|
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٩ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, December 5, 2020
در گفت‌وگو با «جام‌نیوز» مطرح شد؛
ترور فخری‌زاده یک «جرم دولتی» است | عربستان «دشمن» هرکسی است که با اسرائیل دشمنی کند!
دکتر "ریاض الصیداوی" اندیشمند و استاد دانشگاه ژنو در گفتگو با جام‌نیوز: از لحاظ قوانین بین‌المللی و منشور سازمان ملل، ما با یک جرم دولتی رو به رو هستیم که رژیم صهیونیستی علیه یک دانشمند ایرانی مرتکب شده؛ جنایتی که باید در شورای امنیت و یا در دادگاه لاهه به آن رسیدگی شود.
۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۵
فیلم | نماینده سابق پارلمان کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد
"ناصر الدویله" سیاستمدار و مشاور سابق وزیر دفاع کویت: ایران پس از رفتن ترامپ به اسرائیل حمله خواهد کرد؛ حمله‌ای بسیار بزرگ که انتقام [خون] سردار قاسم سلیمانی و فخری‌زاده و همچنین انتقام از ترور‌هایی خواهد بود که ایرانی‌ها قربانی آن بوده‌اند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۸
تناقض‌گویی ‌وهابی‌ها تمامی ندارد؛
فیلم | از شهید خواندن یک قاتل تا طفره رفتن از شهید خواندن فخری‌زاده!
شبکه وهابی کلمه که محسن فخری‌زاده، دانشمند برجسته ایرانی را شهید نمی‌داند، چندی پیش یک قاتل را در لیست شهدا قرار داده بود!
۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۳
پیام تسلیت علمای اهل‌سنت در پی شهادت محسن فخری‌زاده
در پی شهادت محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان، علمای اهل‌سنت به شدت این اقدام جنایتکارانه را محکوم کردند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۳
اسرائیل با تحریک کشورهای احمق خلیج فارس به جنگ با ایران به ریش آنها می‌خندد!
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: احتمال حمله به ایران بسیار ضعیف است نه ترامپ و نه نتانیاهو، چنین ریسکی نخواهند کرد چراکه ایران حریف ساده و آسانی نیست که بتوانند با آن درگیر شوند.
۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۵
شبکه وهابی: تسلیت گفتن برای شهادت فخری‌زاده غیرشرعی و حرام است!
عالم اهل سنت در واکنش به فتوای عجیب شبکه وهابی کلمه گفتند: اینها باید از علمای بزرگ ایران یاد بگیرند نه اینکه حکم بدهند مگر اینکه از جای دیگری حرف‌شنوی داشته باشند؛ از صهیونیست‌ها و ...
۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۲
فیلم | توصیه تحلیلگران شبکه الجزیره به عربستان درباره تکیه بر اسرائیل در مقابل ایران
"محمد المنشاوی" و "محمد مختار الشنقیطی" تحلیلگران مسائل سیاسی منطقه و آمریکا در الجزیره به عربستان توصیه کردنداگر فکر می‌کنید اسرائیل در برابر ایران از شما حمایت می کند، این سرابی بیش نیست؛ قربانی درگیری با ایران شما هستید
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۱
فیلم | پاسخ مجری سرشناس شبکه لندنی به یاوه‌گویی‌ها در مورد ترور دانشمند هسته‌ای ایران
"صالح الازرق" مجری سرشناس شبکه لندنی الحوار: "فخری‌زاده" پدر دانش هسته‌ای ایران است، ایران او را می‌کشد؟! کمی فکر کن. نظریه‌ای را باید مطرح کنید که بشود یک درصد آن را قبول کرد!
۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۷
فیلم| کارشناس شبکه الجزیره: ترور فخری‌زاده تنها یک شروع بود
در روزهای آینده باید منتظر اقدامات تنش‌زای بیشتری از سوی ترامپ باشیم؛ هدف سخت‌تر شدن مسیر بازگشت بایدن به توافق هسته‌ای است! و حتما رهبری ایران خود را برای اینگونه ضربات و اهدافی که آمریکا در نظر گرفته است، آماده کرده است.
۱۳۹۹/۰۹/۸ - ۱۳:۱۹
بررسی ریشه نامگذاری توافقنامه سازش "آبراهام" از نگاه تحلیلگر مسائل اسرائیل
اليف صباغ کارشناس مسائل داخلی رژیم صهیونیستی در گفتگو با جام نیوز: همه این اتفاقات تنها در آستانه انتخابات آمریکا و به نفع بنیامین نتانیاهو و دونالد ترامپ رخ نمی‌دهد، بلکه در راستای یک برنامه بلند مدت در جهت ایجاد تغییرات اساسی در خاورمیانه انجام می پذیرد.
۱۳۹۹/۰۹/۷ - ۰۶:۵۹
فیلم | تمجید سفیر سابق رژیم صهیونیستی در مصر از دیدار بن‌سلمان و نتانیاهو
"اسحاق لوانون" سفیر اسبق اسرائیل در مصر به الجزیره گفت: مهمترین نکته این جلسه، برگزاری آن در سطح بالا بود، جلسه بین ولیعهد سعودی و نخست وزیر اسرائیل بوده که اهمیت بالایی دارد. در گذشته نیز جلساتی با سعودی‌ها داشته‌ایم!
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۵:۰۵
فیلم | روایت رادیو 103 اسرائیل از نحوه افشای سفر نتانیاهو به عربستان
رادیوی عبری اینگونه تعریف می کند که موضوع از آنجا شروع شد که یکی از اعضای کنست[پارلمان اسرائیل] متوجه این دیدار [دیدار نتانیاهو و بن‌سلمان] شد.
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۴:۱۸
فیلم | تحلیلگر عراقی: دولت الکاظمی در اخراج نیروهای آمریکایی کوتاهی می‌کند
عباس العرداوی" تحلیلگر مسائل استراتژیک در گفتگو با جام‌نیوز: مردم خواستار اخراج نیروهای متجاوز و اشغالگر آمریکایی که سهم زیادی در متزلزل کردن امنیت عراق داشته‌اند، هستند.
۱۳۹۹/۰۹/۶ - ۱۴:۱۷
فیلم | فیلسوف فرانسوی: شرافت را باید از مسلمانان فرا بگیریم
میشل اونفری" فیلسوف سرشناس فرانسوی: ما رعایت حقوق زنان را ضروری نمی‌بینیم ولی آنها رعایت حقوق زن را کرامت انسانی می‌دانند، چون مسلمانان با شرافت و عزت‌مند هستند ولی ما شرافت خود را از دست داده‌ایم.
۱۳۹۹/۰۹/۴ - ۱۷:۱۶
ایران در جنگ با داعش ثابت کرد برخلاف آمریکا "همپیمان قابل اعتمادی برای عراق" است
"عباس العرداوی" تحلیلگر عراقی مسائل استراتژیک در گفتگو با جام‌نیوز: آمریکا در نبرد با داعش با وجود اینکه با عراق پیمان نظامی برای مبارزه با تروریسم داشت نه تنها همکاری نکرد و از انجام تعهداتش طفره رفت بلکه در بسیاری از مناطق از گروه‌های تروریستی حمایت کرد و مانع پیشروی نیروهای عراقی شد.
۱۳۹۹/۰۹/۴ - ۰۱:۳۰
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top