جریان به زندان رفتن شریفی نیا و همسرش/ عکسی از توئیت معنادار رهبری در روز زن/ یکی شدن موسیقی تهرانجلسی و لس آنجلسی
طی 24 ساعت گذشته اخبار گوناگونی در سرویس فرهنگی- اجتماعی منتشر شده که با گلچین داغ ترین ها در یک بسته خبری، آن را به محضرتان تقدیم می کنیم.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، طی 24 ساعت گذشته اخبار گوناگونی در این سرویس به نمایش گذاشته شده که با "گلچین بهترین ها"به محضرتان تقدیم می کنیم. برای دیدن متن خبر کافی است روی تیتر خبر کلیک کنید.

 

داغ ترین اخبار جمعه 21 اسفند 94 در یک نگاه:

مهراوه شریفی نیا: پدر و مادرم چند سال زندان بودند/ رای ندادم/ حوصله صف ندارم
مهراوه شریفی نیا حاصل ازدواج محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان هرچند بازیگری در سینما را از دوران کودکی و با فیلم پرمخاطب “سفر جادویی” شروع کرد اما در سالهای بعد چنان که باید نتوانست نقشهای درجه یکی را در سینما به دست آورد.

 

زير ۳۰ ساله‌ها ركورد‌دار یک اتفاق تلخ
هم‌اكنون ايران با نرخ خام طلاق ۲ درصد يكي از بالاترين آمارها در زمينه طلاق را در كشورهاي منطقه دارد و حالا پس از چالش‌هاي رفتاري، اخلاقي و اقتصادي، چالش‌هاي ديگري مانند سبك جديد زندگي شهري نيز، بر اين روند افزايشي تاثير‌گذار داشته است.

 

ابتذال می تواند کمدینی توانا مانند "عطاران" را با وجود "ریوالدو" زمین گیر کند
ابتذال در سینما باعث می شود مخاطبان رفته رفته حتی نسبت به کمدین توانایی چون عطاران هم بدبین شوند و در آینده حتی پتانسیل او هم هدر رود.

 

توئیت معنادار در توئیتر منتسب به رهبری بمناسبت روز جهانی زن +عکس
با فرارسیدن روز جهانی زن، پوستری جالب در این راستا در توئیتر منتسب به مقام معظم رهبری منتشر شد.

 

زنانی که ابدا خیانت نمی‌کنند
صفات بهترین زنان؛ سبکبار و بی آلایش، نرم‏خو و خوش‏رفتار، مطیع و موافق، "آنگاه که همسرش خشم گیرد، خواب به چشمش نرود تا از او راضى گردد" و در غیاب شوهرش حافظ او باشد.

 

خبر نگران کننده در مورد تربیت دانش آموزان مدارس
وزیر اسبق آموزش و پرورش با انتقاد از کاهش ساعت دروس دینی و قرآن از 4 به 2 ساعت در هفته، گفت: تلاش برای تربیت نسل جدید ایرانیان با تفکر سکولاریسم و نیز تدوین برخی کتاب‌های درسی در آموزش و پرورش نگران کننده است.

 

یکی شدن موسیقی لس آنجلسی وتهرانجلسی!
مگه ما حرف از «هنر متعهد» نمی‌زدیم؟ مگه ما محتوامحوری و جریان سازی فرهنگی رو دم ازش نمی‌زدیم؟ مگه بنا نبود از تز هنر برای هنر عبور کنیم؟ مگه...

115

 

کد خبر: 645124
تاریخ مخابره : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۱
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی