس میامی در پایان خاطر نشان کرد: به علت آتش سوزی مهیبی که به وسیله بنزین راه افتاد،خانه نیز در آتش سوخت. رولینز به اتهام قتل عمد پدرش و اقدام به آتش سوزی دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر، پرونده وی به دادگاه قضایی ارجاع خواهد شد.

 

2007

 

کد خبر: 598912
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۹:۰۰
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی