جنجالی‌ترین تصویر از پرسپولیس در نقش جهان+ عکس
پرسپولیسی‌ها با توجه به عدم حضور رقیب خود در نهایت این بازی را ناتمام رها کردند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در شرایطی که تقابل پرسپولیس و سپاهان طی این سال‌ها با جنجال‌های بزرگی همراه بوده، اما باید تقابل این هفته دو تیم در لیگ نوزدهم را در صدر آنها قرار داد. جایی که با تصمیم نهادهای بهداشتی و تصمیم سازمان لیگ مقرر شد بازی دو تیم به دلیل شیوع کرونا بدون حضور هواداران برگزار شود و در ادامه هواداران سپاهانی با اعتراض نسبت به این موضوع مانع از حضور اتوبوس در زمان مقرر در استادیوم شدند.

 

این تاخیر در شرایطی شکل گرفت که بازیکنان پرسپولیس در کنار کوبل داوری در زمان مقرر در زمین حاضر شدند اما با اعلام جلال مرادی به عنوان ناظر بازی راهی رختکن شدند تا منتظر حریف بمانند. حضور سپاهان بعد از 35 دقیقه از زمان اعلام شده در استادیوم هم اما با حضور آنها در چمن برای گرم کردن و آماده شدن برای بازی همراه نشد تا اینبار با اتمام زمان مقرر طبق اساسنامه، پرسپولیسی‌ها تصمیم به ترک استادیوم بگیرند و باید دید اکنون سرنوشت این بازی و نتیجه آن چه خواهد شد.

 

این شاید یکی از ماندگارترین تصاویر از تقابل دو تیم باشد؛ جایی که پرسپولیس و تیم داوری در زمین حاضر شدند و در سمت مقابل سپاهان به دلایلی عجیب حاضر به انجام این بازی نشد.

 

 

451

کد خبر: 975550
تاریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۴ - ۱۹:۵۴
چاپ خبر

جام نیوز
اخبار رسانه های برون مرزی