تصویر منتشر شده محل سفر مهدی رحمتی و علی کریمی را مشخص کرد! + عکس
عکسی که در فضای مجازی انتشار یافت محلی را که کاپیتان استقلال و علی کریمی هافبک این تیم را برای سفر انتخاب کردند را به نمایش می گذارد.

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، عکسی که در فضای مجازی انتشار یافت محلی را که کاپیتان استقلال و علی کریمی هافبک این تیم را برای سفر انتخاب کردند را به نمایش می گذارد در این تصویر معلوم است که علی کریمی و مهدی رحمتی هردو تعطیلات نوروزی خود را در کنار هم می گذرانند. 

 

بعد از شروع تعطیلات نوروزی رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان که بعد از چندین ماه تمرینات و مسابقات سخت پیش آمده بازیکنان فرصت را غنیمت می شمرند تا در این مدت به استراحت و تفریح بپردازند تا از حواشی پیرامون فضای فوتبال به دور باشند از همین رو علی کریمی و سید مهدی رحمتی هم سعی کرده اند که به بهترین شکل ممکن این مدت را سپری کنند. 

 

از عکس زیر که مربوط به دیشب است معلوم می شود که مهدی رحمتی به خاطر علاقه ای که به کیش دارد و این موضوع از سفرهای پی در پی او به کیش معلوم می شود علی کریمی را نیز مطمئنا ترغیب به این سفر نموده تا علاوه بر تفریح تمرینات مخصوصی که سرمربی استقلال برایشان منظور کرده را در کنار هم پشت سر بگذارند.

 

110 

کد خبر: 943309
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۱/۲ - ۱۰:۵۱
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی