ستاره کشتی‌ آمریکا: ترامپ که مجبور نیست به تهران برود/ فقط در ایران از کشتی لذت می‌برم
کشتی گیر مطرح آمریکایی به تصمیم اخیر ترامپ که با مقابله به مثل احتمالی ایران مواجه خواهد شد اعتراض کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، جام جهانی کشتی به زودی در ایران برگزار می شود اما حضور کاروان آمریکا به خاطر قوانین جدید رئیس جمهور این کشور قطعی نیست.

 

ترامپ ورود ایرانی ها را به کشورش ممنوع کرده و وزارت امور خارجه کشورمان هم از مقابله به مثل صحبت کرده که می تواند به جلوگیری از حضور کاروان کشتی آمریکا در ایران منجر شود.

 

جردن باروس ستاره کشتی آمریکا و جهان نسبت به این مسئله ابراز نگرانی کرد و به ESPN گفت: یک شبه تصمیمی گرفته اند و نگرانی ما را هم درک نمی کنند. ترامپ مجبور نیست به ایران سفر کند و در دفتر کارش چنین تصمیمی را می گیرد در حالی که ما برای حضور در سالنی با حضور 13 هزار ایرانی برنامه ریزی کرده ایم.

 

وی ادامه داد: در ایران مردم عاشق کشتی هستند و هیچ جایی مثل ایران نیست که من از کشتی گرفتن در آن لذت ببرم. مسئولان ما گفته اند مشکلی برای حضور در جام جهانی نداریم اما امیدوارم نگرانی های ما از تصمیم احتمالی وزارت امور خارجه ایران درک شود.

 

باروس تاکید کرد: امیدوارم دیپلماسی ورزشی به حل این مسائل کمک کند. امیدوارم ایرانی ها مقابله به مثل نکنند و برخوردی محترمانه داشته باشند که نشان دهنده شخصیت برتر است!

 

نامه

450

کد خبر: 758389
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۹
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی