دفاع ناشیانه حقیقت‌نژاد از مسیح علینژاد +عکس
پس از افشاگری درباره خانه گران قیمت مسیح علینژاد در آمریکا، همکاران مصی، سعی کردن با انتشار مطالب مختلفی در فضای مجازی، به نوعی این موضوع را ماست‌مالی کنند.

به گزارش جام نیوز، رضا حقیقت‌نژاد جزء اولین کسانی بود که به کمک علینژاد آمده و با توئیتی درباره تلاشش جهت خرید منزل در پراگ، سعی کرد خریدن خانه های گران قیمت را امری عادی جلوه دهد.

 

حقیقت‌نژاد نوشت: «۴ماهه اومدم پراگ، ۲۰ماه دیگه می‌تونم خونه مناسبی بخرم، چون بانک ۸۰٪ مبلغ خونه رو‌ وام‌ میده و ۱۵تا۲۰سال وقت دارم قسط بدم. چنین قصدی ندارم ولی گفتم این بدیهیات رو بنویسم که با دیدن عکس یک خونه در فلان کشور احساس باهوشی و کشف راز بهتون دست نده.»

 

اما دفاع ناشیانه حقیقت‌نژاد با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد که چند نمونه در زیر آورده شده است؛

 

یکی از کاربران نوشت: «رضا، تو زود پیشرفت میکنی! غصه نخور.»

 

 

یکی دیگر از کاربران نوشت: «بسته به حقوقت به شما بانک وام میدهد آلمان حتی تا 100 خانه هم وام می دهد حقوق و درآمد شما مهم است پس معلوم می شود حقوق شما هم دسته کمی از مسیح ندارد.بعدش یک سوال دیگر 24 ماه اقامت دایم پراگ را گرفتید یا تابعیت جای دیگر را دارید چون بانک به کسی که اقامت محدود دارد وام نمی دهد.»

 

 

کاربری دیگر نوشت: «واقعا یک کارگر یا کارمند میتونه ۴۰۰/۰۰۰ دلار ودیعه بزاره و یک خونه بخره؟ ماهی چقدر باید بعدش بده؟ مگه حقوق یک کارمند چقدره ؟ اینو نوشتم که یهو قند تو دلتون آب نشه که شما هم میتونید بخرید.»

 

 

106

کد خبر: 959680
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۹:۰۶
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی